Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Moja grupo.. prosze o zaangażowanie w konkurs na najlepszy dziennik, liczy się każdy głos.. wkrotce zamykamy glosowanie a jest bardzo malo glosow...

link -> http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63251

 

jakos tak na "łapu capu" sie nie da :-? a czytac dzienniki to juz trzeba było dawo zaczac :lol: :lol: zeby moc ocenic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus

 

Ile Ci wyszło w m3 więźby na dach domu ?? Dziś z Peterz-em mieliśmy dylemat. Wiem że dachy mało porównywalne :oops:

 

 

Bo właśnie dziwna sprawa wyszła z tą więźbą - w oryginalnym projekcie było 7,2 kubika .. ale wyrzuciliśmy płatwie stalowe z konstrukcji dachu .. więc po tej zmianie i po dodaniu garażu zrobiło się 11 z kawałkiem .. ale jak to przeliczył wykonawca wraz z dostawcą (pierwszy i drugi bez wątpienia fachura) to wyszło prawie 16 - niesamowita rozbieżność .. :roll: :o :-?

 

Pozdrawiam, Piotr

 

U mnie w projekcie jest 11.95m3

Nie weryfikowałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja grupo.. prosze o zaangażowanie w konkurs na najlepszy dziennik, liczy się każdy głos.. wkrotce zamykamy glosowanie a jest bardzo malo glosow...

link -> http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63251

 

jakos tak na "łapu capu" sie nie da :-? a czytac dzienniki to juz trzeba było dawo zaczac :lol: :lol: zeby moc ocenic....

 

przeciez nie prosze o glosowanie 'w ciemno', nie wierze w to ze ludzie z grupy szczecinskiej nie czytaja dziennikow, napewno kazdy ma swoje ulubione..

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja grupo.. prosze o zaangażowanie w konkurs na najlepszy dziennik, liczy się każdy głos.. wkrotce zamykamy glosowanie a jest bardzo malo glosow...

link -> http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63251

 

maksiuuuuuuuuuuuuuuuuuu

dawno cię nie było :(

 

a no niestety tak bywa... trzeba zdrowo napocic zeby forum sie kulalo, tak ze juz na nic innego nie starcza czasu.., ale podczytuje od czasu do czasu GSz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - przecież jam głosowała i to, właśnie na te starsze, bo nowych nie czytam ostatnio - brak czasu

 

Teska - niestety bojem i kłopotam i tak będzie do czerwca :cry:

 

 

Bodekku - przy nr 9 jest wysoki poziom. ważne: oprócz świadectwa końcowego, biorą pod uwagę oceny z półrocza, no i jest egzamin z języka. dość trudno się dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no niestety tak bywa... trzeba zdrowo napocic zeby forum sie kulalo, tak ze juz na nic innego nie starcza czasu.., ale podczytuje od czasu do czasu GSz

A co ciekawego w tym Głosie Szczeciński piszą????? :D

 

GSz = Grupa Szczecińska

przecież wiem :D , to było takie zaczepne - sprawdzałam czy nadal jesteś z nami na forum praojcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no niestety tak bywa... trzeba zdrowo napocic zeby forum sie kulalo, tak ze juz na nic innego nie starcza czasu.., ale podczytuje od czasu do czasu GSz

A co ciekawego w tym Głosie Szczeciński piszą????? :D

 

GSz = Grupa Szczecińska

przecież wiem :D , to było takie zaczepne - sprawdzałam czy nadal jesteś z nami na forum praojcze :wink:

 

praojciec jest wieczny... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre poziom w gimnazjach to wg mojej wiedzy: urbańczyk i przy lo nr 9. dobre notowania ma któreś na pogodnie i gumieńcach (jak ustalę jskie dam znać)

 

napewno nie polecam: na dubois i mikołajczyka.

 

jak inne, już nie pamiętam, skleroza.

 

Na Gumieńcach jest Gimnazjum Nr 20, większość dzieciaków z Mierzyna tam chodzi w tym dwójka z mojej rodziny. Nie narzekają ani oni ani rodzice z tym że dzieciaki raczej kłopotów z nauką nigdy nie miały.

Co do podstawówki to też miałam dylematy w zeszłym roku, rozważałam prywatną. Stanęło jednak na publicznej bo podzielam pogląd Didi, że jak dziecko będzie chciało się uczyć to nauczy się w każdej szkole. Wybór był pomiędzy szkołą w Mierzynie lub na Gumieńcach. Stanęło na Gumieńcach ponieważ szkoła w Mierzynie ma mizerne zaplecze lokalowe a co za tym idzie sportowe, zajęcia pozalekcyjne itp. Dziecię jest w drugiej klasie i na razie nie narzekam na wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...