Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

koleżana niech miałczy od tego jest hi

Koleżanko! to ja w trosce o Twoje zdrowie, a Ty taka???????

Ależ masz przyzwolenie, nie obruszaj sie. :lol:

Miło się gadało ale ja o szóstej jestem wyprowadzana przez czworonoga. Dobrej nocy życzę.

Nie obrażam się, to moja najlepsza koleżnaka, to się rozumiemy! Miłej nocki!

 

 

Właśnie podejrzewałam, że miauczycie razem. :wink:

 

Spadam do pracki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się udało. Niepostrzeżenie otworzyłem nową stronę :o

i się nie zacięła?????? :roll: :roll: :o :o

 

Pewnie by się zacieła, gdybym próbował przejść do nowej strony, ale nic nie wiedząc o tym, że już czas na kolejną stronę napisałem nowy post i on automatycznie pojawił się na nowej stronie. W takim przypadku nie pokazuje, że nie ma nowej strony. Komunikat występuje wtedy, gdy się napisze post, który kończy starą stronę i automatycznie przenosi do nowej strony, która jeszcze jest pusta. Ale się rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług firmy budowlanej Ko-Bud - Janusz Byszuk.

A może dalibyście namiar na jakieś sprawdzone i solidne firmy budowlane?

Proszę!!!

Pozdrawiam Krasnoludek

 

Na liste wejdz :p

Ja z listy eko-dom do okien wzielam, narazie nie zaluje, zobaczymy jak okna przywioza :lol:

ALe chcialam juz kiedys zapytac tylko jakos tak smialosci nie mialam :oops: dlaczego klaus nie umiescil na liscie firmy budowlanej An-Bud, ktora polecalam, mimo ze sam z kontaktu korzystal? :roll:

Krasnoludku firma bardzo dobra, nieco drozsza od innych ale u nas sprawdzili sie bardzo dobrze. Kobita zatrudnia ekipy gorali -nam trafila sie ekipa super. My znalezlismy kontakt do nich poprzez sasiadow, ktorzy ich chwalili.

 

Maggie gratulacje :p przyszla sasiadko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się udało. Niepostrzeżenie otworzyłem nową stronę :o

i się nie zacięła?????? :roll: :roll: :o :o

 

Pewnie by się zacieła, gdybym próbował przejść do nowej strony, ale nic nie wiedząc o tym, że już czas na kolejną stronę napisałem nowy post i on automatycznie pojawił się na nowej stronie. W takim przypadku nie pokazuje, że nie ma nowej strony. Komunikat występuje wtedy, gdy się napisze post, który kończy starą stronę i automatycznie przenosi do nowej strony, która jeszcze jest pusta. Ale się rozpisałem.

mądrze piszesz i pewnie masz rację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ALe chcialam juz kiedys zapytac tylko jakos tak smialosci nie mialam :oops: dlaczego klaus nie umiescil na liscie firmy budowlanej An-Bud, ktora polecalam, mimo ze sam z kontaktu korzystal? :roll:...

Bo widocznie nie ma w tym interesu. Wykonawców, których ja polecam, też nie zamieścił (oprócz koparkowego, o którego się upomniałem), więc nie podaje już nowych namiarów.

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tłusto czwartkowo

 

Maggie - gratulacje Elyto

 

Teska - szafka zagospodarowana. przy okazji porządków zrobiliśmy ognisko. browarek nawet był, szkoda że jakość ogniska nie nadawała się do pieczenia kiełbasek :lol:

 

przed chwilą w radio:

- dzwonił lew rywin

poprosił paczka z adwokatem

 

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...