Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam wieczorowo :)

 

KAS01 ja bym bardzo prosiła o kalkulację jeśli można.

 

Daria nie zazdroszczę :( najważniejsze że już jesteście w domu, teraz mała musi zregenerować siły i będzie dobrze.

 

dzióbek trzymaj się :( i uważaj. Czasem lepiej więcej razy do lekarza pojechać niż przegapić moment i odwodnić dzieciątko. Kiedyś mi się to przytrafiło, na szczęście szpital nas ominął ale zastrzyki dwa razy dziennie niestety nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

wow! koszt to ok 50zł za godzinę nagrania

a ja mam 24 płytki po 180min każda czyli 72 godziny czyli 3600zł :o

:o :o :o

ale co jest w tej cenie? jakaś określona jakość, format, dodaja napisy, no nie wiem, co jeszcze, bo jak takie zgrywanie na żywca, to jutro otwieram firmę 8) :wink:

Pan mnie najpierw wypytał czy tylko "przeganie" czy może dodanie jakichś tytułów, może jakieś "skomponowanie"? Powiedziałam, że tylko żywcem przegranie z taśmy na płytkę DVD. A on: no to 50zł :o

Toż to mi się opłaci zostawić starą kamerę sobie w domu - bo miałam kupca na nią za 400zł.

3600 :o gdybym wiedziała w 1997 roku (gdy kupowałam kamerkę) , że wejdą kamerki dvd to dawałabym sukcesywnie taśmy do przegrania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przegrać kilka(naście) taśm 8cm z kamerki na płytkę DVD. Czy wiecie gdzie w Szczecinie można zlecić taką usługę?

 

była kiedyś firma w okolicach Żelechowa

jak znajdę adres to dam znać :)

a czy mozna gdzies przegrac filmy z kaset vhs na dvd??

 

wysłałam na priv, ale chyba nie doszło, bo zamiast w wysłanych mam w zapisanych, w razie jak nie doszło to didi ma namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W weekend robiłem kalkulacje dla swojego domu na tynk akrylowy i tynk mineralny malowany farbą silikonową (ten sam kolor co akryl). Nieznacznie taniej wyszedł wariant drugi. Ten wariant jest też lepszy. Dla mnie główną wadą tynków akrylowych jest to, ze po paru latach jest on dobrym podłożem do rozwoju glonów (szczególnie gdy dom stoi w takim miejścu jak u mnie - wśród drzew). Nie widziałem kilkuletniego tynku akrylowego w dobrym stanie. Od strony północnej zawsze jest zielony. Stosując farbę silikonową (lub tynk silikonowy - bardzo drogi) mamy gwarancje, że tam gdzie dotrze deszcz tynk sam się będzie oczyszczał ( w miejscach, gdzie nie ma dostepu trzeba lać samodzielnie - farba ta dobrze to znosi).

Tynki akrylowe odznaczją się mniejszą trwałością niż tynki mineralne, ponieważ starzeją sie pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Natomiast tynki mineralne z czasem, na skutek procesu karbonizacji wapna zyskują na jakości.

Podstawową wadą tynku mineralnego malowanego farbą silikonową jest to, ze w przypadku uszkodzenia powłoki przebija biały tynk. Dla mnie ta wada jest nie istotna, bo i tak wybiorę kolor biały, lub jakiś bardzo jasny odcień beżu.

PS. Dla zaintersowanych mogę przesłać swoje kalkulacje na elewację.

pozdrawiam

Konrad

 

ja bym kciała kalkulację, a jak pisałam wyżej ja biorę mineralny + farba silikonowa i odpryski też mnie nie interesują, bo kolor będzie biały lub zbliżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...