Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć. My mamy działkę na Warszewie na wysokości Netta w okolicy Duńskiej. Działka na dniach będzie zbrojona. My dopiero zaczynamy na forum Muratora. Mam nadzieję że nie raz skorzystamy z waszych porad. Asia (Robert w pracy)

Asiu jakie macie koszty zbrojenia? interesuje mnie woda i kanaliza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. My mamy działkę na Warszewie na wysokości Netta w okolicy Duńskiej. Działka na dniach będzie zbrojona. My dopiero zaczynamy na forum Muratora. Mam nadzieję że nie raz skorzystamy z waszych porad. Asia (Robert w pracy)

 

 

witajcie :lol: :lol: :lol: czy te dzialki to w okolicy wisniowego sadu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy Sad jest dalej i po drugiej stronie. Nasza działka jest po tej stronie gdzie "Student" postawił nowe bloki 4 piętrowe (po prawej). Za tymi blokami jest pole. Dopiero zaczynają sprzedawać działki. Co do kosztów uzbrojenia to już mąż się rozeznaje. Uzbrajać będzie pan Kossowski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poznym popoludniem.

Czy ktos z forum wie cos na temat nastepujacych firm developerskich?

calbud-developer (osiedle magnolia), modehpolmo, gryf, neptun, eurocapital, siemiaszko, best sa, status, modraosiedle, sanix-tur, stanbud, steed, makdom, graz?

dzieki, pozdrawiam :D

osobiście polecam modehpolmo i makdom..widziałam jakie M można od nich kupić...dobra jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kolej na doprowadzenie wody i pradu na działkę -woda,(trzeba tylko zrobic wcinke do wodocagu ok 20m).

gorzej z eneą,bo karzą mi podłaczyc sie do zk (pzrygotowali już złącze)które jest prawie 80 m dalej bo na granicy mojej działki nie opłacało im sie zakładac bo to ostatnia działka i wcześniej skrecili w inna ulice :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poznym popoludniem.

Czy ktos z forum wie cos na temat nastepujacych firm developerskich?

calbud-developer (osiedle magnolia), modehpolmo, gryf, neptun, eurocapital, siemiaszko, best sa, status, modraosiedle, sanix-tur, stanbud, steed, makdom, graz?

dzieki, pozdrawiam :D

osobiście polecam modehpolmo i makdom..widziałam jakie M można od nich kupić...dobra jakość

 

dzieki za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie :) Witam " starych " :wink: i nowych !

 

Widzę, że coraz więcej osób z Dobrej :)

 

Moja działeczka grzecznie czeka na uzbrojenie :) Na razie " robi się" projekt przyłączy :)

 

Józiu - tradycyjnie będę Cię nękać o wieści z budowy Twojej Gieni :)

 

ewa.szn- hm, czyżbyśmy były w jednym komitecie zbrojeniowym? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie :) Witam " starych " :wink: i nowych !

 

Widzę, że coraz więcej osób z Dobrej :)

 

Moja działeczka grzecznie czeka na uzbrojenie :) Na razie " robi się" projekt przyłączy :)

 

Józiu - tradycyjnie będę Cię nękać o wieści z budowy Twojej Gieni :)

 

ewa.szn- hm, czyżbyśmy były w jednym komitecie zbrojeniowym? :wink:

niestety nie...ja dopiero będę występować o warunki...jestem na szarym końcu...a raczej początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzióbek- atak pobierznie to na parterze jest sień.hol,kuchnia,jadalnia,salon wc,i nasze imperium-sypialnia.łazienka,garderoba...piętro -3 sypialnie i stryszek(pralnio-suszarnia,(1 sypialnie chcemy miezc na pokój wypoczynkowy,a raczej meczarni-siłownia taka mini-wystarczy tylko przewieść od rodziców ze strychu :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...