Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A czy na układaniu jakiś desek i innych drobiazgów zdołasz zaoszczędzić

istotne kwoty? Obawiam się, że wątpię.

Radzę załóż raczej czarny scenariusz jeśli nie chcesz wpędzić siebie i

rodziny w tarapaty.

Ale już układanie parkietu (paneli tym bardziej), kładzenie kafli, obudowa schodów (stopnie i barierki), jeśli ma się zdolności, a często panowie mają: położenie kabli, montaż gniazdek (elektryka w ogóle), malowanie scian, nawet gipsowanie końcowe lub gipsowanie w ogóle w przyapdku płyt GK, obudowa kominka (niektórzy to potrafią), montaż, czy nawet wykonanie parapetów... - ja tu widzę parę dziesiątek tysięcy do zaoszczędzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_, gratulacje! :D Ale miałeś owocny rok!

 

Klaus, monka - a macie jakieś namiary na niedrogi i ładny bruk granitowy w Szczecinie lub okolicach?

Nie wiem, czy tani, ale ładny i duży wybór jest na Bulwarze Gdańskim (wjazd od Heyki albo od Gdańskiej, jak się jedzie w kierunku miasta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Dużo się naczytałam na forum i postanowiłam również się przyłączyć (super sprawa).

Mamy działkę w Dobrej .......

 

Wygląda na to, że będziemy sąsiadami.

Pozdr

Rygó

 

Lewobrzeże dalej rośnie w siłę :lol:

A, bo nie wiecie, co dobre :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przepraszam, że tak od d.py strony 8) i sie nie przywitałam na początku, ale tyle było czytania, że postanowiłam na bieżąco się "wtrancać" :wink:

 

Wróciłam, wróciłam; cisza, spokój, czas tylko dla siebie... - wiecie, jakos sie nie stęskniłam za moją bandą domową - czy to normalne? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przepraszam, że tak od d.py strony 8) i sie nie przywitałam na początku, ale tyle było czytania, że postanowiłam na bieżąco się "wtrancać" :wink:

 

Wróciłam, wróciłam; cisza, spokój, czas tylko dla siebie... - wiecie, jakos sie nie stęskniłam za moją bandą domową - czy to normalne? :wink: :D

 

ja też tak miewam :wink: . Za krótko byłaś w trasie :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Tomadyna, podwójnie gratuluję.

 

Witajcie, przepraszam, że tak od d.py strony 8) i sie nie przywitałam na początku, ale tyle było czytania, że postanowiłam na bieżąco się "wtrancać" :wink:

 

Wróciłam, wróciłam; cisza, spokój, czas tylko dla siebie... - wiecie, jakos sie nie stęskniłam za moją bandą domową - czy to normalne? :wink: :D

 

ja też tak miewam :wink: . Za krótko byłaś w trasie :lol: .

 

Hm, ja przetrenowałam trzy tygodnie i też nic. :-? Jakie wnioski?? :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę

 

W zwiazku z tym, że czekam już na pozwolenie na budowę poszukuje ekip budowlanych, (oprócz tych ze szczecińskiej listy).

Najlepiej jakby były z okolic Kobylanki, Stargardu Szcz., ale inne też moga być :).

 

RF

 

napisz coś o sobie ???

 

 

A tego postu to wczoraj nie widziałem. :(

A co Cię(Was) interesuje ?

 

RF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę

 

W zwiazku z tym, że czekam już na pozwolenie na budowę poszukuje ekip budowlanych, (oprócz tych ze szczecińskiej listy).

Najlepiej jakby były z okolic Kobylanki, Stargardu Szcz., ale inne też moga być :).

 

RF

 

napisz coś o sobie ???

 

 

A tego postu to wczoraj nie widziałem. :(

A co Cię(Was) interesuje ?

 

RF

 

NIP, PESEL, REGON, nr dowodu, itp

.

.

.

.

.

.

Zartowałem :wink:

 

PS. Dzięki za namiary na sprzedającego działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wtorkowo

 

no kurka zawsze coś... :evil:

nie wiem czy ma to, coś wspólnego z niedawną awarią sieci wodociągowej, ale leci mi woda z rurki umieszczonej za reduktorem ciśnień przy piecu (mam założony reduktor bo mamy wysokie ciśnienie i bluzgało wodą). rok był spokój, nic się nie działo. a od wczoraj... :evil: :x

jestem ciekawa, czy "puścił" reduktor, czy też ciśnienie po awarii podnieśli i reduktor jest za słaby.

 

czekam na serwis, wylewając co jakiś czas wodę z miseczki (wiadro byłoby lepsze się nie mieści :evil: )

 

 

Tomadyna - gratulki wielgachne. A papcie kupione?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...