Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

 

koleżana niech miałczy od tego jest hi

Koleżanko! to ja w trosce o Twoje zdrowie, a Ty taka???????

 

 

Ależ masz przyzwolenie, nie obruszaj sie. :lol:

 

Miło się gadało ale ja o szóstej jestem wyprowadzana przez czworonoga. Dobrej nocy życzę.

Nie obrażam się, to moja najlepsza koleżnaka, to się rozumiemy! Miłej nocki!

ooooo kotek :lol: :lol:[/q

Widzę, że lubisz koty!!!!!!!!!!!!! :)

Takkk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

koleżana niech miałczy od tego jest hi

Koleżanko! to ja w trosce o Twoje zdrowie, a Ty taka???????

 

 

Ależ masz przyzwolenie, nie obruszaj sie. :lol:

 

Miło się gadało ale ja o szóstej jestem wyprowadzana przez czworonoga. Dobrej nocy życzę.

Nie obrażam się, to moja najlepsza koleżnaka, to się rozumiemy! Miłej nocki!

ooooo kotek :lol: :lol:[/q

Widzę, że lubisz koty!!!!!!!!!!!!! :)

Zdjęcie podpięte do mnie robiłam osobiście. Kotek słodki, więc jak mu nie zrobić zdjęcia!

Takkk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Babcia to dopiero robila paczki i takie gorace to dopiero poezja .

 

A ja niestety dwie lewe rece moge zadowolic sie tylko kupnymi :(

ja postanowiłam dzis....zadnego pączka :oops:

Dlaczego żadnego pączka? Ja narobiłam foworków! Bo moję dziecko uwielbia słodziusie. A, że ja przy okazji zjem....!!! :D

hahaha bo wole faworki :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Babcia to dopiero robila paczki i takie gorace to dopiero poezja .

 

A ja niestety dwie lewe rece moge zadowolic sie tylko kupnymi :(

ja postanowiłam dzis....zadnego pączka :oops:

Dlaczego żadnego pączka? Ja narobiłam foworków! Bo moję dziecko uwielbia słodziusie. A, że ja przy okazji zjem....!!! :D

hahaha bo wole faworki :lol: :lol:

Ja mam problem, bo lubię jedno i drugie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Babcia to dopiero robila paczki i takie gorace to dopiero poezja .

 

A ja niestety dwie lewe rece moge zadowolic sie tylko kupnymi :(

ja postanowiłam dzis....zadnego pączka :oops:

 

A cóż to za drastyczne wyrzeczenia :o

bo tyłek rośnie..... :oops: no i wole faworki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

patrzcie dziś uważnie na Pawła - on bije swój zeszłoroczny rekord pączkowy :lol:

 

Z Klausem, to tak jest :evil: , zarobiony po pachi :wink: trzeba go atakowac mailami, a spełni wszystkie prośby! Wiem coś o tym, bo dla mnie każdy wypatrzony błędnie postawiony przecinek poprawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrób tu człowieku coś dla dobra ogółu to cię jeszcze obgadają za

plecami.

Klaus to nie maszyna. Zapomniał, przeoczył, zgubił to mu trzeba

przypomnieć. Tworzenie takiej listy wymaga współpracy a nie obrażania

się. Nikomu jeszcze nie odmówiłem prawa wpisu na listę.

No nie, raz odmówiłem bo rekomendował sam siebie.

Chcecie mieć listę, to mi pomóżcie.

 

 

oj Kas01 nerwowy bo może nie zjadł jeszcze pączka, a ty się nie dąsaj.

 

myślę, że wszyscy chcą listę.

 

w jaki sposób mielibyśmy ci pomóc?

 

Aż taki nerwowy to ja nie jestem. Nie lubię się po prostu narzucać :wink:

Gdy wysłałem pierwszy raz namiary na koparkowego (robie to zawsze przez PW, więc wiem czy wiadomość została odebrana, czy nie), to musiałem się przypominać, aby go umieścić (uznałem to za zwykłe przeoczenie; każdemu się zdarza). Nastepnie wysłałem namiary na dekarza. Wiadomość została odebrana. Tego samego, lub następnego dnia lista została zaktualizowana i jego tam nie ma. Pomyślałem, że to może dlatego, że podałem tylko numer telefonu i imię wykonawcy (to mi wystarczyło, ale mogłem dowiedzieć sie reszty). Drugą ewentualnością jaką brałem pod uwagę, było to że być może "Lista Szczecińska" dotyczy tylko Szczecina i okolic i z dalszych rejonów województwa wykonawcy nie są na niej potrzebni.

Teraz jeśli widzę, że ktoś szuka wykonawcy i jest w zasięgu tych, którzy robili u mnie, to podaje namiary na forum.

PS. Pączków dzisiaj nie jadłem i jeszcze nie wiem czy będe jadł (nie przepadam za nimi) 8)

 

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ALe chcialam juz kiedys zapytac tylko jakos tak smialosci nie mialam :oops: dlaczego klaus nie umiescil na liscie firmy budowlanej An-Bud, ktora polecalam, mimo ze sam z kontaktu korzystal? :roll:...

Bo widocznie nie ma w tym interesu. Wykonawców, których ja polecam, też nie zamieścił (oprócz koparkowego, o którego się upomniałem), więc nie podaje już nowych namiarów.

pozdrawiam:roll :...

 

 

właśnie wczoraj chciałam zadzwonić do twojego koparkowego, ale w pierwszym numerze brakuje jednej cyferki (której?), a drugi chyba nieaktualny. Gdybyś znalazł to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie wczoraj chciałam zadzwonić do twojego koparkowego, ale w pierwszym numerze brakuje jednej cyferki (której?), a drugi chyba nieaktualny. Gdybyś znalazł to poproszę.

 

Numery są takie jakie mam na wizytówce. Nie podałem tylko kierunkowego, który jest taki jak dla Szczecina i Stargardu (091).

Ktoś już go z forum niedawno "wykorzystał" :wink: , więc się chyba dodzownił.

Jeśli maszyne będzie obsługował młody człowiek, to bedzie smigał po działce jakby był na rajdzie. Jeszcze nie widziałem, aby ktoś tak szybko i sprawnie jak on pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie wczoraj chciałam zadzwonić do twojego koparkowego, ale w pierwszym numerze brakuje jednej cyferki (której?), a drugi chyba nieaktualny. Gdybyś znalazł to poproszę.

 

Numery są takie jakie mam na wizytówce. Nie podałem tylko kierunkowego, który jest taki jak dla Szczecina i Stargardu (091).

Ktoś już go z forum niedawno "wykorzystał" :wink: , więc się chyba dodzownił.

Jeśli maszyne będzie obsługował młody człowiek, to bedzie smigał po działce jakby był na rajdzie. Jeszcze nie widziałem, aby ktoś tak szybko i sprawnie jak on pracował.

 

jasne, mi się coś pomyliło - byłam przekonana że to komóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzióbek- mam nadzieję, że malutka już na prostej. Moje dziecko po 4 dniach zdrowia ma 38st (to 6 -misięczne)- chyba zabije sąsiadkę, która mi to przywlekła :x

Krasnoludku- napisałam na priva o kuchni- dostałaś? Co do Byszuka- wycenę dał mi o ponad 10tys wyższą niż moja ekipa. Budował u SP- ogólnie była zadowolona, miał tylko problemy z kominami i nie obeszło sie bez insoektora nadzoru.

Smacznych pączusiów i faworków/chrustów Wszystkim życzę! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...