Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

zapupie górą - blisko, a wiocha: bażanty, sarenki, zające i nawet dziki się trafią w pobliżu.

od nas bliżej do centrum, niż z blokowisk na słonecznym

jedyny minus - gdy auto padnie to, pks, a ten ma rozkład jaki ma

 

pozdrawiam wszystkich

Ja w obronie słonecznego i ogólnie prawej strony

nam ścisłe centrum nie jest potrzebne, bo i urzędy też mamy po swojej stronie Odry i szkoły i przedszkola, a jak już jest most pionierów to i do centrum przejazd trwa 15min

Didi-ja tez nie na rzekam na prawobrzeze a z nowego miejsca mąż bedzie miał blizej o 10 km do swojej pracki, a reszta to nie problem-szkoła pod nosem,autobus -100m,zagłebie sklepowe wystarczajace :lol:

czupurek--mnie tez nerwy zzeraja bo synus jutro pisze-bądzmy dobrej mysli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

DELF--przez przypadek widziałam chyba twój domek bo bylismy na spacerku :lol: autkiem na ul.lipowej zobaczyc domek który budował ponoc nacz przyszły wykonawca a potem wjechalismy uliczke wczesniej a potem w domciu skojarzyłam twój domek-super,wbieram sie tam bo podoba mi sie kolor elewacji i dachówki z lipowej5(może znasz ludzików?)albo ulice wcześniej tez nr.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem ....nie przywitałam sie po długiej przerwie-czytałam was pilnie ale nie miałam nastroju popisac bo miałam mega doła-zawisły nad naszym pozwoleniem ogromne czarne chmury ale mysle ze bedzie ok,za duzo stresu naraz :evil:

 

 

A co stalo sie z pozwoleniem .

 

Miraska a ty gdzie masz dzialeczke tez na prawobrzezu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem ....nie przywitałam sie po długiej przerwie-czytałam was pilnie ale nie miałam nastroju popisac bo miałam mega doła-zawisły nad naszym pozwoleniem ogromne czarne chmury ale mysle ze bedzie ok,za duzo stresu naraz :evil:

 

 

A co stalo sie z pozwoleniem .

 

Miraska a ty gdzie masz dzialeczke tez na prawobrzezu

tak-Płonia,zaczatek nowego osiedla 30 domków.duze działeczki,-właśnie minął rok od poczatku załatwiania formalnosci-w skrócie -pirwszy arch.-chciałam prawie gratis adaptacje i plan zagospod.działki -niestety spiprzył-5m-cy poszło bokiem,nie mówiac o forsie-a teraz trzeba było obrócić dom ,wejscie od drugiej ulicy-dz.narozna i budowac w lustrzanym odbiciu no i zrozumiałam źle i sie przeraziliśmy ze trzeba kupic drugi projekt i na nowo adaptowac i nanosic zmiany-na szczescie jeden lustrzany wystarzczy skserowac i nanieścte poprawki ale najwazniejszych stronach-a ja juz zaczęłąm kupowac materiał i ekipa zaklepana :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem ....nie przywitałam sie po długiej przerwie-czytałam was pilnie ale nie miałam nastroju popisac bo miałam mega doła-zawisły nad naszym pozwoleniem ogromne czarne chmury ale mysle ze bedzie ok,za duzo stresu naraz :evil:

 

 

A co stalo sie z pozwoleniem .

 

Miraska a ty gdzie masz dzialeczke tez na prawobrzezu

tak-Płonia,zaczatek nowego osiedla 30 domków.duze działeczki,-właśnie minął rok od poczatku załatwiania formalnosci-w skrócie -pirwszy arch.-chciałam prawie gratis adaptacje i plan zagospod.działki -niestety spiprzył-5m-cy poszło bokiem,nie mówiac o forsie-a teraz trzeba było obrócić dom ,wejscie od drugiej ulicy-dz.narozna i budowac w lustrzanym odbiciu no i zrozumiałam źle i sie przeraziliśmy ze trzeba kupic drugi projekt i na nowo adaptowac i nanosic zmiany-na szczescie jeden lustrzany wystarzczy skserowac i nanieścte poprawki ale najwazniejszych stronach-a ja juz zaczęłąm kupowac materiał i ekipa zaklepana :evil:

To zeczywiscie partacz daj go moze na liste

 

Lustrzane odbicie najczesciej dostaje sie gratis . Posprawdzajcie tylko czy zgadzaja sie strony bo u nas jedni sasiedzi ( nie wiem czy sie pomylili czy tak chcieli ale maja garaz od poludnia a salon od polnocy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELF--przez przypadek widziałam chyba twój domek bo bylismy na spacerku :lol: autkiem na ul.lipowej zobaczyc domek który budował ponoc nacz przyszły wykonawca a potem wjechalismy uliczke wczesniej a potem w domciu skojarzyłam twój domek-super,wbieram sie tam bo podoba mi sie kolor elewacji i dachówki z lipowej5(może znasz ludzików?)albo ulice wcześniej tez nr.5

A ja sie tam nie kręciłam? :wink: :D

 

Sąsiadów niestety nie miałam przyjemności, jak na razie, poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus oni sa wsrod tych lepszych cenowo 4 ,5 (adaptacja + 2 duze zmiany )

 

Meggi sprobuje :D

 

Tańszych i przyzwoitych jakościowo chyba nie znajdziesz.

Ja płaciłem:

-adaptacja 2000 zł

-przyłącza 3x500zł

 

Witam wszystkich, dawno tu nie zagladałam, ale cóż czasu brak, bo budowa rusza lada dzień.

 

Co do adaptacji to zgadzam się z Klausem - płaciliśmy tyle samo 3500 netto za podstawową adaptację. To było w biurze R. - są na liscie rankingowej. Natomiast uważam, że to biuro jest tanie jeśli chodzi o zmiany - zapłaciliśmy koło 1000 zł za 2 duże zmiany tzn. zmiana sciany na trójwarstwową i doprojektowanie wykuszy + kilka mniejszych zmian.

Pozdrawiam i polecam, adaptacja wykonana ekspresowo i miło. Zleciliśmy im także uzyskanie pozwolenia na budowę - tutaj były drobne problemy czasowe tzn. miesiąc poślizgu. Więc jak się komuś spieszy bardzo to .... musi przypilnować.

 

Klaus - wyśle swój komentarz także na listę rankingową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus oni sa wsrod tych lepszych cenowo 4 ,5 (adaptacja + 2 duze zmiany )

 

Meggi sprobuje :D

 

Tańszych i przyzwoitych jakościowo chyba nie znajdziesz.

Ja płaciłem:

-adaptacja 2000 zł

-przyłącza 3x500zł

 

Witam wszystkich, dawno tu nie zagladałam, ale cóż czasu brak, bo budowa rusza lada dzień.

 

Co do adaptacji to zgadzam się z Klausem - płaciliśmy tyle samo 3500 netto za podstawową adaptację. To było w biurze Rozwarski & Spławski - są na liscie rankingowej. Natomiast uważam, że to biuro jest tanie jeśli chodzi o zmiany - zapłaciliśmy koło 1000 zł za 2 duże zmiany tzn. zmiana sciany na trójwarstwową i doprojektowanie wykuszy + kilka mniejszych zmian.

Pozdrawiam i polecam, adaptacja wykonana ekspresowo i miło. Zleciliśmy im także uzyskanie pozwolenia na budowę - tutaj były drobne problemy czasowe tzn. miesiąc poślizgu. Więc jak się komuś spieszy bardzo to .... musi przypilnować.

 

Klaus - wyśle swój komentarz także na listę rankingową

Z nimi jeszcze nie rozmawialam Dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...