Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Jelik - jak powiedzieli wcześniej - większość z nas jak tu wchodziła to byli laicy. ja śmiem twierdzić, że większość, mimo stażu nadal nimi została. ot coś tam liznęliśmy z fachowego słownictwa, a wykonawcy i tak jak mogli to oszwabili.

i tym optymistycznym akcentem witam cię. :p

 

powiadasz działka wykrojona z podwórza? :o a co cię tam konkretnie urzekło? jakiej byłaby wielkości? byłby do niej dojazd? jak tak od zera to, musisz się liczyć że to, potrwa + mnóstwo papierów i trochę takie wydzielenie + przekwalifikowanie kosztuje (na czyj koszt?)?

więc jak chcesz szybko to ten pomysł jest nie trafiony.

 

Maggie - no wielkie gratulacje. teraz zawołam: do roboty, do roboty...

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Wczoraj na wieczorny spacer z psem musiałem założyć kalosze :( , ale i tak najgorsze pewnie dopiero będzie, jak zniknie warstewka lodu i zostanie jedynie namoknięta ziemia, tworząca błotnistą maź, na szczęście droga jest utwardzona. No to trochę ponarzekałem :wink: , a teraz niech szybko przychodzi wiosna to zrobi się podjazdy i opaski wokół domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. zadzwoń do nich

tak zrobie :lol:

 

Sklepu to oni tam raczej nie mają, co najwyżej montownie i magazyn. Najbliższy sklep jest w CH Turzyn, albo na Ściegiennego. A masz coś wybranego, czy dopiero chcesz się zorientować co warto wybrać?

chce sie zorientowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

jestem na etapie poszukiwań działki na terenie prawobrzeznej części Szczecina. W obecnej chwili mam jedna na oku w Jezierzycach z tym że byłaby to działka wyznaczona ze sporego podwórza gospodarza - oczywiscie w obecnym etapie nie jest to działka jeszcze budowlana takze sporo formalności jeszcze przede mną ale cena myslę jest dość atrakcyjna no i urzekło mnie to miejsce.

Jestem laikiem w tych sprawach stąd za każdą sugestię - rade płynącą z waszej strony będę niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam

Marcin

 

 

witaj, Jezierzyce to ładne miejsce......a dokładnie gdzie na poczatku czy juz troszke dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Mój ślubny potwierdził, że jest to Kwiczoł

Kwiczoły przylatują zimą w okolice domostw w poszukiwaniu jadalnych owoców: jabłek, irgi, głogów i innych. Równeż w pobliżu domostw zakładają gniazda. Zachowaniem są bardzo podobne do kosów.

 

 

no to super! wyczytałam ze one pięknie śpiewają....zeby tylko zechciał gniazdo zrobić.... :lol: w koncu wiekszy Drozd w rozjazdach to maly drozd sie pojawił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie kupić instalację do odkurzacza centralnego, bo chcemy zdążyć przed tynkami?

 

A to jest wyciąg z "naszej" listy rankingowej :lol:

 

Odkurzacze Centralne

"Odkurzacze Centralne"Projekty, sprzedaż, montaż

tel. 487 39 49, tel. kom 602 441 476

adres: ul.Przybyszewskiego 2, Szczecin

Delf: Niezwykle miły starszy pan (a także pani - układająca w międzyczasie puzzle z 10 tys. elementów - chyba ;) ) bardzo kompetentnie, w oparciu o długoletnie doświadczenie, pomaga w doborze jednostek i projekcie systemu, wyjaśnia wszelkie wątpliwości; można zwrócić niewykorzystane elementy systemu - jeśli montujemy go samodzielnie; spędziłam nad projektem systemu długie godziny, a i tak pan sprzedawca znalazł o niebo lepszą alternatywę; niechętnie przyznaję się do porażek, ale tutaj chylę czoła i serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo,

 

desyżyn o warunkach zabudowy odebrałam z gminy! :D :D :D

 

Gorsze wieści ze ZWiK-u: sralnik z szambem chyba mnie nie minie! :-? Nasza część Tanowa nie ujęta w planie skanalizowania na najbliższe 3 lata :( .

Maggie

wielkie gratulacje

a z kanalizacją to u mnie było tak: w roku 2000 gdy kupowaliśmy działkę powiedziano nam, że w przeciągu 2 lat powinni skanalizować Załom. Obecnie to chyba Iwonka (Rurzyca) może się cieszyć z podłączenia w najbliższym czasie kanalizy - ja czekam nadal :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...