Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam środkowo

 

Józia - ty sobie nie mogłaś wybrać innych godzin na odwiedziny? mnie wtedy w domu jeszcze nie ma. co ty urlop bierzesz w piątek?

 

Teska - historia z psiakami... bez komentarza. wiesz jaki mam stosunek do psów, jako właścicielka dwóch.

Powiem tak, ten @#$%#@ :evil: zrobiłby lepiej topiąc je zaraz po urodzeniu, a nie tak zostawiał. mniejsza krzywda dla piesków.

a tyle się apeluje o nierozmnażanie zwierząt bez kontroli. czy naprawdę tak ciężko, jak ktoś nie chce prowadzić hodowli, wysterylizować psa? i byłoby mniej takich nieszczęść.

 

Sąsiadko - jeżeli dziś aktualne to, pod wieczór przytruptam. okolice 18-stej będzie dobrze?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

wiosna idzie ,a w nas obudziła się ponowinie myśl o budowaniu. Proszę dajcie namiary na firmy, które budują w systemie kanadyjskim w naszym regionie (poza CANADA SYSTEM), ewentualnie info o domach kanadyjskich, które stoją w Waszym sąsiedztwie, z których włascicielami mogłabym się skontaktować.

pozdrawiam

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

wiosna idzie ,a w nas obudziła się ponowinie myśl o budowaniu. Proszę dajcie namiary na firmy, które budują w systemie kanadyjskim w naszym regionie (poza CANADA SYSTEM), ewentualnie info o domach kanadyjskich, które stoją w Waszym sąsiedztwie, z których włascicielami mogłabym się skontaktować.

pozdrawiam

marta

 

oglądałaś u nas na osiedlu ten parterowy, rdzawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam środkowo

 

Józia - ty sobie nie mogłaś wybrać innych godzin na odwiedziny? mnie wtedy w domu jeszcze nie ma. co ty urlop bierzesz w piątek?

 

Teska - historia z psiakami... bez komentarza. wiesz jaki mam stosunek do psów, jako właścicielka dwóch.

Powiem tak, ten @#$%#@ :evil: zrobiłby lepiej topiąc je zaraz po urodzeniu, a nie tak zostawiał. mniejsza krzywda dla piesków.

a tyle się apeluje o nierozmnażanie zwierząt bez kontroli. czy naprawdę tak ciężko, jak ktoś nie chce prowadzić hodowli, wysterylizować psa? i byłoby mniej takich nieszczęść.

 

Sąsiadko - jeżeli dziś aktualne to, pod wieczór przytruptam. okolice 18-stej będzie dobrze?

 

pozdrawiam wszystkich

 

no to truptaj :lol: czekam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...... dlaczego firma ma mieć lepsze upusty od inwestora ?? bo buduje kilka domów rocznie a "inwestor" jeden w życiu - tak w dużym uproszczeniu.

Do dostarczania samemu jednak należy jeszcze doliczyć transport + rozładunek + czas itp.

Ale może jednak moja zasada -> dostarcza ten kto ma taniej chyba jest OK.

No nic jeszcze nie jest przesądzone :oops:

Ja uważam, że dobrze "zaprzyjaźnić" się z jedną hurtownią (ewentualnie 2,3 - w zależności od bogactwa i różnorodności oferty produktów), po pewnym czasie płatności i rabaty zyskują pożądane kształty :wink: , apod koniec budowy, jak juz będzie full rachunków, to i bez % można się rozliczać.

Poza tym my dokonywalismy decyzji technologicznych, kolorystycznych odwiedzając hurtownie, nie bardzo chciałabym tak zdać się całkiem na budowlańców.

Bo w zasadzie w czym ma to byc wygodniejsze? Rabaty? - do uzyskania te same, dostawa? - na telefon transportem z hurtowni...nie wiem, w czym miałoby to być wygodniejsze nic osobiste zamawianie materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego, że my wirtualni :D

to mnie przeraziłeś :o

 

skoro my jesteśmy wirtualni, to czy moja rodzina i mój dom i wy i wasze rodziny i WASZE DOMY TEŻ żyjemy w matrixie? :o

 

hmm...raczej juz zyjemy w "Kaczrixie" :lol: :lol:

lepszy "Kaczrix" od "Kwachrixa" :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja pokrzycze!!!!!!!!

 

PRZECZYTAJCIE!!!!!

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=64937

 

Moze popytajcie kto by wziął

Na Animal Planet jest program o takiej "Psiej Policji" - rany takie jak ta sprawy sa na porządku dziennym w Stanach, ale tam ktos tego pilnuje i karze ludzi; Nam daleko jeszcze do cywilizacji w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można naprawić odkurzacz w Szczecinie??? Pomóżcie! :roll:

Najprościej jak kupisz Kurier lub głos i w ogłoszeniach znajdziesz jakieś punkty naprawy sprzetu AGD

Jak to mam kupić papierowa gazetę??? A nie ma wszytskiego w Internecie??? Jejku, jak to sie robi :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można naprawić odkurzacz w Szczecinie??? Pomóżcie! :roll:

Najprościej jak kupisz Kurier lub głos i w ogłoszeniach znajdziesz jakieś punkty naprawy sprzetu AGD

Jak to mam kupić papierowa gazetę??? A nie ma wszytskiego w Internecie??? Jejku, jak to sie robi :wink: 8)

a na infoludku nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...