Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

widac spotkanko sie odbedzie....:smile: :smile: :smile:

Byl u mnie posadzkarz...ogladałam jego dzielo...wyglada ok..jak lastriko..

Cena za robocizne 12zł/m2

z materiałamai wyniesie mnie 145 m2 posadzek 7200 zł...nio w tym 280 m2 styropianu 2x6 cm..kwota podobno 3700 za styropian,,..

Musze pogrzebac gdzie taniej:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ogromnie żałuję, ale nam nie uda się przyjść na spotkanko. Niestety pracujemy długo w piątek i jeszcze kafelkarz w domu, którego codziennie trzeba doglądać.

Mam nadzieję, że zdacie szczegółową relację na forum.

Pozdrawiam serdecznie i życzę smacznej lsagni, spaghetti i pizzy.

Do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opnii, wypowiedzcie się jeśli możecie, czy za prosty domek 11x9m, poddasze użytkowe, strop z płyt żerańskich, dach dwuspadowy (180 m2, dachówka 4 okna połaciowe), sciany suporex 600 na klej, za stan surowy 19tys z rachunkiem to dobra cena???

i drugie pytanie czy za sam dach 7,5 tys, to troche nie za dużo?

czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałaś się Teska o siatkę cenowo, szczerze mówiąc to sie troche zawiodłem, najtańsza siatka (1,6 m wysokości) to 3,54 za mb no i facet powiedział że sprzedaje całymi rolkami po 50 m, no to jak dla mnie jest to wydatek kolo 530 zl... natomiast siatka zwykła ogrodzeniowa 1,5 m wysokości.. mogę mieć za 800 zł.. więc trzeba sie dobrze zastanowić czy jest sens kupować siatkę tymczasową, pozatym JJ wspominała że gdzieś kupili siatkę 1,5x10m za 50zł od rolki

Bynajmniej dzięki za namiary na ten sklepik

pozdrawiam

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: maksiu dnia 2003-03-12 07:43 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Co do siatki "leśnej" to sprawdź w Miękowie ( droga na Świnoujście, pierwsza miejscowość za zjazdem na Gdańsk. Jak kupowałem tam siatkę to pamiętam, że była tańsza niż na Struga, jest jeszcze firma w Goleniowie i tam też maja taniej siatki.

Ten w Miękowie to producent siatek ogrodzeniowych.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia:

Cena obejmuje wykonanie fundamentów (na gotowo oczywiście, razem z wylewką), następnie ściany nośnie i działowe, parter+poddasze, kominy szt.2, wylewane schody, jakies 7-8m2 wylewanego stropu (reszta to żeranie), wieńce, podciągi, no i dach, konstrukcja+położenie dachówki. Robotę ma wykonać firma z okolic Stargardu, mają ludzi, widziałem wczoraj ich jedną budowe, generalnie 19tys z rachunkiem, genaralnie czysty stan surowy. Jeszcze dzis pokombinuje dziś z dachem, bo przypomniałem sobie że mam znajomego cieśle.. dziś ma mi dać odpowiedź ile by chciał za dach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...