Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

i tu znowu dotykamy grupy tematów w stylu:"o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy" :lol:

 

delfik - nie denerwuj się :D

lewobrzeże górą :wink:

nie skądże znowu, dlaczego miałabym sie denerwować...po ostatnich 4 tygodniach juz niewiele (poza moimi chłopcami- na nich zawsze moge liczyć) jest w stanie mnie zdenerwować... poza tym naprawde nie mam potrzeby dyskutować o rzeczach oczywistych: prawobrzeże górą po prostu i bardzo prosze takie informacje wężykiem, jak to ktoś ujął, wężykiem :lol:

 

no to właśnie wężykiem :D :D

 

Popieram lewobrzeżnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

mniejsza z tym znam sie na innych rzeczach jak bym sie znal na budowlance to bym wam chalupy budowal a nie szukal pomocy tyle mi powiedzieli za taki stan jak opisalem powyzej i nazwali to zamkniety

nie denerwuje sie, tylko po prostu wymień co bedzie cie kosztowało te 450 tys., a my wtedy powiemy, że dużo :lol: ..sorki, znaczy powiemy, czy dużo :D

 

Delf, czy to freudowska pomyłka? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniejsza z tym znam sie na innych rzeczach jak bym sie znal na budowlance to bym wam chalupy budowal a nie szukal pomocy tyle mi powiedzieli za taki stan jak opisalem powyzej i nazwali to zamkniety

 

Nie ma sensu się wkurzac, natomiast warto jednak trochę się poduczyc, żeby nie dac się przerobic (a chętnych wielu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta o jaka ten caly dym:

robocizna wraz z materialami (netto)

fundamenty, sciany zewnetrzne, wewnetrzne nosne,wewnetrzne dzialowe konstrukcja dachu,pokrycie dachu,strop,schody wewnetrzne, wience nadproża, kominy(2),więzba dachowa, wylazy kominowe,lawy kominiarskie,obrobka blacharska, orynnowanie, kominy nad dach (klinkier),polozenie dachowki, 2 tarasy, tynki, hydraulika inst el+alarm,wylewki,elewacja+ cokol klinkier,cena wynosi 450. ile moge sie targowac od tej ceny i co powinno byc jeszcze w tej cenie wliczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nic z tego nie rozumiem komu calusa Tesce czy tej zabie bo moze to krolewicz :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta o jaka ten caly dym:

robocizna wraz z materialami (netto)

fundamenty, sciany zewnetrzne, wewnetrzne nosne,wewnetrzne dzialowe konstrukcja dachu,pokrycie dachu,strop,schody wewnetrzne, wience nadproża, kominy(2),więzba dachowa, wylazy kominowe,lawy kominiarskie,obrobka blacharska, orynnowanie, kominy nad dach (klinkier),polozenie dachowki, 2 tarasy, tynki, hydraulika inst el+alarm,wylewki,elewacja+ cokol klinkier,cena wynosi 450. ile moge sie targowac od tej ceny i co powinno byc jeszcze w tej cenie wliczone

 

Już jestem. A gdzie się budujecie jeżeli wolno wiedzieć. Na jesień planujecie fundamenty czy coś więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej też chciałabym umieścić wizualizację naszego domku ale nie potrafię, może ktoś da mi jakies wskazówki jak to zrobić. Chciałabym umieścić zdjęcie przy moim nickname. Też mam prosty dach dwuspadowy i elementy elewacji z klinkieru. To w ramach adaptacji zmienilismy ścianę dwuwarstwową na trójwarstwową, żeby było maożna zrobić wstawki z klinkieru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej też chciałabym umieścić wizualizację naszego domku ale nie potrafię, może ktoś da mi jakies wskazówki jak to zrobić. Chciałabym umieścić zdjęcie przy moim nickname. Też mam prosty dach dwuspadowy i elementy elewacji z klinkieru. To w ramach adaptacji zmienilismy ścianę dwuwarstwową na trójwarstwową, żeby było maożna zrobić wstawki z klinkieru.

przegraj zdiecia np

 

http://www.fotosik.pl

 

tam bedzie adres na forum

 

wlanczasz post na muratorze u gory masz img

 

wciskasz img wpisujesz adres dalej img url

 

inni maja moze prostszy wariant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy dzialke na cedrowej w mierzynie na jesien(wrzesien)najpozniej ruszamy ale do zimy chcemy zrobic ile sie da a zime w srodku instalacje i reszte

 

Fajnie. My może fundamenty wylejemy do zimy. Jeszcze nie mogę się zdecydować na projekt. W ten weekend jedziemy do W-wy na targi budowlane Muratora może mnie oświeci. :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...