Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam

projekt kupiony

papierki poskładane ( czekam ) może sie uda do maja

kredyt obgadany... oznacza dadzą taaaaki !! chyba że namieszaja w kredytach waluowych :((

NAJWAŻNIEJSZE UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA!!! STAN WYKONCZONY BEZ PIECA I KAFELEK W ŁAZIENKACH ...

POCZĄTEK 4 MAJA!!!

CENNIK MOGE DLA ZAINTERESOWANYCH PODAC NA PRIV

POZDRAWAIM OPTYMISYCZNIE

 

 

To gratulacje :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam

projekt kupiony

papierki poskładane ( czekam ) może sie uda do maja

kredyt obgadany... oznacza dadzą taaaaki !! chyba że namieszaja w kredytach waluowych :((

NAJWAŻNIEJSZE UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA!!! STAN WYKONCZONY BEZ PIECA I KAFELEK W ŁAZIENKACH ...

POCZĄTEK 4 MAJA!!!

CENNIK MOGE DLA ZAINTERESOWANYCH PODAC NA PRIV

POZDRAWAIM OPTYMISYCZNIE

Witam

Gratulacje i zycze powodzenia :D

Przymierzamy sie rowniez do zakupu takiego projektu. W zwiazku z powyzszym bede mial kilka pytan ale moze juz na priwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

projekt kupiony

papierki poskładane ( czekam ) może sie uda do maja

kredyt obgadany... oznacza dadzą taaaaki !! chyba że namieszaja w kredytach waluowych :((

NAJWAŻNIEJSZE UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA!!! STAN WYKONCZONY BEZ PIECA I KAFELEK W ŁAZIENKACH ...

POCZĄTEK 4 MAJA!!!

CENNIK MOGE DLA ZAINTERESOWANYCH PODAC NA PRIV

POZDRAWAIM OPTYMISYCZNIE

Witam

Gratulacje i zycze powodzenia :D

Przymierzamy sie rowniez do zakupu takiego projektu. W zwiazku z powyzszym bede mial kilka pytan ale moze juz na priwa...

oczywiscie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich sobotnio.......

 

 

mam pytanko...czy ktos sie moze wybiera do Poznania??? ( o Ikeę mi chodzi)

 

Dzisiaj się dowiedziałem, że my jedziemy za tydzień do Ikei, ale do Berlina.

 

 

a czy masz moze katalog kuchnie niemiecki???? kumpelka kupiła sobie super garnki.....ja chciałabym zobzcayc czy sa takie wysokie bezowe donice...tzn osłonki....w poznaniu sa....

 

Tego katalogu nie mam, ale mozna na niemieckiej stronie Ikei w internecie zobaczyć, jest tam właściwie cały asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Drogo cię ten piec z zasobnikiem wyniósł.

A nie myślałaś o Vaillant ecoCompact?

 

Klaus, ja na razie dopiero rozglądam się w ofertach i nie podjęłam jeszcze decyzji - mam trochę czasu. Co do Vaillanta - myślałam ale coś długo czekam na ofertę z "Miedzika". Masz może namiary na jakiegoś jeszcze(w miarę godnego polecenia) instalatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dziwnie to wyglada na zdjęciu ale ma to sens. obok lodówki będzie piekarnik i mikrofala wbudowane a zaraz obok jest ciąg kuchenny, kominek nie jest centralną częścią pomieszczenia tylko jest w miejscu obok wyspy(jeszcze jej niema). Nie chcielismy mieć go w poblizu części wypoczynkowej bo ja go traktuje jako element konieczny a nie ozdobę. Obudowany będzie cegłą tą samą ktora jest na ścianach ale nie wsytępuje ona w poostaci płytek więc jak będzie troszkę cieplej to będziemy ją cieli na płytki 3 cm. wnęka będzie w tym samym kolorze co reszta ściany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - podobają mi się takie żywe kolory, ale nie mogę zrozumieć tej lodówki obok kominka ?

 

Eee tam, na pewno rozumiesz. To po to, żeby nie ganiac za daleko po kostki lodu do drinków. :D

 

Ten powód mi się podoba :lol:

 

Ale może rzeczywiście większa perspektywa by coś wyjasniła albo rzuty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dziwnie to wyglada na zdjęciu ale ma to sens. obok lodówki będzie piekarnik i mikrofala wbudowane a zaraz obok jest ciąg kuchenny, kominek nie jest centralną częścią pomieszczenia tylko jest w miejscu obok wyspy(jeszcze jej niema). Nie chcielismy mieć go w poblizu części wypoczynkowej bo ja go traktuje jako element konieczny a nie ozdobę. Obudowany będzie cegłą tą samą ktora jest na ścianach ale nie wsytępuje ona w poostaci płytek więc jak będzie troszkę cieplej to będziemy ją cieli na płytki 3 cm. wnęka będzie w tym samym kolorze co reszta ściany.

 

A ściany z naturalnej cegły są zajefajne !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...