Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy robił ktoś może porównania cenowo-wykonawcze jak wychodzi :

 

tynk barwiony w porównaniu ze zwykłym mineralnym+malowanie na kolor ?

Witam wszystkich

czupurek dzięki za gratki

mój wykonawca twierdzi ze tynk barwiony jest lepszy z tym ze mniejsza paleta barw to podobno jego jedyny minus

::))

 

Paletą się nie przejmuj ;-) PALETA ATLAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedzielę wieczorem,

 

Kacha72, gratulacje! :D Ale masz farta, dziewczyno!

 

pecularis, witaj w grupie! :D

 

podciagam :(

 

Czyżby wszyscy wybrali się do miasta?? A może wiosenne porządki??? :wink:

 

 

ładna pogoda jest :lol: :lol: znikam do kina :lol:

 

A coś fajnego grają??? :wink:

 

 

beznadziejny film........ja wam pokaze...szkoda 13 zł...i czasu....zenada :cry:

 

Potwierdzam, niestety. Zrobiłam sobie takie kuku na Walentynki.

 

Pierwsza część (Nigdy w życiu) taka fajna, a tu: Deląg - cielę na niedzielę, Wolszczakowa maniakalno-depresyjna, o reszcie nie wspomnę... :x

[/code]

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to najbardziej rozgadana na forum.

 

 

Właśnie miał być kulig ale śnieg jakoś słabo wygląda :x Zaraz trzeba będzie myśleć o grilu i piwku bo lato nadejdzie.

już lato :roll: ? a gdzie takie pory roku jak przedwiośnie i wiosna?

oznaki przedwiośnia już widać: olcha kwitnie na fioletowo i jasnota też kwitnie, w ogrodzie wychodza krokusy i narcyzy :D

 

 

wychodza juz????? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poniedziałkowo.

 

balik wyszedł ok, chociaż na drugi dzień ledwo na zajęcia dojechałam, a potem już tylko kanapa, piwko i dużo, dużo snu.

 

matko, śniegi odeszły i wokół tak się buro zrobiło.

 

Didi - jakie krokusy? ja tam nic nie widzę.

ale, ale rano w sobotę widziałam klucz gęsi (dobrze że nie białe mewy :lol: ), czyli wiosna?

 

Kacha - gratulacje wielkie.

 

Teska - szkoda że film do bani. było zostać i ze mną winko wciągnąć. :wink:

 

melduję jeszcze, że PAN PAŃKA z hydropan2 jest the best:

1. serwisant przyjechał szybciutko, pokręcił, pozmieniał i gwarancyję podbił (znowu na rok spoko)

a zaraz za nim

2. przyjechał hydraulik. pięknie wyregulował reduktor ciśnień i zrobił piękne zejścia (od wykraplacza i reduktora) do kanalizy. teraz żadne kapańsko nie grozi.

jak ja lubię takie załatwienie sprawy. można firmie wystawić kolejną laurkę.

 

uff, a teraz do pracy

pozdrowionka dla wszystkich

 

dzisiaj wciągamy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przegrać kilka(naście) taśm 8cm z kamerki na płytkę DVD. Czy wiecie gdzie w Szczecinie można zlecić taką usługę?

 

była kiedyś firma w okolicach Żelechowa

jak znajdę adres to dam znać :)

a czy mozna gdzies przegrac filmy z kaset vhs na dvd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do tynków barwionych są całe stada kolorów - zalety i wady malowania i barwienia w zalezności od elokwencji dyskutujących :wink: , ale myslę, że najwazniejszą zaletą barwionych jest to, że zadrapanie tynku, uderzenie lub odprysnięcie (albo wjechanie koparki w dom, jak było w moim przypadku :-? ) nie skutkuje białymi plamami :D

Co do cen trudno się spierac, bo dochodzi także element poziomu cenowego konkretnych firm.

 

Didi, nawet nie widziałam, że mozna to zlecic jakiejś firmie, ja ostatnio zgrywałam 9 kaset, ściagnełam 30 dniowy program do tworzenia filmów i zgrywałam sobie - wyszło - uwaga! - 35 płyt DVD :o Daj znać ile to kosztuje, może nastepnym razem sie skusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo, a mnie mówią że najlepiej: mineralny + farba silikonowa i zamierzam się tego trzymać

 

farba silikonowa, o ile ściana nie jest paroprzepuszczalna .

 

Robiliśmy rok temu elewację w domku letnim:

 

Zdecydowałam się na tynk ozdobny, mineralny i malowanie farbą akrylową. Niestety nie mogę odnaleźć tej kalkulacji, ale materiałowo wyszło korzystniej.

Przy tynku barwionym w masie jest mniej pracy (odpada malowanie), ale akurat stawki za robociznę w tamtej okolicy są sporo niższe niż w Szczecinie, więc wyszło mi i tak na plus.

 

Farba silikonowa lepiej się myje niż akrylowa, co ma znaczenie, jeśli dom jest przy bardziej ruchliwej ulicy, ale nasz domek akurat jest z dala od zanieczyszczeń, więc pewnie szybko się nie zabrudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie - tam gdzie jest styropian jako ocieplenie to, ta paraprzepuszczalność poszła sobie już dawno

 

właśnie ze względu na zabrudzenia ja chcę farbę silikonową - mój brutusek już paokrotnie oparł obłocone łapki o ścianę chcąc zajrzeć przez okno.

 

Teska - jak możesz ustawmy się od razu na środę, bo w te poniedz. i wtorki to, mam skranie boskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...