Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Też jestem ciekawa, ale zdaję się, że miraśka robiła już wycenę i lepiej wypadł euroklinkier, chyba?? Tylko u mnie to chyba promix odpada za daleko, euro... jest bliżej.

 

Dzióbek, odległośc nie jest zaporowa. Oczywiście na pewno ma wpływ na cenę ale nie przesądza niczego. Euroklinkier jest drogi. Trzeba naprawdę ostro się targowac, żeby zeszli do sensownej ceny. Ich głównym argumentem jest to, że sprzedają materiał tylko renomowanych firm. No i tu zaczynają się dyskusje o wyższości świąt jednych nad drugimi, chociaż trochę racji czasem mają. Żeby porównac oferty, trzeba brac pod uwagę dokładnie te same materiały i o tych samych parametrach albo z góry założyc, że współpracuje się z jedną polecaną hurtownią, nie zagłębiając się w niektóre tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. aż mi kapcie spady jak podliczyłem stan surowy-otwarty :evil: :o :evil: :o .. ale cóż, fundamenty w skarpie, strop monolityczny .. dachówka Creaton .. i jest efekt :o :evil: :o :evil:

 

ale nic to - jedziem dalej :lol: :wink:

 

Pozdrawiam, Piotr (PeterZ)

 

Peterz, pocieszę Cię, że nie jesteś sam. Ja po swoich fundamentach do tej pory "szukam kapci". :wink:

A'propos, też kupilam Creatona, ale Kera-Pfanne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po burzy :lol:

Monka- patrząc z pozycji posiadacza okien obustronnie okleinowanych muszę przyznać, że jestem zadowolona z wyboru. Wyglądają naprawdę naturalnie a poza tym, wcale nie narzucają wystroju w domku. Jedna uwaga- nie wybieraj zbyt ciemnego koloru- czasem ładnie wygląda z zewnątrz a od środka jes zbyt ciemny. Reszta na priv.

Miłej nocki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wiosennie,

Bardzo prosze o namiar na sprawdzone ekipy tynkarzy. Zdecydowalem sie na tynk cementowo-wapienny (pewnie moj syn by to odpowiednio skomentowal - wapienny). Gdzies kiedys czytalem ze, zadowolona byla bikosa

Poszukuje rowniez jakiegos szczecinskiego sobowtora _zbycha_ od alarmow. Rowniez elektryka. Za wszelkie informacje juz teraz dziekuje.

Pozdrawiam,

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie miał dużo roboty i dlatego rzucił cenę zaporową :roll:

 

No nie, raczej rozochocił się swoją popularnością. :cry:

 

Trzeba go będzie karnie zdjąć z listy.

 

Raczej nie, bo jedyny problem, to cena, natomiast nikt nie zarzucał błędów wykonawczych. Zresztą tzw. rynek sam zweryfikuje, bo jeśli będzie zbyt drogi, spadnie ilośc zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Didi :)

właśnie biję się z myślami w temacie okien :roll:

czyli że okleina jest na białej ramie, tak? straszą mnie że jak coś się zadrapie to na tej białej ramie od razu to widać :roll:

słyszałam też opinie że nie za dobrze wyglada taki zestaw jak okna są otwarte bo niby okleina a widać białą ramę. Jak to wyglada ze strony użytkownika? nie przekadza ci to?

Monka

prześlij mi swój mail to wyślę Ci kilka zdjęć okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po burzy :lol:

Jedna uwaga- nie wybieraj zbyt ciemnego koloru- czasem ładnie wygląda z zewnątrz a od środka jes zbyt ciemny. Reszta na priv.

Miłej nocki 8)

No właśnie o to mi chodziło.

Jeśli bym miała wybierać obustronny kolor to nepewno musiałby być to kolor naturalny coś koło ......orzecha ......, chyba Teska i Delf mają takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wiosennie,

Bardzo prosze o namiar na sprawdzone ekipy tynkarzy. Zdecydowalem sie na tynk cementowo-wapienny (pewnie moj syn by to odpowiednio skomentowal - wapienny). Gdzies kiedys czytalem ze, zadowolona byla bikosa

Poszukuje rowniez jakiegos szczecinskiego sobowtora _zbycha_ od alarmow. Rowniez elektryka. Za wszelkie informacje juz teraz dziekuje.

Pozdrawiam,

Piotr.

 

Oj chyba bedziesz miał problem :( Ja siedziałem prawie 3 miesiące nad tematem alarmu i instalacji elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryta

Jak tam reklama "Media Marketów" w niemieckiej TV? :evil:

 

 

niemcy to glupi tchurzliwy narod

 

Teraz to juz i tak duzo zjechali z tonu mowiac o polakach .

 

 

 

ale i tak mocno choruja na ucieczke miejsc pracy do polski nie ma dnia aby o tym nie bylo programu . wczoraj byl o pralniach w Gryfinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pewnie miał dużo roboty i dlatego rzucił cenę zaporową :roll:

 

No nie, raczej rozochocił się swoją popularnością. :cry:

 

Trzeba go będzie karnie zdjąć z listy.

 

Raczej nie, bo jedyny problem, to cena, natomiast nikt nie zarzucał błędów wykonawczych. Zresztą tzw. rynek sam zweryfikuje, bo jeśli będzie zbyt drogi, spadnie ilośc zamówień.

 

???? spokojnie, ilośc zamowien nie spada, wrecz rosnie. Co do zaporowosci ceny - w tej cenie jest duzo rzeczy dodatkowych, ktore ten wykonawca wykonuje długo po zejsciu z budowy. Na liscie sa jedynie zadowoleni inwestorzy, nie rozumiem postulatu o zdjecie z listy. No chyba ze to zart. To po co ta lista? :o

 

ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo jedyny problem, to cena, natomiast nikt nie zarzucał błędów wykonawczych. Zresztą tzw. rynek sam zweryfikuje, bo jeśli będzie zbyt drogi, spadnie ilośc zamówień.

 

No dobra, ale negatyw z uzasadnieniem, że stosuje politykę cen

zaporowych to mu się należy, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...