Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Kuropatewka maz racje dzialeczki sa bardzo drogie tez to przerabialam a te tanie bez uzbrojenia to jak policzysz media to wychodzi duzo drozej .

:D

 

Mimo wszystko uzbrojenie kosztuje mnie mniej, niż zakup działki z mediami (zaoszczędziłam około 40 -50 tys. ), jednak użeranie się o wszystko i chore terminy sprawiają, że jeśli ktoś ma kasę, powinien szukac działki z uzbrojeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mój trzynastoletni syn się na to wybiera. Przekażę Mu, że oglądając facet może na nim nie zasnąc. :D

 

Moja 13 letnia córka też pewnie z koleżankami na to pójdzie może zabierze ze sobą młodszą 7 letnią.

 

Tylko co to zmienia ?? 8)

 

Zasadniczo nic. Syn i tak lubi kino, za to mój mąż w ogóle nie daje się namówic na żaden film. No, chyba że wyświetlano by Eurosport. :wink:

Niezbyt zręcznie chciałam Cię docenic, skoro dajesz się żonie namówic na kino. :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój trzynastoletni syn się na to wybiera. Przekażę Mu, że oglądając facet może na nim nie zasnąc. :D

 

Moja 13 letnia córka też pewnie z koleżankami na to pójdzie może zabierze ze sobą młodszą 7 letnią.

 

Tylko co to zmienia ?? 8)

 

Zasadniczo nic. Syn i tak lubi kino, za to mój mąż w ogóle nie daje się namówic na żaden film. No, chyba że wyświetlano by Eurosport. :wink:

Niezbyt zręcznie chciałam Cię docenic, skoro dajesz się żonie namówic na kino. :roll: :D

 

No troszkę niezręcznie :lol:

 

Wiesz -> dzieci sprzedane na ferie do babci więc jesteśmy sami.

A wtedy..........

 

ja ją na wiele rzeczy namawiam 8) , a i jej udaje się mnie na kino namówić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...