Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maggie - tam gdzie jest styropian jako ocieplenie to, ta paraprzepuszczalność poszła sobie już dawno

 

właśnie ze względu na zabrudzenia ja chcę farbę silikonową - mój brutusek już paokrotnie oparł obłocone łapki o ścianę chcąc zajrzeć przez okno.

 

Teska - jak możesz ustawmy się od razu na środę, bo w te poniedz. i wtorki to, mam skranie boskie

 

 

to zapisuje....sroda :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos z Was kupowal na ulicy Rymarskiej siatke lub slubki bo tam sie dodzwonilam i maja dobra oferte cenowo ale nie wiem jak z jakosciom

ja tam kiedys byłam....beznadziejnie było z jakoscią.....ale to 2 lata do tyłu....a cena...ccos mi kolacze ze siatka miala inne wymiary itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was kupowal na ulicy Rymarskiej siatke lub slubki bo tam sie dodzwonilam i maja dobra oferte cenowo ale nie wiem jak z jakosciom

ja tam kiedys byłam....beznadziejnie było z jakoscią.....ale to 2 lata do tyłu....a cena...ccos mi kolacze ze siatka miala inne wymiary itp

 

Ale jakosc i siatki i slupkow bo slupki sa o 10 zl tansze na sztuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do tynków barwionych są całe stada kolorów - zalety i wady malowania i barwienia w zalezności od elokwencji dyskutujących :wink: , ale myslę, że najwazniejszą zaletą barwionych jest to, że zadrapanie tynku, uderzenie lub odprysnięcie (albo wjechanie koparki w dom, jak było w moim przypadku :-? ) nie skutkuje białymi plamami :D

Co do cen trudno się spierac, bo dochodzi także element poziomu cenowego konkretnych firm.

 

Didi, nawet nie widziałam, że mozna to zlecic jakiejś firmie, ja ostatnio zgrywałam 9 kaset, ściagnełam 30 dniowy program do tworzenia filmów i zgrywałam sobie - wyszło - uwaga! - 35 płyt DVD :o Daj znać ile to kosztuje, może nastepnym razem sie skusze.

wow! koszt to ok 50zł za godzinę nagrania

a ja mam 24 płytki po 180min każda czyli 72 godziny czyli 3600zł :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przegrać kilka(naście) taśm 8cm z kamerki na płytkę DVD. Czy wiecie gdzie w Szczecinie można zlecić taką usługę?

 

W Galaxy na dole wejście od strony Pazimu jest takie stoisko gdzie przegrywają z różnych nośników na płytki.

wybiorę się do nich dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! koszt to ok 50zł za godzinę nagrania

a ja mam 24 płytki po 180min każda czyli 72 godziny czyli 3600zł :o

:o :o :o

ale co jest w tej cenie? jakaś określona jakość, format, dodaja napisy, no nie wiem, co jeszcze, bo jak takie zgrywanie na żywca, to jutro otwieram firmę 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już lato :roll: ? a gdzie takie pory roku jak przedwiośnie i wiosna?

oznaki przedwiośnia już widać: olcha kwitnie na fioletowo i jasnota też kwitnie, w ogrodzie wychodza krokusy i narcyzy :D

 

Jak to, gdzie przedwiośnie? U Bryty pod nickiem. :wink:

 

 

No tak pogoda brzydka ale juz zaczynam wiosenne porzadki .Jutro zabiore sie za skladanie szafy z Ikea .

 

Jak to fajnie ze jest telefonia internetowa o dzwonienie po ogrodzenie kosztuje grosze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...