Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

ja tam wszystkie rachunki płacę przez internet. ostatnio jak byłem w banku żeby numer dowodu uaktualnić to musiałem czekać całe 10 minut, jakież to było frustrujące :) A po pierwsze prowizje prawie żadne, nie trzeba znosić humorów pani z okienka i innych kolejkowiczów, po drugie nawet o 4 rano w niedzielę wielkanocną można przelew zlecić i jest OK.

ja też nie wyobrażam sobie życia bez banku internetowego

a potwierdzenia - proszę bardzo - jak trzeba to drukuję na bieżąco albo można niedowiarkom mailem wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

ja tam wszystkie rachunki płacę przez internet. ostatnio jak byłem w banku żeby numer dowodu uaktualnić to musiałem czekać całe 10 minut, jakież to było frustrujące :) A po pierwsze prowizje prawie żadne, nie trzeba znosić humorów pani z okienka i innych kolejkowiczów, po drugie nawet o 4 rano w niedzielę wielkanocną można przelew zlecić i jest OK.

ja też nie wyobrażam sobie życia bez banku internetowego

a potwierdzenia - proszę bardzo - jak trzeba to drukuję na bieżąco albo można niedowiarkom mailem wysłać

albo nawet faxem bezpośrednio z banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wszystkie rachunki płacę przez internet. ostatnio jak byłem w banku żeby numer dowodu uaktualnić to musiałem czekać całe 10 minut, jakież to było frustrujące :) A po pierwsze prowizje prawie żadne, nie trzeba znosić humorów pani z okienka i innych kolejkowiczów, po drugie nawet o 4 rano w niedzielę wielkanocną można przelew zlecić i jest OK.

 

 

Ba, żeby tak jeszcze można było odbierac przesyłki polecone przez internet. Teraz, jak stoję w kolejce, a niestety robię to często, już jestem chora. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie sprzatanie z metrazem ma jednak duzo wspolnego bo co 1 lazienka to nie dwie .

 

A kolory to juz wogole maja

 

W mieszkaniu mam w lazience na podlodze i scianach biale kafelki i wiecie co koszmar mam ciagle wrazenie ze jest tam brudno chociaz sprzatam codziennie

 

Nigdy wiecej bialych kafelek

 

 

Mam białe kafle na ścianach łazienki i jest OK. Z jasnych na podłodze wyleczyłam się 15 lat temu. Podobnie z bardzo jasnych fug.

Na scianach jeszcze ujdzie ale podloga biala to nic madrego

ja mam podloge w kuchni i jadalni ecru i jest ok....nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus moim zdaniem lepiej dać więcej i mieć spokój.

powtórzę się, ja mam kondensata i wszytskie kominy klasycznie murowane

Powtarzam. Klasyczny wymaga wkładu z kwasówki. To nie jest drogie. 800zł i po kłopocie.

toć mam!

Przeca nie napisałaś

Kruca fuks, miał się domyślić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorkiem

Dosyć często tu wpadam ale nie gadam.

Jeżdże i szukam działki tej wymarzonej pod lasem ale zapomnijcie koszmar cenowy i jakościowy. Dzisiaj byliśmy z żonką w Żelewie - no miejscowość cudo - las i jeziorko. Pare tam działeczek na sprzedaż no ale wszystko fajnie dopóki nie dojdzie do szoku cenowego- robi sie tragedia bo 20km od Szczecina krzyczą już za działki ok1200m ponad 100000 - załamka.

Wcześniej była Kobylanka i Jęczydół - no też urocze okolice ale działek brak a jak są to ceny kosmos. Czy jest dla mnie jakieś koło ratunkowe czy cel zakupu działki uzbrojonej w granicach 60 zł/m to walka z wiatrakami???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorkiem

Dosyć często tu wpadam ale nie gadam.

Jeżdże i szukam działki tej wymarzonej pod lasem ale zapomnijcie koszmar cenowy i jakościowy. Dzisiaj byliśmy z żonką w Żelewie - no miejscowość cudo - las i jeziorko. Pare tam działeczek na sprzedaż no ale wszystko fajnie dopóki nie dojdzie do szoku cenowego- robi sie tragedia bo 20km od Szczecina krzyczą już za działki ok1200m ponad 100000 - załamka.

Wcześniej była Kobylanka i Jęczydół - no też urocze okolice ale działek brak a jak są to ceny kosmos. Czy jest dla mnie jakieś koło ratunkowe czy cel zakupu działki uzbrojonej w granicach 60 zł/m to walka z wiatrakami???????

Podejrzewam, że jak działka w ładnym miejscu to takie ceny będą. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...