Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witajcie

 

 

Czupurek : to jesteśmy sąsiadkami :lol: u ewar to jeszce od kwietnia nie postawił stanu surowego :-? beznadziejny przypadek :cry:

 

Lalka - mam też niezłą ekipę...polecam z zamkniętymi oczami :p

 

 

Dzisiaj mamy koniec .....flaszeczka..i bye bye....od jutra wielkie sprzatanie...znaczy odkurzanie okien ( z pyłu w zawiasach, mycie okien....

 

i odpalenie kominka.....ale zobaczymy czy jutro czy zostawimy na sobotę.... :lol: Kominkarza polecam z czystym sumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Bractwo Szczecińskie!

 

Maksiu - no zdjęcie z szalikiem piękniste! :wink: A rączka nie za bardzo uszkodzona? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Czupurek - nie martw się będzie dobrze - u mnie okna wstawiali w tę sobotę - a piździało, że hoho! (sorry za wyrażanie się, ale tylko to słówko w pełni oddaje sens). Trzeba myśleć pozytywnie! Inaczej ni cholery (upssss) 8)

 

Życzę wszsytkim powodzenia w budowaniu jak również szybkiego ocieplenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i słonecznie pozdrawiam :)

 

Maksiu szaliczek super..widac,ze ciepły...

Ivette wielkie dzieki za namiary ,wybieram sie..

Teska,czy moge poprosic o wiadomosc na priva odnosnie fachowców godnych polecenia? :)

Dołaczam sie do postulatu o stworzenie listy ANTYFACHOWCÓW...

Bylby to dobry uczynek...takie żółtodzioby jak ja ,uniknelyby kłopotów..

A takze fachowcy moze staraliby sie bardziej,zeby tam nie wyladowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

maksiu - trzymaj się władco grupy i uważaj na przyszłość :D

dostałem odpowiedź z ENEI - nie ma sprawy - tylko umowa i za sześć miesięcy kabelek z prądem, została jeszcze woda i kanaliza, poczekam;

 

Takie prezenty to ja na święta bardzo lubię ! :D

 

Pozdrowienia dla wszystkich nowych i starych grupowiczów

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się, że wczoraj podpisałam umowę z "ukochaną" TP na usługę tel.

tzn. jak pisałam wcześniej udało mi się szybciutko zbyć parę dni temu mieszkanko i muszę się wynieść do końca stycznia, niestety tel. zostaje.

Słyszałam że do końca roku jest promocja coś 68 zł za nowy nr no, to pchnęłam małżonka do TP i wiecie co? nie grymasili, że to tylko budowa, praktycznie bez adresu. Wzięli akt notarialny, dowód i już. Do m-ca będę miała podłączony na budowie tel. Mam nadzieję, że majstry nie będą wisieć na drutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...