Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Poradźcie czy są w Szczecinie jacyś dobrzy murarze od klinkieru, którzy biorą mniej niż 1,80 za cegłę? Widziałem oferty na forum za 1,15 za cegłę - ciekawe jaki efekt. Spece mówią, żę za taką cenę jest 100% gwarancji........wykwitów hehhe.

 

To dobra cena. Tu najlepsi krzyczą 130zł/m2 i trudno ich zciągnąć na budowę. A najlepsi to Grzelak i Schutz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moej marzenie...Jak oceniacie ? projekt DONA.

http://www.domyarkady.pl/start.html

:D

 

 

Witam popoludniowo

 

Projekt bardzo fajny , wedlug mnie ten hol jest fajny jako oranzeria czy pokoj kominkowy . Dziwi mnie natomiast pow uz 139 ile on ma pow zabudowy lub calkowitej jaki jest kosztorys .

 

 

witaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo dobrego klinkieciarza, naprawde godnego polecenia....ale do tanich nie nalezy, no i tynkarzy tez mam ok...

 

Kurcze, swego czasu szukałem klinkierzysty i jakoś tak mi nie przyszło do

głowy zapytać.

 

A tych tynkarzy to mi przyślij, bardzo proszę.

 

 

juz masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to witam to wcale nie takie oficjalne :D teska.

Ewa-my budujemy dom z użtkowym poddaszem. Jak pisałm w pierwszym poście, wielu górali podawało cenę tylko robocizny bez rzeczy,które miałem im dostarczyś tzn. betoniarka, zagęszczarki do piasku, narzędzia-nawet drobne, rusztowania, szalunki do stropu i schodów żelbetowych, koparka, geodeta, ogrodzenie, barak itp. Także ciekawe co ta cena obejmuje. Bo te koszty dodatkowe to kilkanaście tysiecy. Chętnie porozmawiam z tym twoim wykonawcą osobiście, może to wyjdzie i tak taniej niż to moje 45 tys.

wspaniale...jesli i ja o czyms nie wiem to z przyjmnoscia podam numer do niego..." przemagluj go "bo wolalabym wiedziec to i owo...nie lubie byc stawiana podmurem..nikt nie lubi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/rbiyrckrywcrd5qh.html

 

To projekt naszego domku,chyba udało mi sie wkleić. I co wy na to?

 

 

Jak piszesz post to u gory jest

 

IMG nastepnie adres ten dla forom nastepnie IMG nastepnie URL i wychodzi obrazek

 

oczywiscie z serweru http://www.fotosik.pl z innych nie umiem wklejac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć klaus - mam namiary na kilku od klinkieru. Grzelak dał cenę 120 za m2 ale było to w grudniu 2005, może teraz jakaś podwyzka. Ja mam tylko wybrane elementy domu z klinkieru - jakieś 50 m2 w sumie. Nie ukrywam, że 120 za m2 to drogawo, znasz tańszych? Mi na razie udało się znaleźć oferte 2.50 za cegłę czyli 100 zł za m2 w moim przypadku.Szukam dalej.

ten co u mnie murowal bral 70 zl/m2.....ale murowal slupki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...