Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123
sorki Stasiek

 

myslałem że wszyscy już słodko śpią to eksperymentuje :lol:

 

Nie wiem czy da się to zobaczyć ale to jest moment zalewania stropu

 

Hihi, ja się napatrzyłem ;) Teraz też troszkę widać..., że się coś dzieje ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Ale mi się podobała wypowiedz Bikosy a propos straszenia dziećmi. Bikoso nasza kochana, ja to już dawno odespałam te okrzyki nocne mojego dziecka pozostał tylko proces wychowawczy, ale Ty to chyba mogłabyś postraszyć Maksia, chyba że Antoś śpi jak aniołek.

A wiesz co Maksiu, odespałam tę sobotnią eskapadę na działce i już jestem gotowa do dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to mamy już wtorek :lol:

Bikosa - mając dwa kominy (w jednym przewód od pieca a w drugim od przyszłego kominka) musiałam zrobić dwie ławy i dwa wyłazy. W projekcia był jeden wyłaz i długa ława - ale tak wyszło taniej. Unibet ma ławy tak rozwiązane że wychodzi taniej - chyba nie ma specjalnej dachówki a tylko jakiś zaczep - wychodziła duża różnica w cenie w porównaniu do innych dachówek.

Grapusek - świetne ujęcie :p

Ivette - czekam na zdjęcia domku z oknami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
A tak wogóle chłopaki, nocne Marki. Jak się wstaje o 6, to nie w głowie nocne ploteczki na forum.

 

... no fakt... ale mnie się też czasem zdarza i długo siedzieć i... wcześnie wstawać... taka karma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Wracając do tematu wyłazów dachowych to zajrzałem do moich faktur i moje wyłazy kosztowały po 250 zł za sztuke, tak więc w sumie 500zł

do tego zero ław i stopni... wyłazy są przy samych kominach

pozdrawiam

 

No to faktycznie tanio... tylko, że mam nadzieję, że te włazy otwierają się i zamykają wielokrotnie ;) ...i że parę dobrych lat wytrzymają ;)

 

Żarty żartami, ale faktycznie takie rozwiązania zależą przede wszystkim od dachu... w końcu nie zawsze można zastosować proste rozwiązanie... ale życzę wszystkim bezproblemowych wyborów ;)

 

Tak na marginesie powiem, że najlepiej chyba pogadać z kominiarzem, który robi odbiór i potem ewentualnie chodzi po okolicy... Jedni mówią tak, drudzy siak, a cech kominiarski jeszcze inaczej... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.....

 

.co do wyłazów i stopni: u mnie nie ma zadnego, dlatego ze moj dach jest niski a kominy blisko zewnetrznej krawedzi...wiec kominiarz przybedzie z drabiną i bez problemowo wlezie i zrobi co trzeba...ale niektorzy kominiarze chetnie dopominaja sie stopni itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek: nawiązując do twojej wypowiedzi chciałem dodać że moje wyłazy są systemowe Euronitu...a wiec cały dach w jednym systemie

a co do kominiarza to był u mnie i powiedziałe że spokojnie starczy, a nawet że nie bedzie drugi raz do mnie przyjezdzal bo widzial co mu potrzeba i podpisze papiery w ciemno jak mu edek przyniesie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...