Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

w dobrej

ciesze sie ze w dobrej...ja tez w dobrej...a dokladniej ?

 

 

Cześć

 

Mam podobne pytanie - jak do Szydasa.

 

może ty też będziesz mieszkać na osiedlu za boiskiem? Jeśli tak to w którym miejscu?

 

 

pozdr

Rygó

masz na mysli dzialki od agrodomu...

ja mam dzialke przy koncu ulicy granicznej tuz przy lesie...;-)

 

 

Ul. Graniczna to drugi koniec Dobrej - w linii prostej będzie AŻ z 500 m !!! :wink:

 

Pozdrawiam sąsiadkę

 

Rygó

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie-wiele osób w dobrej sie buduje lub zamierza,z ciekawosci kiedys musze sie tam wybrac i zobaczyc co tam jest takiego ciekawedo ze tam tak lgniecie :lol: ?

prosiłam o ocene mojego projektu ale niestety nie ma odzewu może ktos napisze bo nie wiem czy wogóle widac go bo u mnie jest ok :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie-wiele osób w dobrej sie buduje lub zamierza,z ciekawosci kiedys musze sie tam wybrac i zobaczyc co tam jest takiego ciekawedo ze tam tak lgniecie :lol: ?

prosiłam o ocene mojego projektu ale niestety nie ma odzewu może ktos napisze bo nie wiem czy wogóle widac go bo u mnie jest ok :cry:

 

 

Dobra wystawia najwiecej dzialek do sprzedazy .

 

A ty Miraska masz juz dzialeczke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryta-tak mam działeczke na prawobrzeżu jak ty ale w płoni i czekam własnie na pozwolenie a gdyby nasz poprzedni architekt nie spartolił nam sprawy to jesienia byśmy zaczęli a tak czekamy do dzis

szkoda ze nie wychodzi mi cos z tymi fotkami to bym pokazała projekt-pisałam linki ale ponoc niewyrażne :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

Miraśka twoje zdjęcia są widoczne :) wklejam jedno jak mogę

http://images1.fotosik.pl/42/rbiyrckrywcrd5qh.jpg

 

jak chcesz wkleić zdjęcie to musisz klinąć prawym przyciskiem myszy, potem właściowści - skopiuj adres URL. Następnie wklej do wiadomości wg. wzoru wklej%20skopiowany%20adres%20URL powinno być widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

Miraśka twoje zdjęcia są widoczne :) wklejam jedno jak mogę

http://images1.fotosik.pl/42/rbiyrckrywcrd5qh.jpg

 

jak chcesz wkleić zdjęcie to musisz klinąć lewym przyciskiem myszy, potem właściowści - skopiuj adres URL. Następnie wklej do wiadomości wg. wzoru wklej%20skopiowany%20adres%20URL powinno być widoczne

 

 

Duzy i bardzo ladny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miraśka- wydaje mi sie, że ta cena za robociznę nie jest jakaś wygórowana. Masz ładny ale dosyc skomplikowany projket. Ta cena jest wyższa o 3k od mojej a mój domek jes=dnak jest prostszy no i ceny z 2004r!! Czy gdzie widać rzuty pomieszczeń??

Pozdrawiam

wszystkich :lol: i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...