Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Wójt to chyba już się szykuje do otwarcia spadochronu :evil:

Wójt to się szykuje ale na następna kadencję :evil:

 

To chyba zbyt optymistyczne 8)

 

Moim zdaniem sytuacja jest dramatyczna. No chyba że ktoś widzi pozytywy :x w tym że cały ten teren będzie osiedlem domów wielorodzinnych.

Miałem budowac domek jednorodzinny - teraz się przemianuję na developera i wybuduję 4 mieszkania na sprzedaż.

no dramatyczna niestety :( a co na to wszystko firma która sprzedawała działki?

 

A co tam oni - to przecież biznes.

Przecież nie będą się przejmowali "Panią Kowalską" której to płotek będą opsikiwały pieski z bloku naprzeciwko :x

ale może jest jakieś ograniczenia, że można np postawić szeregowce a nie "bloki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam poświątecznie dzióbek trzymam kciuki za emerytke zeby dociągneła sprawę i nie poległa na polu bitwy ..... czy ktoś z Bezrzeczowców wybiera sie dzisiaj na spotkanie w sprawie zmiany WZ ?

 

Witam

 

Ja się wybierałem i byłem.

Dziś byliśmy także u Wójta.

W poniedziałek idziemy do Wojewody.

ooo witaj no niestety wykonawca nas tak przetrzymał że nie zdążyliśmy ale dobrze wiedzieć że coś sie ruszyło kurcze to prawie strategia działania opracowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo witaj no niestety wykonawca nas tak przetrzymał że nie zdążyliśmy ale dobrze wiedzieć że coś sie ruszyło kurcze to prawie strategia działania opracowana

 

Ruszyło? Chyba raczej na dobre stanęło. :(

taaak chyba sie niewłasciwie wyraziłam....

czy u Ciebie buduje pan w okularach? wczoraj wizytowaliśmy teren i z ciekawości zajechaliśmy na twoja ulicę po prawej stoi dom z bialej silki a po lewej taki mocno wykonczony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus glowa do gory :lol: . Czasem cos co sie wydaje nieosiagalne, udaje się. Nam udalo sie zlapac ekipe od klinkieru, powszechnie uwazana za nieuchwytną dla malych zleceń - typu domek jednorodzinny. Wlasnie kończą prace. Przy okazji wielkie dzięki za namiary. :) :)

 

A która to i jakie koszty ponieśliście jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was słonecznie 8)

Jeżeli się boisz Dzióbek kupować przez internet - chociaż nie ma czego jeżeli sprzedają w większych ilościach i mają dobre komentarze, to poczekaj do połowy maja pewnie w supermarketach przed dniem dziecka będą mieli jakiś wybór. :) Asia

 

 

Dzióbek, ja zawsze kupuję (bez obaw) psią karmę na Allegro. Zasada jest jedna. Kupuj u sprzedawcy, który ma dużo dobrych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...