Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Joasiu, wszystkiego naj lepszego z okazji kolejnych 17tych urodzin zyczy bikoska z rodzina.

Uff.. wlasnie wrocilam z wielkiej wyprawy w nieznane czyli rajdu z antosiem (zniosl to dzielnie ale budowlanca z niego nie bedzie- caly czas spal a jak wiadomo fachowcow trzeba pilnowac a nie przymykac oczy :wink: po szczecinskich hurtowniach budowlanych. nie powiem, robilam wrazenie trzymajac w jednym reku antka w foteliku a w drugiej projekt domu a w trzeciej katalogi okienek a w czwartej- o kurcze gdzie moja czwarta reka?? :roll: Zlecilam im przygotowanie wycen materialow jakie chcialabym u nich zakupic. Najlepsza obsluga byla w HMB pan potrafil pare rzeczy doradzic i rzeczywiscie rozsadnie mowil- co mimo wszystko sprawdze u mojego inspektora nadzoru. Teraz bedziemy czekali na odpowiedzi.

Czy mowi cos komus nazwa zakladu budowlanego Tonda? facet nazywa sie Koń??

Pewnie juz nikogo nie ma bo wszyscy na imprezce ale milego weekendu.

Okna beda zdecydowanie fakro. dachowka- ciagle nie wiem, chcemy ciemno czerwony a w euronicie jest taki jakis buraczek. kolor bardziej mi odpowiada z unibetu. nic to jeszcze popatrze.

Musze jeszcze jedno powiedziesz- strasznie sie ciesze, ze Was wszystkich mam. Jakos tak razniej sie czlowiek czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bikosa - znam p. Krzysztofa Konia - do tej pory mi wycenia moją budowę :x (od marca trzyma projekt i jakoś nie miał czasu się odezwać, nie odbierał również komórki - widocznie uznał że na mnie nie zarobi). A robił u koleżanki - nie wiem czy było OK, nie skarżyła się, ale na pewno drogo (budowała z ytonga). Bikosa porównaj ceny HMB z innymi hurtowniami - nie są tani.

Okazuje się że jednak większość budów prowadzą kobiety :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam.

 

Na wstępie serdeczne spóźnione życzenia dla dwóch 18-letnich :wink: forumowiczek - wiele zdrówka i siły - teraz na mężusiów i dzieciaczki bo na budowlańców już miałyście i macie - toż budowy prawie na wykończeniu.

 

U nas szalują wieńce stropów i schody. Chcemy zalać się - tffffu, co ja piszę :lol: oczywiście strop betonem w tym tygodniu, bo zapowiada sie kilka miłych i ciepłych jesiennych dni. Potem zapadamy w sen zimowy i aby do wiosny.

 

No to zdrowie na budowie.

Pa.

Grapusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego dnia szkoly, przed rozpoczeciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykanskiej klasie:

- To jest Sakiro Suzuki z Japonii

Lekcja sie zaczyna. Nauczycielka mowi:

- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historia. Kto mi powie czyje to ja slowa: "Dajcie mi wolnosc albo smierc"?

W klasie cisza jak makiem zasial, tylko Suzuki podnosi reke i mowi: "Patrick Henry 1775

W Filadelfii."

- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedzial: "Panstwo to ludzie, ludzie nie powinni wiec ginac"?

Znowu wstaje Suzuki: "Abraham Lincoln 1863 w Waszyngtonie."

Nauczycielka spoglada na uczniow z wyrzutem i mowi:

- Wstydzcie sie. Suzuki jest japonczykiem i zna amerykanska historie lepiej od Was!

W klasie zapadla cisza i nagle slychac czyjs glosny szept

- Pocaluj mnie w dupe pierprzony japonczyku

- Kto to powiedzial? - krzyknela nauczycielka na co Suzuki podniosl reke i bez czekania wyrecytowal: "General McArthur 1942 w Guadalcanal oraz Lee Iacocca 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze."

Wklasie zrobilo sie jeszcze ciszej i tylko dalo sie uslyszec cichy szept: "Rzygac mi sie chce..."

- Kto to byl? - wrzasnela nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedzial: "George Bush seniordo japonskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu."

Jeden z naprawde juz wkurzonych uczniow wstal i powiedzial kwasno

- Obciagnij mi druta!

Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem

- To juz koniec. Kto tym razem?

- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Bialym Domu - odparl Suzuki ber drgnienia oka

Na to inny uczen wstal i krzyknal

- Suzuki to kupa gowna!

Na co Suzuki:

- Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku

Klasa juz calkowicie popada w histerie, nauczycielka mdleje gdy otwieraja sie drzwi i wchodzi dyrektor

- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widzialem

Suzuki:

- Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budzetowej w Warszawie w 2003 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...