Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

cześć wam :)

Elgeron też polecam ja tam brałam deski na szlunki i inne rzeczy

wiem że tam mozna bez 8) gdyby ktoś chciał

 

Dobry jest też Kudra z tego co słyszłam

ul.Ku Słońcu 124

tel. 091 4869388

ma też skład na Łukasińskiego i w Mierzynie na górce jak się jedzie do Dołuj

 

Tak Kudre juz polecalam tu kiedys :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Elergonu- drzewno zazwyczaj mają dobre niestety u mnie sie nie wykazali bo juz przy drobniejszych sprawach byli nieterminowi- drobne kilka dni spoznienia z deskami szalunkowymi więc z więźbą wolałam nie ryzykować bo byłam na styk z czasem :-? ja brała od Kudry z Ku Słońcu i dal mi podobną cenę. Aha- co do cen- jesli ktos ma bardzo duże przekroje to są na nie inne ceny - ja miałam 26cm.

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wam :)

Elgeron też polecam ja tam brałam deski na szlunki i inne rzeczy

wiem że tam mozna bez 8) gdyby ktoś chciał

 

Dobry jest też Kudra z tego co słyszłam

ul.Ku Słońcu 124

tel. 091 4869388

ma też skład na Łukasińskiego i w Mierzynie na górce jak się jedzie do Dołuj

 

Tak Kudre juz polecalam tu kiedys :p

no Kurde zgadza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo!! :lol:

 

Pochmurno dzisiaj i okropny wiatr :-? :-? Mój projekt wylądował dziś w starostwie i teraz zostało czekać i powiadomić o spóżnieniu wykonawcę. Pewnie zrobi tak :o, aby chciało mu się czekać, bo jak nie to bida będzie!! :(

tzn. ze Zud dzisiaj sie zbierał ?? dostalaś dzisiaj z Zud uzgodnienia ? czy juz w zeszłym tygodniu ... bo ja czekam jak na zbawienie na ten ZUd jakby sie dzisiaj uzgodnił to w poniedziałek może do starostwa by sie udało .... ?

Promix mi dzisiaj zaimponował .... cena ok podejście pozytywne

drewno w Elgeronie całkiem całkiem cena , ale Promix drewno tez konkurencyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIDI-dowiadywałaś sie o więżbe na Kruczej -firma Infar bodajże(oni wcześniej byli na ku słoncu obok szkoły selezjańskiej) zachwalali sie jak dzwoniłam ze sa konkurencyjni bo teraz maja swoje magazyny i swego czasu jak mój brat brał więźbe to miał niedrogo ale to było ze 3 lata temu

to spróbuję ich namierzyć i zadzwonić

 

Didi, opisz wrażenia po telefonie. Jestem zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promix mi dzisiaj zaimponował .... cena ok podejście pozytywne

drewno w Elgeronie całkiem całkiem cena , ale Promix drewno tez konkurencyjnie

 

Ja brałam drewno właśnie w Promixie, cena był naprawdę konkurencyjna.

No i życzę miłej współpracy z nimi, sprawdzaj ceny w innych miejscach a na pewno u nich wynegocjujesz jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałam przeczytać wszystkie strony od początku........ poddaję się :o

Wyczytałam, że w 2003 w marcu było jakieś spotkanko 8) . Nie wiem czy póżniej były (nie dotrwałam). Może by tak powtórzyć? :lol:

Ja już kilka razy podnosiłam ten temat, ale potrzebujemy osoby, która by skrzyknęła nas wszystkich i zarezerowała lokal na spotkanie.

A ostatnie spotkanie było (chyba ) w listopadzie 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIDI-dowiadywałaś sie o więżbe na Kruczej -firma Infar bodajże(oni wcześniej byli na ku słoncu obok szkoły selezjańskiej) zachwalali sie jak dzwoniłam ze sa konkurencyjni bo teraz maja swoje magazyny i swego czasu jak mój brat brał więźbe to miał niedrogo ale to było ze 3 lata temu

to spróbuję ich namierzyć i zadzwonić

 

Didi, opisz wrażenia po telefonie. Jestem zainteresowana.

Wrażenia? Cenę od razu podali super a jeszcze dopytałam się czy można negocjować a pan do mnie "a oczywiście"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałam przeczytać wszystkie strony od początku........ poddaję się :o

Wyczytałam, że w 2003 w marcu było jakieś spotkanko 8) . Nie wiem czy póżniej były (nie dotrwałam). Może by tak powtórzyć? :lol:

Ja już kilka razy podnosiłam ten temat, ale potrzebujemy osoby, która by skrzyknęła nas wszystkich i zarezerowała lokal na spotkanie.

A ostatnie spotkanie było (chyba ) w listopadzie 2004.

Ach! Przypomniało mi się, że chyba jakaś majówka była w 2005 roku, ale ja wtedy nie mogłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałam przeczytać wszystkie strony od początku........ poddaję się :o

Wyczytałam, że w 2003 w marcu było jakieś spotkanko 8) . Nie wiem czy póżniej były (nie dotrwałam). Może by tak powtórzyć? :lol:

Ja już kilka razy podnosiłam ten temat, ale potrzebujemy osoby, która by skrzyknęła nas wszystkich i zarezerowała lokal na spotkanie.

A ostatnie spotkanie było (chyba ) w listopadzie 2004.

Ach! Przypomniało mi się, że chyba jakaś majówka była w 2005 roku, ale ja wtedy nie mogłam.

 

No i cisza nikt nie podejmuje tematu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...