Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Kto mi powie jakie są obecnie na rynku ceny mieszkań do wynajęcia

np dwupokojowe?

 

Ja słyszałam o cenie 700 plus opłaty. Mieszkanie małe, "prawie" dwupokojowe (dwa pokoje połączone lub jak kto woli, rozdzielone jedynie fragmentem ściany), ładna, chociaż niezbyt duża łazienka i "ślepa" kuchnia, ósme pietro w wieżowcu z wielkiej płyty.

Na pewno cena zależy też od lokalizacji i standardu mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

delfiku,

ten kto Cię nie zna osobiście to pewnie z kontekstu Twoich wypowiedzi myśli "herod - baba" - zawsze z grubej rury wali.

A Ty jesteś taka śliczna, skromna dziewczynka. :D

pozdrówka

 

To delf to nie jest ta wielka cycata baba? :o

 

A ja myślałem...

 

 

No, no Klaus, uważaj! Bo obudzisz w Delfie bojowy duch i dopiero sie okaże, że cycata czy nie ale jednak herod-baba. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponawiam pytanie

 

ile kosztje wynajęcie 2 pokojowego mieszkania??????????

My 9 lat temu (jak ten czas leci) na Rugiańskiej w bloku na 5 piętrze (na 10 możliwych) płaciliśmy 700 zł + opłaty za 2 pokojowe "umeblowane" gdzie karaluchy urządzały sobie biegi na przełaj. Lepszego nikt nie chciał nam wynająć. Przeważnie odkładano słuchawkę w momencie gdy mówiliśmy,że z dzieckiem. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kupiłam olej do impregnacji mebli.....i po kawce pedze malowac mebelki...czas wystawic na zewnatrz.... :lol: :lol:

 

Teska,

Gdzie się kupuje olej do impregnacji - ja potrzebuję do podłóg.

Te twoje mebelki to ogrodowe?

 

Joziu...ja do twardego drewna.Kupilam w Jysku.....na mieszka.

 

 

CO U CIEBIE SLYCHAC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was słonecznie 8)

Jeżeli się boisz Dzióbek kupować przez internet - chociaż nie ma czego jeżeli sprzedają w większych ilościach i mają dobre komentarze, to poczekaj do połowy maja pewnie w supermarketach przed dniem dziecka będą mieli jakiś wybór. :) Asia

 

 

Dzióbek, ja zawsze kupuję (bez obaw) psią karmę na Allegro. Zasada jest jedna. Kupuj u sprzedawcy, który ma dużo dobrych opinii.

KUPIŁAM WÓZEK :lol: :lol: Jutro najdalej pojutrze ma być, płatne przy odbiorze, 10 zł drozej bo tylko ten sprzedawca (a miał sporo opini pozytywnych) chciał sprzedać, bo inni nie sprzedaja nowicjuszom bez jakiegoś kodu który mam dostać pocztą. Aż się ciszę na samą myśl jaką radość będzie miała malutka :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponawiam pytanie

 

ile kosztje wynajęcie 2 pokojowego mieszkania??????????

My 9 lat temu (jak ten czas leci) na Rugiańskiej w bloku na 5 piętrze (na 10 możliwych) płaciliśmy 700 zł + opłaty za 2 pokojowe "umeblowane" gdzie karaluchy urządzały sobie biegi na przełaj. Lepszego nikt nie chciał nam wynająć. Przeważnie odkładano słuchawkę w momencie gdy mówiliśmy,że z dzieckiem. Asia

dlatego pewnie, że z dzieckiem trudno się pozbyć zimą lokatorów, ja osobiście jak wynajmowałam to było mi wsio :p :p Ale trafiło się małżeństwo samotne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponawiam pytanie

 

ile kosztje wynajęcie 2 pokojowego mieszkania??????????

My 9 lat temu (jak ten czas leci) na Rugiańskiej w bloku na 5 piętrze (na 10 możliwych) płaciliśmy 700 zł + opłaty za 2 pokojowe "umeblowane" gdzie karaluchy urządzały sobie biegi na przełaj. Lepszego nikt nie chciał nam wynająć. Przeważnie odkładano słuchawkę w momencie gdy mówiliśmy,że z dzieckiem. Asia

dlatego pewnie, że z dzieckiem trudno się pozbyć zimą lokatorów, ja osobiście jak wynajmowałam to było mi wsio :p :p Ale trafiło się małżeństwo samotne :p

Czy z dzieckiem czy bez to jest trudno się pozbyć. Ale odkładanie słuchawki bez słowa....... Ja wnajmuję na krótkotrwałe pobyty ale wolę jak są z dziećmi to przynajmniej wieczorami i w nocy jest spokój. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam środkowo

późno bo mam zap..... jak ta lala

 

co do walca - ja mam dobrze, bo po sąsiedzku wypożyczam, ale taki walec wbrew pozorom nie jest jednorazowy:

- przy zakładaniu trawnika trzeba zwałować

- po zimie - trzeba zwałować

- w latach następnych, zakładasz obręcze z kolcami i służy do "napowietrzania" (nie wiem czy to are... coś tam, czy werty...)

 

pozdrawiam wszystkich

 

no proszę, człowiek się całe życie uczy, zastanawiam się tylko dlaczego po zimie trzeba trawę zwałować (nie przygniecie się?). Odnośnie areacji to miałam w planie kupić takie buty z kolcami mniej miejsca zajmują, a tak to chyba będę musiała postawić wielką szopę gospodarczą żeby pomieścić wszystkie potrzebne narzędzia ogrodnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie areacji to miałam w planie kupić takie buty z kolcami mniej miejsca zajmują, a tak to chyba będę musiała postawić wielką szopę gospodarczą żeby pomieścić wszystkie potrzebne narzędzia ogrodnicze.

 

Hm, to chyba masz trawę Wembley? :wink:

 

czyżby te buty z kolcami? Trawy Wembley nie mam, ale małe boisko do gry w kometkę lub siatkówkę napewno będzie.

Co do trawy do kupiłam Trawy z Iławy - 40 kg (jest to polska trawa i ponoć jakościowo nie gorsza niż Wembley). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 9 lat temu (jak ten czas leci) na Rugiańskiej w bloku na 5 piętrze (na 10 możliwych) płaciliśmy 700 zł + opłaty za 2 pokojowe "umeblowane" gdzie karaluchy urządzały sobie biegi na przełaj. Lepszego nikt nie chciał nam wynająć. Przeważnie odkładano słuchawkę w momencie gdy mówiliśmy,że z dzieckiem. Asia

my też płaciliśmy 700 + opłaty za mieszkanie w bloku na Witkiewicza, chyba 7 czy 8 piętro. Też z wielką łaską z powodu dziecka, o psie nie wspominaliśmy :). Jakies 6-7 lat temu. Obecnie spokojnie można wołać 1000 + opłaty, jak atrakcyjne miejsce to i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...