Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dzieńdoberek wszystkim,

 

mnie to chyba porąbało. Od rana nosi mnie zeby pojechać na budowę i chociaż popatrzyć na ten coraz ładniej zapowiadający sie ogród.

O robocie w ziemi nie może być mowy, (walnął mi kręgosłup)ale chociaż posiedzieć, popatrzeć.

Pojadę do pracki, zobaczę co słychować i jadę. Na wszelki wypadek wrzucę buty na zmianę do bagażnika. Może chociaż grabeczkami trochę pomacham. :D :D

 

Miłego dnia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszystkich

 

jestem na etapie sadzenia trawy i w związku z powyższym mam pytanko do grupki. Czy wiecie gdzie można wypozyczyć (a może ktoś z Was dysponuje) sprzętem do wałowania ziemi.

 

Nie ukrywam, że byłam w jakims sklepie zorientować się ile to cudo kosztuje i stwierdziłam, że wydać 300,00 zł praktycznie na jedno użycie to dużo. A gdzie to później przechowywać.

 

Siewnik już kupiłam bo oprócz posiania trawy będę go jeszcze mogła używać do nawożenia (co najmniej 2 razy w roku), a ten walec (czy jak to się tam nazywa) to tylko by mi później zawadzał.

Może wiecie gdzie jest jakaś wypożyczalnia takowego sprzętu?

Czekam na info.

 

Iwonka

 

Iwonka...

 

u mnie było tak...trzy deski zbite...na deskach bloczki betonowe...i jazda....pieknie sie ubilo i wyrownało...( deski mam jak cos)

 

 

Teska,

 

też tak myślę, żeby załatwić tę sprawę jakimś substytutem, tylko powala mnie troche ta moja powierzchnia. Już tak myślałam, że buty podbiję jakimiś deskami i będę tak spacerować cały dzionek noga przy nodze. Samo zdrowie a i parę kilo mniej też by się przydało. Moja waga jest odpowiednia do wałowania. :D Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka hurtownia na 26 kwietnia obok stacji benzynowej....dokladnie sie dowiem jutro

Wiem, która, niewiem czemu nie pomyslałam o hurtowniach :oops: , podzwonię i popytam co mają, coby nie jechać nadaremno :D

 

 

Jest też hurtownia Oleńka na Pomorzanach. Tam mają wszystkie aksesoria niemowlęce, ale i zabawki też widziałam.

 

Zeby moja córcia już się nie bawiła wózkiem to pewnie chętnie bym się go pozbyła a ma superacki (jak prawdziwy tylko mniejszych rozmiarów i 3-funkcyjny), ale ma 5,5 roku więc jeszcze niańczy te swoje lale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka hurtownia na 26 kwietnia obok stacji benzynowej....dokladnie sie dowiem jutro

Wiem, która, niewiem czemu nie pomyslałam o hurtowniach :oops: , podzwonię i popytam co mają, coby nie jechać nadaremno :D

 

Ja nie wiem dzióbek czy uda Ci się kupić cokolwiek w hurtowni zabawek, bo nie bardzo chcą sprzedawać pojedynczych sztuk osobom prywatnym.

 

Radzę zajrzeć do C.H. Ster tam jest i geant i smyk - powinni cos tam mieć, jeszcze po świętach. Ale szczerze to polecam sklepy internetowe - mają taniej niż w supermarketach i dużo większy wybór. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...