Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam z rana w poniedziałek. No i mam piękny stan zero. W sobotę to się stało. Od godz. ósmej do szesnastej nastałam się na budowie. A miało bć dwie godziny i zalane. Do domku na śniadanie i kawę. A tu bach. Przyjechała pompa i grucha z betonem no i ta druga się nieszczęsna zakopała. Myślę, że pomijając fakt jaki u mnie jest dojazd nie był tak ważny jak jakość kierowcy, bo tenże po wyciągnięciu zakopał się jeszcze dwa razy, mimo iż jego koledzy dojeżdżali spokojnie. Koniec końców o 16 zakończono i mam spokój na czas jakiś. Kamień z serca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Bikosa - ja mam rynny Kaniona (białe :p ) - wykonawcy radzili aby były łączona na uszczelki a nie klejone.

Teska moje gratulacje.....

S.P. to teraz ścianki...

Pierwszy raz na forum dostałam kwiatki :oops: ... - dzięki serdeczne.

 

Po odwiedzinach kilku sklepów z panelami - oświadczam że zakupy odkładam do stycznia - czyste szaleństwo - ludziska z ręki sobie wyrywają towar :evil: o rabatach można zapomnieć :evil: :evil:

Po tych wycieczkach byłam tak wściekła,że mieszając barwę na komin wyszedł mi wściekły pomarańczek :o - po czym ja się uspokoiłam - a komin też po paru godzinach zbladł :wink: i jest nawet znośny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

S.P. - gratulejszy z powodu lotniska!

 

Bikosa - ja mam rynny Plannja - bardzo ładne stalowe ceglaste i kosztowały tylko 80 zł. więcej niż plastikowe Kaniona.

 

Wreszcie zobaczyłam moją bramę garażową - stała sobie u producenta przywiązana sznurowadłem do płotu - no po prostu rewelacja! Ale ładna jest no i nasza!

 

A okienka ja marzenie, to samo drzwi wejściowe - tanie i ładne i z piękną owalną szybą. Tak więc, w sobotę dom będzie juz stanem surowym zamnkniętym. Szczególnie, że pogoda nam sprzyja i dopiero w przyszły poniedzałek ma się zrobić zimniej.

 

Pozdrowionka dla Braci forumowej!

 

Księgowa - dzięki za ważne informacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim,

dzieki ksiegowa- za odpowiedz,czy ktos jeszcze moglbyh zwierzyc sie co do rynien??

mam jeszcze jedno pytanie, czy robiliscie lawki kominiarskie i wylazy przy kominach, w ktorych sa tylko kanaly wentylacyjne?? troszke to kosztuje a przeciez jak czesto cos takiego sie czysci??

wiem, ze to dziwne, ze pytam o takie rzeczy teraz- gdy nawet fundamentow nie mam, ale mam w planie zakupy po atrakcyjnej cenie i nie wiem ile zamowic.

S.P gratuluje efektow pracy!!

Maksiu, nie strasz Sylwii- bo jak ona zacznie Cie straszyc wychowywaniem dzieci to.....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikosa: ja nie mam ław kominiarskich.. były za drogie.. w zamian mam dwa wyłazy dachowe przy kominach... była promocja.. kosztowały tyle ze za dwa wyłazy nie kupiłbym nawet jednego kompletu z ławami.. (bo oprócz ław pamiętaj o stopniach kominiarskich). A tak przy okazji mam doświetlony stryszek

pozdrawiam

ps. wcale nie strasze Sylwi.. tylko ją uświadamiam że najciekawsze przed nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
witam w grudniowy poranek :) głowa mnie bolllliiii :(

 

Oooo, Bratnia Dusza. Mnie też nawalała dziś łepetynka... Potem trochę wywaru z żaby, trzy włosy czarownicy i takie coś okrągłe białe i przestało... Teraz jest speed, że hej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

bikosa, ja ma jeden wyłaz kominiarski tak ustawiony, że przy jednym kominie jest tylko ława, a z tej ławy można przeskoczyć po jednym stopniu przez kalenicę na drugi stopień i do ławy do drugiego komina.

Wyłaz kosztował mnie niecałe 400 zł. Dachówka ze stopniem ok. 28 zł, ława ok. 110 zł. No to mi wyszło taniej zrobić tak, niż montować dwa wyłazy bez niczego... Poza tym wszystko jest tak zamontowane, że praktycznie z dołu tego nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...