Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Monka - też z tych powodów mój kroczy drogą publiczną i myślę że to była słuszna decyzja. ale wierz mi akurat to, gimnazjum do którego musi chodzić jest cieniutkie, oj cieniutkie. mam tylko nadzieję, że przez te 3 m-ce które zostały nie spowodują że zotanie analfabetą. bo co jak co, ale nadprogramowo niż wymagają (tak sam z siebie) to, mój się nie chce uczyć :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu - przecież jam głosowała i to, właśnie na te starsze, bo nowych nie czytam ostatnio - brak czasu

 

Teska - niestety bojem i kłopotam i tak będzie do czerwca :cry:

 

 

Bodekku - przy nr 9 jest wysoki poziom. ważne: oprócz świadectwa końcowego, biorą pod uwagę oceny z półrocza, no i jest egzamin z języka. dość trudno się dostać

:cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no niestety tak bywa... trzeba zdrowo napocic zeby forum sie kulalo, tak ze juz na nic innego nie starcza czasu.., ale podczytuje od czasu do czasu GSz

A co ciekawego w tym Głosie Szczeciński piszą????? :D

 

GSz = Grupa Szczecińska

przecież wiem :D , to było takie zaczepne - sprawdzałam czy nadal jesteś z nami na forum praojcze :wink:

 

praojciec jest wieczny... :D :D :D

amoze praojciec drzwi naoliwic??? zeby nie pokazywało ze nic nie ma.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wieczorowo witam :lol: :lol:

 

Jak zobaczyłem witam wieczorkowo - to poleciałem nastawić sobie i żonie kawkę

:D

ja juz po kawce :lol: :lol: mam dostep do komputera bo syn poszedł koleżanke na przystanek odprowadzic:)

koleżankę? :wink:

 

 

tak :lol:

 

haha mój wójek to się z koleżanką ożenił :roll: :lol:

 

monka ty kobieto nie kracz!!!! za jakies 10 lat prosze bardzo moge babcia byc....ma synus jeszcze czas......bez studiow,pracy i sieczka w głowie.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

projekt kupiony

papierki poskładane ( czekam ) może sie uda do maja

kredyt obgadany... oznacza dadzą taaaaki !! chyba że namieszaja w kredytach waluowych :((

NAJWAŻNIEJSZE UMOWA Z WYKONAWCĄ PODPISANA!!! STAN WYKONCZONY BEZ PIECA I KAFELEK W ŁAZIENKACH ...

POCZĄTEK 4 MAJA!!!

CENNIK MOGE DLA ZAINTERESOWANYCH PODAC NA PRIV

POZDRAWAIM OPTYMISYCZNIE

Jestem bardzo zainteresowany, wiec jesli mozesz przesłać na priva to ja poproszę.

Z gory dziekuję i pozdrawiam axel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...