Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witajcie

http://www.murator.com.pl/html/1735.htm

w tym linku - ankieta zabawa - jaki powinien być Twój dom.

 

 

Zrobiłam ten test :o Wyszło żem typowa lwica i dom ma być ogromny, przestronny, z osobną bawialnią, biblioteką itp. i na tyle duży bym rzadko widywała resztę rodziny :o :o

 

Ale dlaczego?? Czy stanowię dla nich jakieś zagrożenie??? :wink: :lol:

 

 

Witam serdecznie nowego Nowego - czupurka.

 

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!

 

Witam wszystkich po dziennej przerwie. Wielkie dzięki za słowa otuchy w sprawie przyłączy, moim zdaniem nie ma co czekać tylko podpisać umowę i niech się "kiwają" :lol: - tak sobie oczywiście myślę.

Im szybciej tym lepiej.

 

A słuchajcie - był telefon z Urzędu - temat wydanie WZiZT.

Należy się stawić i wmalować na mapce geodezyjnej obrys planowanego obiektu.

A ja myślałem - naiwny - że to od urzędu się dowiem co i gdzie mogę postawić - ktoś jest normalny inaczej.

 

Pozdrawiam

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Też juz czekam na weekend. :lol:

 

Czupurek - witamy w klubie Grupy Szczecińskiej

 

Teska - ale masz fajnie z tym kominkiem, parapetami i meblekami w kuchni - ale one cosik droższe są, hę? :wink:

 

S.P. - gratulacje z powodu 500 postu - może niedługo Cię dogonię?

 

Grapusek - fajny jest Twój dom - szczególnie zaimponowała mi ta duuuuuża pompa :D No bo przecież - nie ma jak pompa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

te mebelki to ksztalt litery U sporo szafek na dole, trzy z aluminium na gorze....wszystkie te prowadnice blum..coś tam....cena łacznie z robocizna i podłaczaniem sprzetów agd

 

Sprzet wybralam elektroluxa cena 10 tys...lodowka, kuchenka ceramiczna, piekarnik z paroma bajerami :) , zmywarka szer 60, wyciąg...cena ciut jeszce do negocjacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Czy to są same meble? bez blatów i dodatków (uchwyty, listwy, itp.?)

Jeśli z wszystkim to niedrogo - też mi tak wyszło - kuchnia także w U.

Lodówka Electrolux - jest super, ale czy Electrolux jest dobty w innych sprzętach? Słyszałam, że firmy od agd specjalizują się w konkretach.

Ja chciałam wszystko Boscha, ale lodówki Boscha np. to nieporozumienie - montowane w Tajwanie.

W jakich kolorkach będzie kuchnia - po tej stali wnioskuję, że może byc podobna o mojej.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAUDIA

 

ta cena to juz ze wszystkim, z uchwytami - jakimi chcesz,i blatem tez do wyboru ( no oprócz marmuru)z podłaczeniem sprzetu agd ocizną...zrobilam rekonesansik po roznych studiach itp...z projektem od stolarza....srednio 3-4 tys drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu - czytam ze masz problem z kotami. Jeżeli są to dwa kocurki to niestety obecnie jesteś świadkiem walki o miejsce, który z nich zostanie w domu, a który musi odejść. Sama jestem kociarą i z przykrością muszę stwierdzić ze najlepszym wyjściem jest niestety kastracja jednego z nich. Ja się na to nie zdecydowałam i mój kocur odszedł :cry: Ponieważ widzę taką sytuację nie po raz pierwszy, to jest to najlepsze wyjście - no chyba że sami znajdziecie miejsce dla któregoś.

Ja mam w tej chwili kotkę (wysterylizowaną) i kocura (był jeszcze jeden kocur ale mu znalazłam miejsce) Przez moje łapki przewinęło się już niezłe stadko zwierzaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście to:

 

http://biznes.onet.pl/0,837972,wiadomosci.html

ŻW: Bałagan w rejestrach decyzji budowalnych

(PAP, JB/05.12.2003, godz. 06:09)

 

Warszawscy urzędnicy nie radzili sobie z wypełnianiem obowiązków - twierdzi "Życie Warszawy", powołując się na raport w tej sprawie opracowany na zlecenie prezydenta stolicy Lecha Kaczyńskiego.

 

Z opracowania wynika, że urzędnicy w warszawskich dzielnicach i gminach, zajmujący się wydawaniem decyzji związanych z pozwoleniami budowlanymi, zupełnie nie przejmują się obowiązkowymi terminami wynikającymi z zapisów prawa budowlanego - pisze dziennik.

 

Niechlubny rekord padł na Mokotowie - 446 dni oczekiwania na zezwolenie, czyli niemal 15 razy dłużej, niż wynika z przepisów (na rozpatrzenie wniosku urząd ma miesiąc). Tylko jedną czwartą decyzji wydano tu w terminie. Fatalnie wygląda też sytuacja w Wawrze. W terminie wydano tylko połowę pozwoleń. Ponad 40 proc. spóźnionych decyzji podjęto w Wilanowie, ponad 30 proc. na Woli - wymienia stołeczna gazeta.

 

Prezydenccy inspektorzy ujawnili też, że wnioski wpływające do urzędów nie były rozpatrywane chronologicznie. Mogło to sugerować inwestorom, że w zamian za łapówkę postępowanie zostanie przyśpieszone - komentuje "ŻW".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...