Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam forumowiczów...

 

chciałam się Wam pochwalić....

 

dzisiaj zamówiłam projekt naszego domku! :D

 

wczoraj mój osobisty tatulek (z uprawnieniami) :) wysłuchał moich uwag do poprawek...dodał swoje 3 grosze i będzie robił adaptację

 

krok po kroku....do celu...tylko dlaczego ten cel taki dłuuuuugi w czasie?:D

 

Projekt:

http://www.projekty.ign.com.pl/projekt.php?opcja=opis&id=240&nazwa_projektu=FILONEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

a sąsiedzi między Pana domkiem i moim kiedy ruszaja?[/quote

 

Jak ostanio rozmawialem to w kwietniu.

 

Bezwies

 

 

mam pytanko....a gdzie sie budujesz???? :oops: :oops:

 

BEZrzecze WIES

A skad to zainteresowanie?

 

 

hmm..a czemu pytasz???

 

hahah no nie..kołatało mi po głowie ze bezrzecze...no ale... :oops: :oops:

no i jeszcze jedno....mówi ci cos osiedle ModehPolmo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesko zerknij na priva :p

A jak matura?

 

A mi Modeh Polmo to z firmą budowlaną się kojarzy a nie z osiedlem :roll:

 

BEZWIES - heh ciekawa geneza powstania nicka :p

 

Moja teściowa zawsze mówi - na tą wieś się pakujecie? ( Tanowo).

Zawsze odpowiadałam - jaka wieś, no jaka wieś :lol: Wczoraj cały dzień spędziliśmy w domu - no normalnie wieś :p i cieszę się z tego niesamowicie . Sobie z synkiem krzesełko postawiliśmy przed wejściem , usiedliśmy i wpatrywaliśmy się w pasące się krowy z cielaczkami, konie ze źrebaczkami, w lesie stukał dzięcioł, ptaszki śpiewały, słoneczko świeciło - bajka.

Teraz mieszkamy w centrum Szczecina - różnica więc powalająca.

Dziś dzwonił tel. odbieram, a tam głos siostry w słuchawce - co tam u was tak głośno?

- jak co , balkon otwarty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił tel. odbieram, a tam głos siostry w słuchawce - co tam u was tak głośno?

- jak co , balkon otwarty :lol:

 

Ja nie muszę otwierac balkonu, wystarczy mi dźwięk odlatującej przy wirowaniu pralki. :wink:

 

Ja znowu w temacie szalunków. Czy pamiętacie ile kosztowało Was wypożyczenie stropowych? Ogólnie lub stawka za dobę.(Chyba próbuję się utwierdzic w przekonaniu, że zawsze mam pod górkę.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił tel. odbieram, a tam głos siostry w słuchawce - co tam u was tak głośno?

- jak co , balkon otwarty :lol:

 

Ja nie muszę otwierac balkonu, wystarczy mi dźwięk odlatującej przy wirowaniu pralki. :wink:

 

Ja znowu w temacie szalunków. Czy pamiętacie ile kosztowało Was wypożyczenie stropowych? Ogólnie lub stawka za dobę.(Chyba próbuję się utwierdzic w przekonaniu, że zawsze mam pod górkę.)

Ja mój monolityczny lałam "w oparciu" o płyty OSB - to była oczywiście konieczność i ostateczność - wydawało się, że wszystko poszło ok, do czasu wylewania posadzek, zdarzało się, że różnice na 2-3- metrach sięgały 4 cm grubości posadzki, żeby wyrównać do poziomu; ale wtedy nie było wyjścia, tak więc jak można inaczej, to lepiej inaczej, ale jak nie mozna, to płyty OSB też sa ok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mój monolityczny lałam "w oparciu" o płyty OSB - to była oczywiście konieczność i ostateczność - wydawało się, że wszystko poszło ok, do czasu wylewania posadzek, zdarzało się, że różnice na 2-3- metrach sięgały 4 cm grubości posadzki, żeby wyrównać do poziomu; ale wtedy nie było wyjścia, tak więc jak można inaczej, to lepiej inaczej, ale jak nie mozna, to płyty OSB też sa ok. :D

 

Witam porannie, czy wszyscy jeszcze w łóżkach? Wstawac, za oknem piękny dzień!

Czy Wy macie świadomośc z jakiego ogona wyciągam rano grupę. Proszę natychmiast do pracy i przed kompy!

 

Wypożczyłam szalunki za niezłą :-? kwotę (a może się czepiam, bo mam to w genach?) i usiłuję skonfrontowac stawki. U mnie strop Teriva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam piątkowo!

 

jak śliczna budowlana pogoda :)

i trawka rośnie :D

 

witam wszystkich :p

 

u mnie narazie trawka samosiejka :D

Czy przed przywiezieniem ziemi urodzajnej trzeba przekopac teren i powybierac chwasty? a moze zlac to jakims płynem?

 

ja lalam randaupem, przekopywałam, nasypany zostal czarnoziem, nawoz trawka cienka warstwa ziemi, delikatne podlewanko...dwa razy na dzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...