Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ja place np. za cement 343 zl/tone, Poroton 11,5 - 3,17zl szt; Porotherm 11,5 - 3,86zl szt, Porotherm 25 - 4zl szt; betonowy bloczek fundamentowy - 2,37zl szt - wszystkie ceny brutto ..

niespodzianką był świąteczny rabat .. może jeszcze taki powtórzą dla kolejnych inwestorów .. po prostu przebój !!

 

 

Dzięki Peter, że ci się chciało te ceny wypisać. Powiem tak-mnie Euroklinkier na poczatku też powalił na kolana, ale po negocjacjach ceny są w miarę ok. Choć przyznam, że ten Promix chyba będzie tańszy. Nie wiem z jakiego okresu podajesz mi ceny - ja na dzień dzisiejszy dostałem w Euroklinkierze nastepujące ceny bruutto z HDSem:

porptherm 25 - 4.18

porotherm 11,5 - 4,00

poroton 11.5 - 3,05

 

A gdzie kupowałeś więżbę, kiedy i za ile?

 

 

nie ma sprawy 8) - a moje ceny sa z teraz .. a dokladnie faktury grudzien 2005 - marzec 2006 .. - właśnie kończę stan surowy-otwarty.

Jak sobie przeliczysz cenę Porpthermu 25 przez jego ilość (u mnie wyszło 2800szt) + bloczki fundamentowe 2300szt - cena Euroklinkieru 2,68brutto(2,20 netto), to tylko na tych materiałach jestem 1400 zl do przodu. A taka różnica była na wszystkim. Oczywiście Promix tez z HDSem.

Więźbę brałem pod koniec lutego - w składzie Elgeron na Mierzynie (oczywiscie polecam) .. dobra cena bo poza sezonem - dużo poniżej 600zl/m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor wszystkim,

Pytanie - czy ktos ma jakies info na temat developera o nazwie "jedynka", jakies doswiadczenia etc.

dzieki

to mojej kolezanki znajomi sa....ona kupila u nich mieszkanie dwupoziomowe, ale pare lat do tylu i znajoma, ale nie narzekala na braki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poniedziałkowo

aleście napisali

 

do projektu ARKADA - zdecydowanie coś z tym holem trzeba zrobić, a kominek wrzucić do salonu.

może ten 13m2 pokój powiększyć o część holu? żeby jednak nie wyszła kiszka, pomyśl o przesunięciu ścian wychodzących na taras na równo z pozostałymi ścianami (taras w tym wypadku do przesunięcia w przód)

ewentualnie zostawić holl jako niby pokój (kawka, herbatka) tylko wtedy przydałoby się postawić jakieś symboliczne przepierzenie, zeby nie było widać od wejścia.

 

kurka gdzieś się zaraziłam i od piątku prycham i zdycham. blee

 

Tomadyna - to jakiś pomór. mnie tv zaczęło szwankować (obraz mi się zmniejsza), aparat telef popsułam jak przestawiałam czas, szklankę zbiłam i to, wszystko przez łikendzik.

 

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozmawiałem z Krzakiem,bo robił w sierpniu dom na naszej ulicy Mierzyn ul. Teresy. Dał cenę 35 tys. tylko za samą robociznę a my mieliśmy załatwiać i opłacac resztę- geodeta, koparki, szalunki, rusztowania, betoniarki, ogrodzenie, kierownik budowy. A tu mam 45 tys za wszystko-ja dostarczam tylko materiały. Na mój dom to będzie ok 65 tys. No nie wiem może naprawde ciut przepłacam.Liczę jednak na solidność.Po 15 kwietnia ruszam.

Lepiej by było aby kierownik budowy był Twój, on ma bronić Twoich interesów a nie firmy budującej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...