Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam, w pracy nareszcie temperatura przeszła na naszą stronę (dodatnią) i po obłożeniu sie farelkami - mozna siedzieć. Przez dwa dni mielismy -6st. :-? Ciekawe, co na to nasze komputery :evil:

 

Delf gdzie ty u licha pracujesz :o , przecież w biurach musi byc minimum 18 st. ciepłą a jak jest mniej to możesz olać robotę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w pracy nareszcie temperatura przeszła na naszą stronę (dodatnią) i po obłożeniu sie farelkami - mozna siedzieć. Przez dwa dni mielismy -6st. :-? Ciekawe, co na to nasze komputery :evil:

 

Delf gdzie ty u licha pracujesz :o , przecież w biurach musi byc minimum 18 st. ciepłą a jak jest mniej to możesz olać robotę :wink: .

Maro74

widać Delf jest pracocholiczką, albo lubi poświęcać się pracy, bo widzisz w ogóle nie martwi się o swoje zdrowie tylko czy komputerom nie jest zbyt zimno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w pracy nareszcie temperatura przeszła na naszą stronę (dodatnią) i po obłożeniu sie farelkami - mozna siedzieć. Przez dwa dni mielismy -6st. :-? Ciekawe, co na to nasze komputery :evil:

 

Delf gdzie ty u licha pracujesz :o , przecież w biurach musi byc minimum 18 st. ciepłą a jak jest mniej to możesz olać robotę :wink: .

olałam :D

 

Dzisiaj tez nie ma 18 st., no ale w taki sposób to mnie wywalą z roboty zanim napiszę ten, no wiesz co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :lol: ? napisz na privka bom ciekawy jak diabli :wink: .

Ja musze się przyznać że też o zdrówko za bardzo nie dbam i idę do pracy. Bo jak poszedłem w zeszłym tygodniu do mojego doktorka na kontrolę po chorobowym na te moje cholerne plecy to znów mi chciał zapodać następne 2 tyg. zwolnienia, a ja taki dobry wujek nie ,nie bo mój kiero zawału dostanie :lol: :lol: . Ale z drugiej strony to po takim zwolnionku jak sie zobaczy przelew wypłaty to nie wygląda to wtedy już różowo :cry: . No cóż life is brutal. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

trobe dzięki

czy ktos z Was ma u siebie kocioł Ulrich?

Życzę wszystkim miłego dnia :D

 

Ja nie mam, ale firma która je sprzedaje wycenia mi instalacje z tym kotłem w roli głównej (ale raczej i tak go nie wezmę). Ma go mój kolega (od roku) i jest bardzo zadowolony. Jemu polecił go też jakiś znajomy (również zadowolony użytkownik).

 

Kotła Ulricha nie wezmę z 5 powodów:

- jest za drogi (w cenniku wygląda konkurencyjnie, ale na bardziej markowych kotłach (Viessmann, Vailant) można uzyskać taki rabat, ze zrówna się z ceną kotła (lub zestawu) Ulricha po max. rabacie; w takim wypadku jego kupno nie ma sensu)

- ma jak dla mnie zbyt wysoką moc minimalną na C.O.

- ma rózne opinie, ale wniosek z nich jest dla mnie taki: jak się trafi na dobry egzemplarz kotła, to nie ma z nim żadnych problemów, niestety jeśli kocioł nawala od razu, to będzie to robił też po każdej wizycie serwisanta

- serwis; sprzedawcy Ulricha muszą go serwisować (taka jest w tym względzie polityka tej firmy); jak sklep zniknie z rynku, to może się okazać że jesteśmy bez serwisu.

- nie lubie "ściemy"; trafiłem w sieci na post byłego pracownika wysokiego szczebla Ulricha; pisał on o tym ja zarząd wymyslił nazwe Ulrich (i cała legende wokól niej :wink: ) Kotły te w Korei (bo tam są wytwarzane, w Polsce mają tylko naklejane nalepki; z Niemcami i Japonia nie mają oprócz nazwy nic wspólneg) nazywają się King Dong Bojler, ale kto by kupił w Polsce kocioł z taka nazwą? :roll: Wymyslono wiec Ulricha, aby kojarzył sie z najbardziej u nas porządanymi kotłami niemieckimi. Dodali nawet do nazwy GmbH, ale po przegranym procesie z jednym z niemieckich producentów kotłów musieli sie z tego wycofać. Zarząd wymyslił też bajke o centrali i biurowcu firmy w Niemczech. Nazwy kotłów też nie są przypadkowe. Np. nazwa jednego z kotłów ma się kojrzyć z Mercedesem.

Po za tym jak czytam o parametrach technicznych tych kotłów, to niewiele sie moge o nich dowiedzieć. Moge za to w specyfikacji przeczytać coś takiego: "- ma wiele innych zalet" :roll: . Ja bym jednak wolał, aby je wymienili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniem

 

Kas01 masz racje ze Ulrich jest koreanski nie wiem jak kotly ale auta koreanskie sa usterkowe

 

kuropatewka poogladaj strony

 

http://www.kontakt-st.pl

 

http://www.gratka.pl

 

i porob wycieczki duzo jest tablic sprzedam

 

czytalam cos w wyborczej o przetargach na male dzialki na Bezrzeczu

 

z Gminy Dobra Sz-n ale kiedy i co nie pomietam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak sie znalazl.... Maksiu Nasz Kochany!!!

 

Dzieki!

 

 

Troche to glupio zabrzmi, ale skoro zwracalam sie do Maksia to mam

NOWE ZDJATKA !!!!

tym razem z Wigilii

 

reszta domu jak wywolam kolejny film...

milego ogladania.....

 

teraz jak sie patrzy na te smakolyki to by sie zjadlo....niestety za rok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryta - jest wiele odmian tych muszek, mowia ze stosowanie fusow z herbaty je odstrasza, ja jednak wole preparat - kwiatom nic sie nie stalo!

 

 

Informuje, ze po raz kolejny czyli drugi raz od 2 lat (???:)) zakwitl mi kaktus i drzewko szczescia!!!! nielada atrakcja!!! dla ciotek ktore przyjezdzaja, w zasadzie niezbyt dbam o kwiaty, mam ich sporo, ale chyba czuja sie u mnie dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry

Ponawiam pytanie.

Moze jednak ktos wie kto wykonuje w Szczecinie badania kamera

termowizyjna?

 

Sąsiedzie drogi :lol:

 

Pisałem do Ciebie post-a na stronie 482 :D

 

ale ponowię dla Ciebie informację o termowizji - a właściwie o termografii.

 

Na stronie znajdziesz wszelkie informacje http://www.prabud.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...