Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

co do ptaszka, to zapytam jeszcze męża, bo to jest też jego hobby

:D

a koło nas sie gnieżdżą orły bieliki

ok.....to pytaj.....Maksiu ciut przyblizył fotkę....i strasznie sie czerwona zrobiła....ale juz ptaszek odczytany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje z tym krajem!!!!!

 

Chcesz pracę? Przynieś zaświadczenie z parafii

 

Znana firma handlowa z Krakowa domaga się od kandydatów do pracy zaświadczenia... z parafii. Informatyk, który starał się o etat, usłyszał, że ma przynieść dokument poświadczający m.in. że przyjmuje duchownego po kolędzie - pisze "Super Express".

 

- Jestem katolikiem, ale to była obraźliwa propozycja - mówi Tadeusz L. Prawnicy mówią wprost: to była dyskryminacja ze względu na wiarę.

 

 

 

 

REKLAMA Czytaj dalej

 

 

 

 

 

Szczupły, wysoki, 40-latek kilka lat pracował w branży reklamowej, potem miał własną firmę, teraz jest bezrobotny. Ofert zatrudnienia szukał w Urzędzie Pracy w Krzeszowicach, oferta nr 12 była idealna.

 

- Firma z Krakowa potrzebowała informatyka, który założyłby sklep internetowy i zorganizował sieć sprzedaży. Zadzwoniłem pod podany numer, a tam okazało się, że domagają się ode mnie referencji z poprzednich miejsc pracy i zaświadczenia z parafii. - Byłem w szoku - opowiada mężczyzna. Odbył cztery rozmowy, w tym jedną z właścicielem firmy.

 

- Za każdym razem powtarzał się motyw proboszcza, który by zaświadczył, że byłem ministrantem lub że księdza przyjmuję po kolędzie. Nikt nie chciał poznać mojej wiedzy, zdolności, osiągnięć - wspomina mieszkaniec podkrakowskiej miejscowości. Pracy nie dostał, dziś mówi, że to było poniżające dla niego doświadczenie. zieje z tym krajem!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi - zdrówka życzę. rozumiem, że plany się dokonały.....

 

Teska - hmm... drozd, tzn. Pan Drozd się wprowadził, w sumie to prawowity lokator, członek rodziny by rzec. :p

 

 

No własnie...Pan Drozd przyleciał....a drugi Pan Drozd w rozjazdach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie słuchałam tego przed chwilą. zgroza, co za chory kraj i że na cos takiego pozwala się w dobie tzw demokracji.

 

rozumiem, że zaświadczenie miało swoją moc wyłącznie od księdza katolickiego? innowiercy zostaną bezrobotni. no bo, czy pastor lub pop jest księdzem w tym rozumieniu? no cóż trza zacząć przygotowania do emigracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie słuchałam tego przed chwilą. zgroza, co za chory kraj i że na cos takiego pozwala się w dobie tzw demokracji.

 

rozumiem, że zaświadczenie miało swoją moc wyłącznie od księdza katolickiego? innowiercy zostaną bezrobotni. no bo, czy pastor lub pop jest księdzem w tym rozumieniu? no cóż trza zacząć przygotowania do emigracji.

 

 

kobieto...wiadomo ze TYLKO katolickiego....inni to sekciarze - ostatnio słyszłam taka wypowiedz.....wlasnie z ust ksiedza....

 

jakby tak mowic to katolicy tez moga byc sekciarzami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...