Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Mam prosbe, wyrazajac takie opinie o kims kto ma nazwisko takie samo jak inna osoba widniejaca na liscie ( akurat moj maz ktory na liscie jest jako nadzor) to prosze o wpisywanie imienia a najlepiej jeszcze firmy, bo tak łatwo pomylic osoby . Gdyby nie sprostowanie o tym ze o firme RemBud chodzi mogloby wygladac jak opinia o moim mezu :evil:

ok, moja wina, bo zacząłem tak z nazwiska. O tym, że to RemBud dowiedziałem się jak dojechałem na miejsce. Bezwies, jak wyślesz swój komentarz na listę to ja tak jak Klaus dopiszę, co mi się nie podoba.

Agnieszka, a ile za nadzór?

 

Agnieszka1, ale zbieżność nazwisk - może to i lepiej, że się wyjaśniło.

 

Co do chirurga - moim synem zajmował się dr Bogdan Kościesza. Pracuje w poradni przyklinicznej dla dzieci na Unii Lubelskiej (niestety są kolejki :( ). Prowadzi też praktykę prywatną, zdaje się na Grota Roweckiego. Ma dobrą opinię w środowisku i fajne podejście do dzieci

 

No nazwiska identyczne - chyba nie dobrze, skoro gosc ma tak złą opinię :-?

I nie chodzi o konkurencje ( moj maz Piotr nie ma firmy wykonawczej) lecz o nazwisko.

 

Kościesza - znam :p pracuje właśnie z naszym chirurgiem - Pacanowskim Jackiem ,ktory wyjechał za granicę. Właśnie w tej poradni nas przyjmował - nie czekaliśmy nigdy w kolejce, przyjmował nas od ręki, sam szedł po karte i wciskał nas w kolejkę :D Może miał sentyment, w końcu zna się z naszym synem od jego urodzenia ( znaczy od urodzenia syna :D ).

Maggie jeślibyś odkopała gdzieś nr tel do gabinetu Kościeszy to chętnie spiszę. Do Paradowskiego już mam.

Natomiast bardzo niemiło wspominam wizytę u dr. Gazdy - tez z ich oddziału - bardzo niemiły, zadufany w sobie gosc, ktory na pacjenta przeznacza 3 minuty a wszelkie pytania ze strony pacjenta sa niewskazane bo pan doktor mocno sie denerwuje i robi wtedy z pacjenta gamonia.

Szydas chodzi o chirurga konkretnie.

Ortopedę mamy dobrego -prof. Kołbana- mam nadzieję ze on sie nigdzie nie wybiera, tak ciężko znaleźć dobrego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ale dzisiaj miałam pecha.

 

Opinie wśród kierowców są takie, że jak baba za kierownicą to.....

 

Wyobraźcie sobie, że jade po pracy do domu, dojeżdzam do samochodów, które zwalniają bo utworzył się korek, a tu jak mi nie najedzie na dupę facet. Tak we mnie wjechał(samochodem oczywiście), że popchnął mnie na nastepny samochód, którego też zahaczyłam swoim przodem. Jestem wściekła, bo jutro od rana miałam siać trawkę, a ja musze rano jechać zgłosić szkodę. Ten kierowca to nie dość, że facet to jeszcze taryfiarz. Wrrrrr......... Co najmniej tydzień auto w serwisie, więc będe uziemiona na amen.

Ale zaszaleję i postaram się o jakieś zastępcze auto.

 

Więc kto tu był babą za kierownicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj miałam pecha.

 

Opinie wśród kierowców są takie, że jak baba za kierownicą to.....

 

Wyobraźcie sobie, że jade po pracy do domu, dojeżdzam do samochodów, które zwalniają bo utworzył się korek, a tu jak mi nie najedzie na dupę facet. Tak we mnie wjechał(samochodem oczywiście), że popchnął mnie na nastepny samochód, którego też zahaczyłam swoim przodem. Jestem wściekła, bo jutro od rana miałam siać trawkę, a ja musze rano jechać zgłosić szkodę. Ten kierowca to nie dość, że facet to jeszcze taryfiarz. Wrrrrr......... Co najmniej tydzień auto w serwisie, więc będe uziemiona na amen.

Ale zaszaleję i postaram się o jakieś zastępcze auto.

 

Więc kto tu był babą za kierownicą?

 

Kiedys mialam fajny dowcip o tym ,jak znajde napiszę.

Dzis wogole byly niezle korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratulacje :D

 

szkoda, że nie możemy uczcić to razem, no to zdrówka

 

ależ możecie :wink:

 

http://www.sklep-ballantines.pl/nowa/image/produkty/drinki/koktajle/campari_tonic.jpg http://www.sklep-ballantines.pl/nowa/image/produkty/drinki/koktajle/campari_tonic.jpg

 

Ja też dzisiaj popijam ale z rozpaczy, że moje auto ma kuku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSTALAM POZWOLENIE NA BUDOWĘ !

idę pić :lol: :wink:

szkoda, że nie możemy uczcić to razem, no to zdrówka i GRATULACJE :lol: :lol: :lol:

 

 

Gratulki dziewczyny i trzymam kciuki za Was.

 

 

Idziecie łeb w łeb, więc może zrobimy jakiś zakład forumowy, która np. postawi pierwsza wiechę?

 

Co Wy na to? :wink:

Ta co postawi pierwszą to stawia kolejkę :wink: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny gratulacje :D

 

szkoda, że nie możemy uczcić to razem, no to zdrówka

 

ależ możecie :wink:

 

http://www.sklep-ballantines.pl/nowa/image/produkty/drinki/koktajle/campari_tonic.jpg http://www.sklep-ballantines.pl/nowa/image/produkty/drinki/koktajle/campari_tonic.jpg

 

Ja też dzisiaj popijam ale z rozpaczy, że moje auto ma kuku. :(

Nie przejmuj sie kiedyś pod marketem taksówkarz chciał mi wmówic ze w niego wjechałam :o i pokazał starą dziurę na zderzaku myślał ze jak baba to jelenia znalazł , ale sie troszke pomylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...