Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

 

bardziej sie znasz, ja tez zostane przy tym...badziewiu.Na wiosne bedzie pospolite ruszenie w sprawie tepsy....wiec bedzie jakis tam wybor

 

Jutro mają instalować, zobaczymy jak będzie chodzić. Czy Ty już masz 512 kbps?

mam 512 ...ale w porywach jest gora 256 i to malo kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może wtrącę swoje 3 grosze, bo temat wywołał spore zainteresowanie. Internet przez GSM pracuje w 3 standardach:

 

GPRS - wolne (prędkość tak jak modem analogowy)

EDGE - teoretycznie do 384 kbps ale w praktyce trochę szybsze od GPRS odczuwalne przy większych plikach, prawie bez znaczenia przy otwieraniu stron

UMTS - dostępny obecnie tylko w dużych miastach i to nie wszędzie.

 

Używam obecnie GPRS/EDGE.

 

Można kupić modem na USB do podłączenia do stacjonarnego komputera lub PCMCIA do notebooka.

 

Co do VoIP (dla niezorientowanych: rozmowy głosowe przez internet) to jest ciekawe rozwiązanie Linksysa. Bramka wraz z numerem ze strefy numeracyjnej, którą się wybiera. Koszt urządzenia to 299 zł wraz z pakietem 100 minut. Brak abonamentu, rozmowy w grupie użytkowników IPFon (tak się nazywa) bezpłatne. Poza grupę to chyba coś koło 9 groszy za minutę na stacjonarne.

Urządzenie jest o tyle ciekawe, że zapewnia funkcjonalność ISDN. Można prowadzić jednocześnie 2 rozmowy, chyba można także mieć 2 numery.

Opłata za rozmowy to prepaid.

 

Więcej dla zainteresowanych na priv, nie chciałbym być spamerem...

 

Pozdrawiam

 

PS Cały czas szukam czegoś ciekawego na prawobrzeżu.

eee..wiekszosc bylaby ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!!

 

 

DO UZYTKOWNIKOW OKIEN Z PCV W OKLEINIE CIEMNEJ PO ZEW. STRONIE(uzytkowanie powyzej 1 roku!):

CZY WAM TEZ PROFIL SIE WYPACZA????????JEZELI NIE WIECIE TO SPRAWDZCIE I DAJCIE MI ZNAC!!!!

 

 

blagam dajcie znac!!!!!!

 

 

mam kolor z dwoch stron....no i jest ok.Jolly kit ci wciskaja.....jesli mowia ze tak ma byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!!

 

 

DO UZYTKOWNIKOW OKIEN Z PCV W OKLEINIE CIEMNEJ PO ZEW. STRONIE(uzytkowanie powyzej 1 roku!):

CZY WAM TEZ PROFIL SIE WYPACZA????????JEZELI NIE WIECIE TO SPRAWDZCIE I DAJCIE MI ZNAC!!!!

 

 

blagam dajcie znac!!!!!!

Jolly

ja mam kolor z zewnątrz a w środku biały, montaz sierpień 2003 roku - nie mam zadnych szparek, nawet przy najmocniejszym wietrze i przykładając rękę nie czuć podmuchów wiatru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może wtrącę swoje 3 grosze, bo temat wywołał spore zainteresowanie. Internet przez GSM pracuje w 3 standardach:

 

GPRS - wolne (prędkość tak jak modem analogowy)

EDGE - teoretycznie do 384 kbps ale w praktyce trochę szybsze od GPRS odczuwalne przy większych plikach, prawie bez znaczenia przy otwieraniu stron

UMTS - dostępny obecnie tylko w dużych miastach i to nie wszędzie.

 

Używam obecnie GPRS/EDGE.

 

Można kupić modem na USB do podłączenia do stacjonarnego komputera lub PCMCIA do notebooka.

 

Co do VoIP (dla niezorientowanych: rozmowy głosowe przez internet) to jest ciekawe rozwiązanie Linksysa. Bramka wraz z numerem ze strefy numeracyjnej, którą się wybiera. Koszt urządzenia to 299 zł wraz z pakietem 100 minut. Brak abonamentu, rozmowy w grupie użytkowników IPFon (tak się nazywa) bezpłatne. Poza grupę to chyba coś koło 9 groszy za minutę na stacjonarne.

Urządzenie jest o tyle ciekawe, że zapewnia funkcjonalność ISDN. Można prowadzić jednocześnie 2 rozmowy, chyba można także mieć 2 numery.

Opłata za rozmowy to prepaid.

 

Więcej dla zainteresowanych na priv, nie chciałbym być spamerem...

 

Pozdrawiam

 

PS Cały czas szukam czegoś ciekawego na prawobrzeżu.

eee..wiekszosc bylaby ciekawa...

 

To czekam na pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesjesli szukasz dzialki to na moim osiedlu w Wielgowie jest jeszcze kilka

 

Osiedle jest nowo powstajace tylko nowa zabudowa w otulinie lasu

 

Od strony Dabia ulica Tczewska za lasem w lewo i do konca ulice Sokolnikow,sw Huberta zaznaczone sa na nowej mapie

 

Duzo osob buduje na Zalomiu i w Pucicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...