Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

KAS01: napisz coś więcej... co porabiasz... gdzie w tym stargardzie teoretycznie mieszkasz... no i w morzyczynie w którym miejscu sie budujesz.... czyżby jadąc od stargardu po lewej stronie na tym nowym osiedlu oddzielonym pasem drzew od drogi?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Halo, halo !

Witam grupę ponownie !

Pamietajcie już jutro piątek, a potem to już z górki i ŚWIĘTA. :D

Może zrobimy zakłady - będzie biało czy nie.

 

Aha ! bym zapomiał - wszystkie media mi odpisały, teraz czekam na WZiZT.

Zaczynam poważnie myśleć o kanadyjczyku - co wy na to PLEASE ?????

 

Pozdrowieksy

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Bodekku, ja etap kanadyjczyka i domu z bali mam juz za soba. Bylem zdecydowany budowac w tej technologii. Dam Ci kontakt do czlowieka godnego zaufania ("kanadyjczyk") i do firmy stawiajacej domy z bali - w Szczecinie stoja min. trzy (w tym dwa na jednej posesji! To o czyms swiadczy). Bylem za i jestem przekonany do tej technologii i gdyby nie cena (no tu jeszcze mozna cos wydusic) i potrzeba znalezienia fachowca, ktory idealnie wykona fundamenty - pewnie juz bym mieszkal ;) Tak czy inaczej mam jeszcze do postawienia domek gospodarczy i nadal mysle nad wykonaniem go w kanadyjce.

Znajde te kontakty w domu i wysle na priva. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, myslałem że moze jesteś kumplem ze studiów Darka, bo ja w tym samym czasie co on studiowalem na WTMie, tylko że Oceanotechnike. Wtedy powinnibyśmy się znać, chociaż z widzenia. Ale to nic straconego, pewnie się jeszcze poznamy.

Do konca studiów mieszkalem na Kopernika.

Pracuje nietety dość daleko stąd, bo aż w Papenburgu (Dolna Saksonia).

Gdy jestem w Stargardzie (obecnie), to mieszkam u swojej dziewczyny Kasi, na Starówce.

Budował będe w Morzyczynie, po prawej stronie (jadąc od St.), tylko trochę bliżej Strgardu. Przy tej drodze, gdzie jest kościół.

Projekt mozna zobaczyć na stronie http://www.domek.home.pl . Nazywa się "Ciepły". Był tez zamieszczony w wakacyjnym wydaniu dwumiesięcznika "Własny Dom". W stosunku do tego co widać na stronie www, to mój ma ganki nad wejściem i nad tarasem. Z wiekszych zmian, to pomiędzy kuchnią, a salonem mam podciąg zamiast ściany.

Dzisiaj bylem w banku (Pekao SA) i pytałem sie o jakiś kredyt pomostowy. Mam w tym banku KM, ale termin 3 letni mija mi dopiero w pażdzierniku 2004. Chcialem wziąść jakiś kredyt budowlany, gdzieś tak od wakacji przyszłego roku do pażdziernika (maks 4m). No i powiedzieli mi, że nie mam szans, bo nie mam zdolności kredytowej. To jakiś absurd, przecież ja chciałem pożyczyc własne pieniądze. Ale jak nie chcą zarobić, to nie. Mam nadzieję, że znajdę jakiś bank, co pożyczy mi pod zastaw KM. Jak nie, to w przyszłym roku czeka mnie stan surowy, a wykończeniówka dopiero po wycofaniu wkładu z KM.

 

Szukam obecnie również namiarów na tanich kosztorysantów. Gdyby ktoś mógł mi kogoś polecić, to byłbym wdzięczny. Wysłałem juz zapytanie do dwóch, ale nie mam jeszcze odpowiedzi.

Ale ja się rozpisuje. Wybaczcie, postaram się następnym razem streszczać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAS01: mimo wszystko myśle że znamy się widzenia... nie raz napewno jeździliśmy słynnym pociągiem 7.07...

a co kosztorysantów to dałbym sobie na twoim miejscu spokój... pogrzebiesz troche na forum i sam sobie zrobisz kosztorys.. za to będę mógł Ci polecić naprawdę dobrego kierownika budowy, no ale to w swoim czasie.. obejrzałem twój projekt... w sumie podobny do mojego...

a co do ilosci pisania to pisz smiało... ludzie są spragnieni dobrej lektury

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam wszystkich starych i nowych! :D

Dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy - a potem laba aż do nowego roku!

Suuuuuuuper!

 

Życzę wszsytkim naprawdę Wesołych Świąt i dużo pieniędzy pod choinką na budowę i wykańczanie domeczków!

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...