Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Mój syn jak się bał burzy to mówiłam mu, że to chmurki się bucają i aniołki robią zdjęcia i teraz się nie boi. Córa raczej nie chce w to wierzyć i trochę jest przestraszona. Asia :)

Moja to się mało czego boi. Długo musiałam też tłumaczyć że nie wszystkie pieski są dobre i teraz boi się dużych, ale małych wcale :-? :-?

bład! bo te małe to najęsciej sa grozniejsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Uff ale tydzień :)

Dzisiaj ekipa skończyla klasc klinkier na elewacji.Inna ekipa dokończyła montaż okien. Ogrodzenie wyznaczone. W pewnej chwili na budowie bylo jak w ulu. Trzy ekipy pracujące równolegle. Do tego piekna pogoda. Serce rośnie... :D

 

A kto Ci montował okna i jak sobie poradzili z montażem w ścianie 3W.

Jle wzięli za klinkier? A może jakieś zdjęcie nam pokażesz?

 

Okna zamawiałam w Welecie (Maszewo), drewniane, montaz w cenie. Dodatkowo doplacilam za uszczelki do klinkieru ok 200 pln. Okna są zamontowane na płaskownikach, tak by były wmontowane na wysokosci docieplenia, nie są zlicowane z murem. Za klinkier płace 120/m2. Wiem, że to dość wysoka cena ale naprawde ekipa jest warta takiej. Zastrzeżeń brak. Postaram się wkleić jakieś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff ale tydzień :)

Dzisiaj ekipa skończyla klasc klinkier na elewacji.Inna ekipa dokończyła montaż okien. Ogrodzenie wyznaczone. W pewnej chwili na budowie bylo jak w ulu. Trzy ekipy pracujące równolegle. Do tego piekna pogoda. Serce rośnie... :D

 

A kto Ci montował okna i jak sobie poradzili z montażem w ścianie 3W.

Jle wzięli za klinkier? A może jakieś zdjęcie nam pokażesz?

 

Okna zamawiałam w Welecie (Maszewo), drewniane, montaz w cenie. Dodatkowo doplacilam za uszczelki do klinkieru ok 200 pln. Okna są zamontowane na płaskownikach, tak by były wmontowane na wysokosci docieplenia, nie są zlicowane z murem. Za klinkier płace 120/m2. Wiem, że to dość wysoka cena ale naprawde ekipa jest warta takiej. Zastrzeżeń brak. Postaram się wkleić jakieś zdjęcia.

witaj

cena za klinkier jest normalna.Ja poltora roku do tylu placilam ciut mniej ( za murki) a teraz ten naprawde dobry klinkieciarz bierze cos jkolo 110 zł...ale powiem wart jest tej ceny.nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Teska - to, dobrze, bo właśnie miałam pytać jak załatwiłaś sprawę.

 

wczorajsza burza, któa szła od szczecina, poburczała u nas chwilę przed granicą wiochy i ...... sobie gdzieś poszła. nawet kropli deszczu

 

 

kurka za 2 dni mam egzamin gimnazjalny, już dziś mnie żołądek boli

a co będzie jutro i pojutrze?

 

 

pozdrawiam wszystkich

 

 

aha pamietasz??? nalezy zrobic rozpoczecie sezonu :lol: :lol: na piechote albo rowerkiem zapraszam :lol: na naowych mebelkach....kurka pomalowalam juz 2 razy olejem...schna....jescze raz pomaluje i nic im nie bedzie straszne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie :evil: :evil: zapowaidaja przymrozki!!!!!!! w majowy weekendzik :(

a ja chcialam nabyc kwiatki na tarasik...w tym bugenwille...( podobno pieknie kwitnie i roslina wieloletnia)

 

Witam,

no nie, a ja chciałam się pourlopować :( , to co, mam wyciągać narty? :o

narty to nie :lol: ale wiadomosc o przymrozkach.....ech :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha pamietasz??? nalezy zrobic rozpoczecie sezonu :lol: :lol: na piechote albo rowerkiem zapraszam :lol: na naowych mebelkach....kurka pomalowalam juz 2 razy olejem...schna....jescze raz pomaluje i nic im nie bedzie straszne :lol:

 

pewnie, że tak! powiedz tylko kiedy, a piechotką tup, tup, tup. od 28-go kwietnia godz. 18.00 do 7-go maja godz. 22.00. mam wolne, lub prawie wolne. w każdym bądź razie na luzie, bo do pracki nie idę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha pamietasz??? nalezy zrobic rozpoczecie sezonu :lol: :lol: na piechote albo rowerkiem zapraszam :lol: na naowych mebelkach....kurka pomalowalam juz 2 razy olejem...schna....jescze raz pomaluje i nic im nie bedzie straszne :lol:

 

pewnie, że tak! powiedz tylko kiedy, a piechotką tup, tup, tup. od 28-go kwietnia godz. 18.00 do 7-go maja godz. 22.00. mam wolne, lub prawie wolne. w każdym bądź razie na luzie, bo do pracki nie idę :lol:

no to ok...zadzwonie wczesniej i sie umowimy...jak ogrodnicze prace??? drzewa juz przywiezli????

mi przyjely sie wszystkie...a jodla koreanka puszcza nowe szyszki :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn jak się bał burzy to mówiłam mu, że to chmurki się bucają i aniołki robią zdjęcia i teraz się nie boi. Córa raczej nie chce w to wierzyć i trochę jest przestraszona. Asia :)

Moja to się mało czego boi. Długo musiałam też tłumaczyć że nie wszystkie pieski są dobre i teraz boi się dużych, ale małych wcale :-? :-?

bład! bo te małe to najęsciej sa grozniejsze :lol:

Ja wiem, ale niunia jeszcze nie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn jak się bał burzy to mówiłam mu, że to chmurki się bucają i aniołki robią zdjęcia i teraz się nie boi. Córa raczej nie chce w to wierzyć i trochę jest przestraszona. Asia :)

Moja to się mało czego boi. Długo musiałam też tłumaczyć że nie wszystkie pieski są dobre i teraz boi się dużych, ale małych wcale :-? :-?

bład! bo te małe to najęsciej sa grozniejsze :lol:

Ja wiem, ale niunia jeszcze nie :x

uswiadamiaj zeby nie glaskala obcyh psów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...