Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszytskich w Nowym 2004 Roku!

 

Aby się wszystkim darzyło we wszystkich aspektach życia - jakiekolwiek tylko macie na myśli!

I żeby wszsycy ukończyli swe domy w 2004 i nich zamieszkali i tymże roku - czego Wam i sobie życzę! AMEN!

 

Grapusek - dzięki za odwiedziny i pochwały! A zgapiajcie do woli - zawsze służymy pomocą i namiarami; w końcu silkowcy muszą trzymać się razem, nie? Serdecznie Was pozdrawiamy! Wszsytkiego dobrego!

 

Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam w 2004 roku!

 

Niech spełniają się Wam marzenia,

niech omijają Was zmartwienia,

Niechaj się mury pną do góry,

a w finansach nie będzie dziury.

Tego w 2004 Wam życzymy

(i sorry za te kiepskie rymy!)

 

Maksiu, dziękuję za ciepłe powitanie i gratuluję pięknej córeczki oraz publikacji w muratorze.

Co do projektu: mam kilka "faworytow", m.in. D06, ale tak do końca jeszcze nie wiem. Jutro spotykam się ze znajomą architekt, może coś doradzi.

Czy Dobrzany to jeszcze powiat choszczeński czy stargard?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche spóźnione ( z różnych względów) ale szczere najlepsze życzenia na nowy rok, dużo efektywnego wysiłku i spełnienia marzeń dla wszystkich marzycieli i nie tylko.

 

Mówią że jak w nowy rok tak przez cały no więc zawziąłem się i zacząłem dziś montować koze w baraku więc od przyszłego tygodnia będę miał ciepło. Wariat ze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z zaprzyjaźnioną architekt. Wreszcie trochę mi się rozjaśnia, ale chyba jednak skończy się na projekcie indywidualnym, bo we wszystkich gotowcach jest jakieś 'ale' (a większe przeróbki i tak sporo kosztują).

Chciałabym na pierwszy ogień postawić niewielki garaż z pomieszczeniem gosp., może nawet z WC, żeby mieć już jakiś daszek nad głową, zanim się zabierzemy za dom. Pewnie będzie to też dla nas, budowlanych żółtodziobów, poligon doświadczalny w zmaganiach z materią.

Drugi etap: prosty domek ok. 80mkw, z poddaszem i dwuspadowym dachem. Marzą mi się drewniane okiennice, okno na poddaszu z widokiem na dolinkę Słopicy, śniadania na własnym tarasie i dzieciaki biegające po ogrodzie... Oj, oj, czas wracać na ziemię!

A tu przede mną leży wniosek o WZIZT gminy Drawno. O rany, skąd ja mam już dzisiaj to wszystko wiedzieć? :o

Czy ktoś może wie, jakie są wyjściowe warunki Państwowej Inspekcji Sanitarnej pod wzgl. wymagań higienicznych i zdrowotnych?

Jak obliczyć zapotrzebowanie na prąd i wodę? A ilość śmieci?

Za to mam już dziś WTP wodociągowego!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, dzieciątko macie prześliczne. Wprost do zjedzenia takie słodziutkie. Czy Małgosia jest taka śpiąca królewna, czy tylko do sesji tak grała spokojniutkie maleństwo? Gratulacje. Piękne dziecko. Dużo zdróweczka dla Was wszystkich, no a dla niuni samych słodkości w życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. malenstwo spi slicznie.. nie tylko przed aparatem... a i w nocy daje pospac... masz racje to taka śpiąca królewna :D

a co do maleństwa bikosy to widziałem świeże zdjęcia, rośnie jak na drożdzach i jest prześliczne, ale niestety zaraz publikacji zdjęc :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie :p :(

Wszystkiego naj.. naj... najlepszego, spełnienia marzeń o budowaniu :D i nie tylko, zamieszkania w nowych domkach życzę WSZYSTKIM FORUMOWICZOM :D :D :D

Maksiu - ja nie uzurpuję sobie pierwszeństwa w podawaniu najświeższych wiadomości o podatkach - jesynie chciałam podać źródło. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...