Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maksiu - no co za miła niespodzianka na Święta. Jak ten czas leci. Pamiętasz jak mówiłeś że żonka ma rodzić na Święta. Jak rodziła Beata to termin grudniowy wydawał mi się taki odległy. Generalnie Maksiu życzę Ci oprócz wspaniałych Świąt, aby twoje dzieciątko rosło zdrowe i miało wszystko to czego zapragnie.

Zdjęcia są wspaniałe - ja niestety nie mam pamiątki z tego okresu, ale nadrobiłem to w innych okolicznościach. Pozdrowienia dla Agnieszki jak i całej grupy Szczecińskiej.

Trzymajcie się cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ufff. kolejny dzień pełen wrażeń za mną... dziewczyny czują się znakomicie. Jutro do domku... i wigilia w powiększonym gronie... ale super... nie macie pojęcia jak się ciesze. Dziś pozałatwiałem wszelkie formalności... byłem w USC, dziecko ma już imiona: Małgorzata Julia i jest czad. No to już was nie zamęczam informacjami o Małgosi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

Wiecie co, dzisiaj sobie zdałem sprawę, że jak spadnie śnieg, to nie za bardzo jest jak odśnieżyć okna połaciowe... właściwie drobiazg, a jednak nic nie widać :-?

 

http://nuages.republika.pl/images/okna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek,a wlasciwie to gdzie masz stopnie dla pana kominiarza?Musisz sobie chyba skombinowac skladanego albo teleskopowego aluminiaka-kijacha;jak go dobrze przysposobisz to w lecie okienka od zewnatrz bedzie mozna machnac...

KAS01:Jakbys wlazl na czat to nawet by my pogadali...

 

Zycze duuuuzo sniegu na swieta...(kuligi,sanki,balwanki i takie tam rozne...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Stasiek,a wlasciwie to gdzie masz stopnie dla pana kominiarza?Musisz sobie chyba skombinowac skladanego albo teleskopowego aluminiaka-kijacha;jak go dobrze przysposobisz to w lecie okienka od zewnatrz bedzie mozna machnac...

 

Aaa, widzisz, stopnie są, a jakże! I ławy są! Ale wszystko tak, żeby było jak najmniej widoczne, a jak najlepiej spełniało swoją funkcję.

Po drugiej stronie dachu (tej niewidocznej na fotce) jest wyłaz kominiarski - blisko kalenicy i stopnie do przeskakiwania przez kalenicę :) Wszystko ładnie schowane za kominami, że od razu nie widać :) Raj dla św. Mikołaja :D

 

A z myciem okien nie będzie problemu, bo są obrotowe z zatrzaskami - luksus po prostu. Natomiast jakby tak zdrowo śnieg napadał i chciałbym sobie obrócić okno... no to wiesz - bałwanek jak się patrzy :D Pozdrawiam świątecznie i churchlająco... niestety.

 

A za parę godzin - Wigilia :p

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

pierwsza nocka w domu za nami... nawet dało się wytrzymać nie było tak strasznie.. ze 4 godzinki w sumie pospałem.. ale za to maleństwo jest śliczne... a do tego nawet była normalna wigilia, bylo niesamowice... czuło się cud narodzin...

no dobra... już was nie zamęczam, spokojnych świąt

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...