Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ogladalam kiedys taki program wlasnie o cieciu twardych plytek i bardzo grubego szkla ale to byla bardzo zawansowana technologia maszyna ciela ale strumieniem wody o ogromnym cisnieniu .

 

A to sa potwornie drogie technologie posiadaja takie maszyny duze fabryki .

 

 

 

Jak ja choruje na budowanie a tu musze poczekac pare lat :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiagiera??

 

Krystiana czy Jerzyka??

 

oooo struś ci się znalazł

 

Jerzyk w porządku zna swoje miejsce w szeregu. ten drugi nam napsuł krwi, nieraz mówiłam że jak Zdziś nadal będzie miał miękkie serce, to na tym straci, ale Zdziś dobry człowiek i trzyma cholerę. a cholera mało umie a dużo mędrkuje i jest beszczelny do granic możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mysle ze ja tą "cholerę" też wprowadzilem do szeregu. Mysle ze zrozumiał ze za uczciwość więcej można otrzymać. Zdzisław też chyba w pewnym momencie to zrozumiał bo jakoś mu nie podskakiwali, a Jerzyk to swoją drogą wogole w nic sie nie miesza i ma ich wszytkich "głęboko". Nadzwyczaj wyluzowany gosciu z niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinowałem i znalazłem patent na szlifowanie tych :evil: #$%@... pi pi ... :evil: kantów, ale narypać się trzeba nieźle a i tak w nieoczekiwanym momencie może ci cholernik prysnąć i np pół godziny szlifiwania pójdzie wpizdu nie licząc płytki :evil: Jak masz też taki twardy i kruchy to przygotuj od razu kilka płytek na ewentualne straty.

tymi wyszukanymi słowy :wink: potwierdziłeś moja decyzje o nie szlifowaniu :D puszczę dekorek i będzie super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Mojego strusia wcięło ostatnio.

 

A o czym mowa z tym panem P?? bo nie wiem o co chodzi??

 

Jeśli chodzi o moją budowę to budował ją pan Puterko, polecony przez czupurka, miał kilka drobnych wpadek, troszke się nawściekałem, ale teraz na spokojnie moge powiedzieć że to uczciwy facet. Ma swoje wady jak inni wykonawcy, ale ma też dużo zalet, generalnie wszystko robi na czas, jak są błędy to przyznaje się do nich i naprawia jak się da. Nie do końca czytał plany, więc na to trzeba zwracać uwagę. Faktycznie do wykończeniówki lepiej go nie zatrudniać zresztą sam nie bardzo chce się podejmować. Jeśli budowałbym drugi raz wziąłbym go do stanu surowego plus dach jeszcze raz. Wiem że na mojej uliczce zbudował kolejny dom pod ostrym nadzorem i też są zadowoleni, zaczyna na wiosnę dwa kolejne. Mi to pasuje bo mam go pod bokiem do drobnych prac, ogrodzenie, bruk itp.

 

Więc Czupurek dzięki za polecenie ;)

 

 

To może w takim razie poproszę o namiary do p. Puterko (jak można).

Nadzór nad budową będzie przyzwoity, to będzie komu pilnować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf, Teska i inni

zadzwonił do mnie pan Sawiński

zaproponował mi cenę za całość usługi (razem z płytkami) 500zł :o

myślę, myślę, ale chyba się zdecyduję

aha delf pytała ile to płytek wyjdzie - powiedział, że na jedną płytkę dvd wchodzi ok 1h nagrania w bardzo dobrej jakości

to ja dzwonie do niego :lol: mam pare tylko kaset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie zainteresowany jeśli akurat kupuje glazurę, lub płytki.

W Hiper Glazurze płytki, które mam zamiar kupić Paradyż Eurydyka kosztują 47,95zł/m2. U nas w Policach właśnie pytałem w najtańszej hurtowni cena 38.16zł/m2. :o . Mała różnica. Piszę bo może ktoś by był zainteresowany zawsze to pare stówek w kieszeni. Namiary na hurtownie http://www.domlux.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w takim razie poproszę o namiary do p. Puterko (jak można).

Nadzór nad budową będzie przyzwoity, to będzie komu pilnować :).

 

podam na privka tylko miej wzglad na to co PAweł powiedział, zew wiosną ruszają z 2 budowami. a to, maleńka ekipa, a nie ma nic gorszego niż wziąć za dużo do realizacji - cierpią wszyscy

 

wiem coś o tym - inny przytaczany pan - sławetny RM - robił u mnie dach i zapomniał powiedzieć że na 10 innych budowach też - efekt - prawie pół roku mi ten dach robił, o wpadkach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mysle ze ja tą "cholerę" też wprowadzilem do szeregu. Mysle ze zrozumiał ze za uczciwość więcej można otrzymać. Zdzisław też chyba w pewnym momencie to zrozumiał bo jakoś mu nie podskakiwali, a Jerzyk to swoją drogą wogole w nic sie nie miesza i ma ich wszytkich "głęboko". Nadzwyczaj wyluzowany gosciu z niego.

 

Jerzyk = luzik i faktycznie zero mieszania

 

drugi - to nie wiem jak tam z uczciwością, nie maiłam problemów, ale za to paproch jakich mało i to, pyskaty paproch + leń patentowany - w każdym razie był jeszcze taki pół roku temu

 

the end - wystarczająca charakterystyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinowałem i znalazłem patent na szlifowanie tych :evil: #$%@... pi pi ... :evil: kantów, ale narypać się trzeba nieźle a i tak w nieoczekiwanym momencie może ci cholernik prysnąć i np pół godziny szlifiwania pójdzie wpizdu nie licząc płytki :evil: Jak masz też taki twardy i kruchy to przygotuj od razu kilka płytek na ewentualne straty.

tymi wyszukanymi słowy :wink: potwierdziłeś moja decyzje o nie szlifowaniu :D puszczę dekorek i będzie super :D

Baaardzo słuszna decyzja :lol: :( ale na załamaiach to chyba będziesz musiala dać listwę bo dekorek to chyba nie załatwi tematu. Ja nie jestem przeciwnikiem szlifowania bo jak dobrze idzie to efekt jest super ale jak sama widzisz można się zniechęcić jak wyjdzie ci kupić dodatkowy m2 za np 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...