Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam wszystkich poświątecznie :D

 

Odkurzacze centralne... ach, instalacja jest, ale użytkować będę później - o ile fundusze pozwolą na zakup oprzyrządowania. Złych opinii nie słyszałam, natomiast dobrych - co niemiara.

 

Grzesiek i zbigx - mam stolarza, ale niesłowny jak 100 diabłów. A co chcieliście, żeby ten stolarz wam zrobił?

 

Potrzebuję wykonawcy regałów "na wymiar"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A jakiej firmy masz odkurzacz? Czy wogóle OC różnia sie między sobą czyms wiecej niż ceną?

Z tego co wiem to na szczecińskim rynku dominuje http://www.beam.pl/

ale nie jest powiedziane, że są najlepsi.

Najważniesze, żeby przewody podczas budowy zamontować i wszystkie wyjścia potem można dokupić odkurzacz, rury :) Asia

ja mam go! użytkuję już dwa lata i teraz nie wyobrażam sobie życia bez odkurzacza centralnego

 

 

Ja też mogę się pochwalic centralnym odkurzaczem, tzn. w zasadzie zamontowanymi rurami w ścianie bo do odkurzania to mi jeszcze daleko. Tak jak delf pisze są i zwolennicy i przeciwnicy.

Ja jednak uważam, że to będzie dobry zakup, tym bardziej, że sprzątanie będzie na mojej głowie i jakoś nie bardzo miałabym ochotę wciągać sie po schodach na górę z odkurzaczem i rurami.

Musisz Asiu Ty sama zrobić sobie "burze mózgów" i sama wybrać co jest najlepsze dla Ciebie. Poczytaj troche na necie bo jest dużo informacji na ten temat.

pozdrowionka

iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny, świąteczny jeszcze dzień.

 

Pogoda super spacerkowa. :D

Iwonka, jak Ty się czujesz kochana?

 

 

Didi

 

powiem Ci, że podobno "złego diabli nie biorą" hihihi, ale do niedzieli było ze mną krucho. Leżałam plackiem przykuta do łóżka i święta miałam ... ech szkoda gadać.

Dostałam co prawda skierowanie do szpitala, ale myślę, że nie będzie potrzeby z niego korzystać. Wolę spędzić urlop na działce. Dziś już chodze troszeczkę i to już bez kuli. Tylko jeszcze córka musi mi buty sznurować.

Ale jestem dobrej myśli.

 

Zresztą, muszę być na chodzie jak najszybcuej, bo mam do posiania 1500 m2 trawy i to od zaraz, rozplantowaniu ziemi nie wspomnę. :D

pozdrowionka

iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf Masz może tzw. szufelkę w kuchni - dużo to kosztuje? Zastanawiałam się nad tym, żeby jeszcze w przedsionku taką zamontować czy dać sobie spokój? Asia :)

z tego, co pamietam, szufelka kosztuje tyle ile cena za tzw. punkt, czyli jakies 100-120 zł. mam i w kuchni iw przedsionku.

A odkurzacz mam szwedzki Uni... cos tam, chyba Univac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie imienionowo (no bo tyle tu Robertów), ja mam w domu starszy model: Robert'71 :wink: :lol:

 

Co do projektów: ja szukałam 2 lata, faktycznie ciężko, ale mysle, że trzeba spisac koniecznie te rzeczy, które MUSZĄ być w domu uwzględnione i te które mozna sobie odpuścić, chociaż było by miło gdyby były - i pod tym kątem szukać. I pamietajcie, że z każdego koszmarnego projektu można wyciągnąć to coś i zrobić coś fajnego i każdy świetny projekt można zepsuć :-? :D

 

Co do budowy, też kiepski ze mnie przykład, bo buduje już 3 rok, ale znam takiego, który wbił łopatę 4 lipca i wprowadził się w listopadzie (pozdrawiam Paweł :D ), tak więc wszytsko kwestia płynności finansowania i szczęścia do ekip :D

Mój Robert oburza się o ten starszy model bo on też 71 ale dziękuje za życzenia. W sumie to dobry model, nieawaryjny co Delf? Asia

taaaak, świetny rocznik, a jak cos szwankuje, to stuknie sie tu i ówdzie, pogłaska z innej strony i znowu, jak nowy :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz w temacie jest odkurzacz centralny. Muszę przyznać, że kiedyś myslałam że to zbędny luksus :oops: Ale ostatnio zaczęłam czytać na ten temat, włączyłam wyobrażnię i zobaczyłam siebie w przyszłym domku jak odkurzam zwykłym i centralnym i muszę przyznać że ta druga opcja wydawała mi sę przyjemniejsza i ta szufelka w kuchni. Dlatego też zaczęłam się nad tym zastanawiać, tym bardziej, że ceny chyba spadły :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie imienionowo (no bo tyle tu Robertów), ja mam w domu starszy model: Robert'71 :wink: :lol:

 

 

Asia

taaaak, świetny rocznik, a jak cos szwankuje, to stuknie sie tu i ówdzie, pogłaska z innej strony i znowu, jak nowy :wink: :lol:

Masz rację :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Mój kiedyś swtierdził, że chyba się starzeje, bo zaczyna odczuwać zmiany pogody :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy krajanie...pytanie gdzie kupujecie ziemię do ogrodu najtaniej??. a gdzie roślinki, np. tuje sadzonki , najtaniej w okolicach Szczecina, pozdrawiam po świętach...

 

ziemia - info brak

 

thuje i inne krzaczki, roślinki - smętowice (między przecławiem a kołbaskowem), chynowo (Za wolinem) i ostatnio ładne były w castoramie (thuje, cyprysy)

 

drzewa - sokolniki (fischer przed chociwlem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzióbek ...... wiesz już do kogo trafił twój projekt w starostwie??? Pani o inicjałacj H.Z jest szybka i solidna :)) , ja jestem w trakcie załatwiania nerwy coraz większe bo ekipa juz przebiea nóżkami

no to masz szczęście :lol: :lol: Mi trafiła się emerytka :evil: :evil: Na szczęście mojej ekipie przesunięcie terminu było na rękę, bo złapali jakąś fuchę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...