Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

A coś z tą szkołą nie tak?? :-? Bo narazie według wstępnego rozeznania wypadła nieżle i dobry dojazd. Ale to takie narazie nasze rozmyślania, mamy na to trzy lata i życie wtedy pokaże.

Pozdrawiam

 

Moja znajoma anglistka uczyła tam kilka lat temu. Wystawiła szkole fatalną opinię (atmosfera, rozwydrzone bachory itp., itd.). Może coś się zmieniło ale na wszelki wypadek popytaj wśród "użytkowników", a potem samam wyciągnij wnioski. Pamietaj tylko, że na trzech pytanych będziesz miała pięc opinii. :wink: (Zupełnie, jak na Forum.)

 

Witam,

ja też słyszałam podobne opinie, co prawda nie z pierwszej ręki, ale jednak ... Jest co prawda dużo angielskiego, ale poza tym dzieciaki mało czasu spędzają na nauce.

Czy bierzesz pod uwagę tylko szkoły prywatne? Ja wstępnie rozważam szkołę na Głębokim.

 

Moj syn chodził do prywatnego gimnazjum - w Dabiu fundacji Talent- promocja - postep....naprawde bylo super, uczen wcale nie byl anonimowy, nauczyciele super i naprawde atmosfera prawie domowa...w kalsie 8 osob.Mial 5 godzin anglika, 4 niemca i inne zajecia.Basen lodogryf itp

i mimo wielu opinii o takich szkolach mowie calkiem powaznie ze musial sie uczyc i to calkiem duzo...w pierwszej klasie niezdalo 2 uczniow, bo wlasnie rodzice mieli podejscie - palce to normalka ze zda....jednak nie.

 

Bylam bardzo bardzo zadowolona z tej szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

znalazłam lepsze zdjęcie:

http://www.plast-met.pl/siatki.htm

jak zdrowko????

już mi głupio się przyznawać :oops:

Znowu mam zapalenie zatok. :evil: Ludzie mojego głosu przez telefon nie rozpoznają :evil:

Boję się, że będzie musiała być zrobiona punkcja, bo prześwietlenie wygląda nie ciekawie

ups no to rzeczywiscie nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz dużo racji, szczególnie, że testy kompetencji dla szóstoklasistów sprawdzają wiadomości i umiejętności przede wszystkim właśnie z tych przedmiotów i to te wyniki są brane pod uwagę przy rekrutacji do gimnazjum. Wolałam więc zainwestować w prywatne lekcje angielskiego dla syna, a niemieckiego uczę go sama :p. Mój syn chodził co prawda do prywatnego przedszkola, ale podstawówkę wybraliśmy państwową. Są w Szczecinie - na szczęście - szkoły publiczne, gdzie kadra jest z prawdziwego zdarzenia - merytorycznie i pedagogicznie.

 

Myślę, że nie bez znaczenia jest też odległość od miejsca zamieszkania. W pierwszych klasach dziecko się odprowadza, względnie odwozi, ale już trzecio-czwartoklasista jest na tyle samodzielny, że w zasadzie może sam dojeżdżać do szkoły, o ile jest to logistycznie możliwe. Dlatego myślę o szkole na Głębokim, skąd do Tanowa dojeżdża bezpośredni autobus. Niepokoi mnie tylko ruchliwa szosa w drodze na przystanek :( .

 

 

Mój Syn kończy szkołę podstawową poza rejonem, bo obawialiśmy się poziomu tej w pobliżu ale wybór szkoły z renomą też nie okazał się rozwiązaniem zapewniającym komfort dobrej nauki. Jest to moloch, gdzie uczeń ginie w tłumie, a jeśli jeszcze trafi na niezbyt nadającego sią do zawodu nauczyciela efekt będzie gorszy, niż w szkole prywatnej. Współpraca z nauczycielami w "państwowej" szkole trudna i tu widzę plusy szkół prywatnych. Oczywiście każdy kij ma dwa końce i nie ma jednoznacznych ocen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Didi czy te elementy są stawiane na wylewce betonowe, czy też bezpośrednio na ziemi? Jak wychodzi cenowo wykonanie takiej "podmórówki" w porównaniu do wylania betonowej?

to się układa bezpośrednio na ziemi, tylko oczywiście słupki trzeba trochę wkopać i zalać betonem, ale tak symbolicznie łyżeczkę do kawy :wink:

na wtedy było to rozwiązanie tańsze niż lać beton - liczylimy , że coś koło 2-3tys taniej wyszło nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również witam środkowo

 

Teska - co znowu zmalowali ci z domaru :o , właśnie dzisiaj się wybierałam....

 

 

pozdrowionka dla wszystkich

 

 

meble mialy byc do 4 tyg....od dwoch kierowniczka ciagle mi mowi ze juz jada....w koncu wczoraj mieli przyjechac....rozmawialam z nia w poniedzialek i potwierdzila ze beda...nie przyjechali a pani kierownik jest na zwolnieniu.Zasstepowal ja facet ktory wogole byl zdziwiony ze meble z Bydgoszczy maja byc..zadzwonil do fabryki a tam ze nie przywioza ich...wiec kazalam sobie dac telefon i zadzwonilam ja

 

i co slysze :o ze meble z bydgoszczy do szczecina jada regularnie co tydzien...wiec pytam dlaczego moje jesczez nie dojechaly a czekam 7 tygodni...a ona ze do domaru nie jezdza...i co??? kierowniczka im zalega za meble...i dopoki nie zaplaci to dupa.....wiec ja ze jestem w koncu klientem zaplacilam 50% kwoty ico teraz...mila pani kierownik z Bydgoszczy obiecala ze pusci w drodze wyjatku moje meble w piatek.....no mam taka nadzieje...a z pania kierownik z Domaru to ja juz sobie porozmawiam.....

 

ten stol tez jest na prawobrzezu oni sa tez przedstawicielami Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byscie pokazali projekt wstawcie linka chetnie obejrzymy

 

Bardzo chętnie .. :

http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=750&sh=768

 

 

do domku 'domalowany' :D jest garaż na elewacji wschodniej – to ta bez okien ..

 

To, co mnie się podoba w projektach Charkiewicza, to fakt że zawsze jest garderoba, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze, które może ewentualnie pomieścic pralnię.

 

 

Witam środowo :lol:

 

dzięki :D dokładnie o to nam w projekcie chodziło - prosta bryła aby wtopić się w okolice (przy okazji minimum kosztów) .. + maksimum funkcjonalności

 

pozdr/ PeterZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterz

 

Samochód nie odpalił, ale nie dziw po takim staniu i oczywiście miałam odwieczny problem jak się ładuje akumulator: + do +, czy + do -. Ale uprzejmy pan mi pomógł :oops: :oops:

 

 

 

Powodzenia z autkiem : zapraszamy + czekamy .. a w międzyczasie stropik zalewamy .. :lol: 8) :lol:

 

 

pozdrawiam / PeterZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...