Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Przejezdżałam wczoraj tamtędy może 10 minut od rozpoczęcia pożaru, po podjeżdżała pierwsz jednostka straży, jeszcze ludzie tankowali na stacji benzynowej :o i już palił się prawie cały budynek, potem wracałam jakieś 3 godziny później, straż była chyba z całego Szczecina i okolic! Nikomu nic sie nie stało, nawet krzesełka uratowali, ale nie zazdroszczę...

 

Jak to piszą na bilbordach Wielkiej Brytanii: nie trzeba stracić życia w pożarze , żeby skończyć życie, czy jakos tak...., ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję czupurkowi za info...może jeszcze ktoś by łaskiewie zerknął na mojego posta z zapytaniem...???z początku dnia...????

a propos pożaru moi znajomi spożywali posiłek w czasie gdy wybuchł...panowie kelnerzy twierdzili że chwilowe kłopoty i należy wyjść ale swoje rzeczy można spokojnie zostawić...wszystkich widzę zaskoczył poraz kolejny ogień...jak już się coś porządnie zapali to są minuty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem!!

 

Do mam małych księżniczek, gdzie jest jakiś wiekszy wybór wózków dla lalek?? :roll: Nie będę miała czasu jeżdzić po szczecinie i szukać, bo jak uda mi się wyrwać to na 2 godzinki. Moja mała aż płacze za wózkiem i jak widzi na podwórku to podbiega i nie chce odejść. Nie ma rady muszę kupić, w końcu niedługo ma urodzinki. U nas niestety był tylko jeden i taki nieciekawy nie mówiąc już o cenie. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz w temacie jest odkurzacz centralny. Muszę przyznać, że kiedyś myslałam że to zbędny luksus :oops:

Budowa domu, to jest jeden wielki pie.... luksus :evil: :wink: :lol: :lol:

a więc odkurzacz, to tam wsadzisz przy tzw. okazji :D

utrafiłaś w samo sedno :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ciekawe co na ten luksus powie moja druga połówka jak wróci :-? Ale pewnie jakoś uda mi się go przekonać tym czy innym sposobem:wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kupiłam olej do impregnacji mebli.....i po kawce pedze malowac mebelki...czas wystawic na zewnatrz.... :lol: :lol:

 

 

Teska,

 

maluj, maluj osobiście przyjade sprawdzić czy dobrego zakupu dokonałaś. :D

 

Czy trawę na zielono tez pomalowałaś przed moją wizytą hihihi?

 

pozdrowka i napisz kiedy mam konkretnie przybiec do Ciebie? Zamów tez pogode bo planuję wizytę tarasowa :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz w temacie jest odkurzacz centralny. Muszę przyznać, że kiedyś myslałam że to zbędny luksus :oops:

Budowa domu, to jest jeden wielki pie.... luksus :evil: :wink: :lol: :lol:

a więc odkurzacz, to tam wsadzisz przy tzw. okazji :D

utrafiłaś w samo sedno :D

 

 

delfiku,

ten kto Cię nie zna osobiście to pewnie z kontekstu Twoich wypowiedzi myśli "herod - baba" - zawsze z grubej rury wali.

A Ty jesteś taka śliczna, skromna dziewczynka. :D

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy krajanie...pytanie gdzie kupujecie ziemię do ogrodu najtaniej??. a gdzie roślinki, np. tuje sadzonki , najtaniej w okolicach Szczecina, pozdrawiam po świętach...

 

ziemia - info brak

 

thuje i inne krzaczki, roślinki - smętowice (między przecławiem a kołbaskowem), chynowo (Za wolinem) i ostatnio ładne były w castoramie (thuje, cyprysy)

 

drzewa - sokolniki (fischer przed chociwlem)

 

Witaj Domek,

 

ja jestem na etapie ziemi, więc spójrz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszystkich

 

jestem na etapie sadzenia trawy i w związku z powyższym mam pytanko do grupki. Czy wiecie gdzie można wypozyczyć (a może ktoś z Was dysponuje) sprzętem do wałowania ziemi.

 

Nie ukrywam, że byłam w jakims sklepie zorientować się ile to cudo kosztuje i stwierdziłam, że wydać 300,00 zł praktycznie na jedno użycie to dużo. A gdzie to później przechowywać.

 

Siewnik już kupiłam bo oprócz posiania trawy będę go jeszcze mogła używać do nawożenia (co najmniej 2 razy w roku), a ten walec (czy jak to się tam nazywa) to tylko by mi później zawadzał.

Może wiecie gdzie jest jakaś wypożyczalnia takowego sprzętu?

Czekam na info.

 

Iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem!!

 

Do mam małych księżniczek, gdzie jest jakiś wiekszy wybór wózków dla lalek?? :roll: Nie będę miała czasu jeżdzić po szczecinie i szukać, bo jak uda mi się wyrwać to na 2 godzinki. Moja mała aż płacze za wózkiem i jak widzi na podwórku to podbiega i nie chce odejść. Nie ma rady muszę kupić, w końcu niedługo ma urodzinki. U nas niestety był tylko jeden i taki nieciekawy nie mówiąc już o cenie. :o

dzióbek ty nigdzie nie jeździj czasu nie marnuj kup na allegro ja tam swojej małej kupilam za 130 zł nowy wóz baby born :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem!!

 

Do mam małych księżniczek, gdzie jest jakiś wiekszy wybór wózków dla lalek?? :roll: Nie będę miała czasu jeżdzić po szczecinie i szukać, bo jak uda mi się wyrwać to na 2 godzinki. Moja mała aż płacze za wózkiem i jak widzi na podwórku to podbiega i nie chce odejść. Nie ma rady muszę kupić, w końcu niedługo ma urodzinki. U nas niestety był tylko jeden i taki nieciekawy nie mówiąc już o cenie. :o

jest taka hurtownia na 26 kwietnia obok stacji benzynowej....dokladnie sie dowiem jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kupiłam olej do impregnacji mebli.....i po kawce pedze malowac mebelki...czas wystawic na zewnatrz.... :lol: :lol:

 

 

Teska,

 

maluj, maluj osobiście przyjade sprawdzić czy dobrego zakupu dokonałaś. :D

 

Czy trawę na zielono tez pomalowałaś przed moją wizytą hihihi?

 

pozdrowka i napisz kiedy mam konkretnie przybiec do Ciebie? Zamów tez pogode bo planuję wizytę tarasowa :D :D :D

 

Iwonka

 

w pryszłym tygodniu??? no moze zrobi sie pogaoda ....ta tarasowa :lol: a trawka od nawozu jest zieloniutka :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszystkich

 

jestem na etapie sadzenia trawy i w związku z powyższym mam pytanko do grupki. Czy wiecie gdzie można wypozyczyć (a może ktoś z Was dysponuje) sprzętem do wałowania ziemi.

 

Nie ukrywam, że byłam w jakims sklepie zorientować się ile to cudo kosztuje i stwierdziłam, że wydać 300,00 zł praktycznie na jedno użycie to dużo. A gdzie to później przechowywać.

 

Siewnik już kupiłam bo oprócz posiania trawy będę go jeszcze mogła używać do nawożenia (co najmniej 2 razy w roku), a ten walec (czy jak to się tam nazywa) to tylko by mi później zawadzał.

Może wiecie gdzie jest jakaś wypożyczalnia takowego sprzętu?

Czekam na info.

 

Iwonka

 

Iwonka...

 

u mnie było tak...trzy deski zbite...na deskach bloczki betonowe...i jazda....pieknie sie ubilo i wyrownało...( deski mam jak cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...