Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku i życzę by był jeszcze lepszy od poprzedniego. :lol:

 

Niestety, pewnie ze stresu na święta i sylwester zaniemogłam w łóżku, ale cco tam już się podniosłam i odrabiam zaległości w pracy i na budowie.

:p

 

U mnie na budowie... dojechały 3 dni przed końcem roku okienka!!! są piękniste oczywiście.

największa duma z drzwi tarasowych suwanych - rozmiar mają imponujący coś 3 m w górę i 4 szer. muszę kogoś w przyszłości zatrudnić do ich mycia hi, hi.

 

No i poddasze (u mnie nieużytkowe coś jakby strych na klamoty ew. garderoba rzeczy nie sezonowych) wykończone. majster skończył właśnie układanie płyty osb - wygląda wszystko ładnie i mam nieodpartą chęć już tam zamieszkać, choćby na tym poddaszu.

 

Teraz głowa mi puchnie bo przede mną instalacje i wybór wykonawców. te dylematy co lepsze? który solidny? brrr...

 

Jak macie fajnego elektryka, hydraulika i tynkarza to, dajcie znać, może ich usynowię.

 

ale się rozpisałam, czas wracać do pracy, jeszcze raz pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam z rana pramatke i praojca. joasiu, ciesze sie, ze znow mozesz biegac! bo wczesniej to bylas jakas taka wystrojona i dretwa jak kolek;-)

ids- witam, my tez zaczynamu na wiosne, ale mamy juz wszelkie warunki i proejkt w adaptacji a chyba bedziemy na styk z pozwoleniem. a gdzie sie bedziesz budowac??

milego dnia zycze choc za oknem ciemno i ponuro ale na szczescie nie pada!

sasiadko sylwio- dbaj o zdrowie, bo przy tej pogodzie.... :lol:

buziaczki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek, a jakie i od kogo te okna kupowałaś?

 

jak ze wszystkim na budowie i z oknami było przebieranie i wybieranie przez pół roku.

ostatecznie, (choć raczej mi się to nie zdarza) oczarował mie (tak, tak :oops: ) własciciel firmy porta zachodniopom. p. Leszek Drankowski (nowa siedziba w Mierzynie). Trzeba mu przyznać zna się facet na tym czym handluje, jest elastyczny a i towar ma niezły, ale do konkretów.

 

Profile schuco, biały plastik. Za okna (wszystkie otwierane i uchylane + klamki z tymi tam przyciskami): 150x150 szt. 2, 120x150, 250x150, 60x90;

szklenia stałe 90x90 szt.2 i w trójkącie 400x105;

oraz drzwi suwane (też rozwieralno-uchylne) 270x230 i 400x270

- dałam 15 tys. + 1,3 tys. montaż.

poślizg w realizacji zamówienia tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek: nam robili tynkarze za 16 zł. Tynk maszynkowy. Wysżło ładnie nawet. Poza tym wysłałam Ci info o kotłach na priva - ale coś mi tam nie wyszło chyba to wysyłanie. Sprawdź proszę.

 

Bikosa: biegam sobie! a co! Ale przeżyć nie mogę, że nie podobała Ci się moja choinka... taka ładna. :x

Jak Antek? Nasze dziecko pierwsze forumowe. Na pewno już siada i mówi mama? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje ------------------ aż 350 osób dziś było na forum muratora

Bodeku- więcej tak nie krakaj. :lol:

Ulcia i Krzyś-co do cegły to trudno mi wam doradzić gdzie jest najtaniej,bo ja osobiście kupowałem w Euroklinkierze a we wrześniu to oni zrobili mi najlepszą cenę z dowozem.Obecne ceny są wyższe ,a moje porady przestarzałe,więc jak sam się nie potargujesz to nie będziesz miał.

 

C.D.N.muszę uciekać.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Forumowiczów!

 

 

Jednak chcemy budowac z porothermu - może jakies namiary??????????? (bardzo prosimy) z góry wielkie dzięki.

 

My też się przymierzamy do porothermu. W internecie znalazłam namiary na zakład produkcyjny w Złocieńcu, ale sama jeszcze nie sprawdzałam. A przy okazji: budujecie ściany jedno-, czy trójwarstwowe?

 

Już mam taaaaaaaaaaaką głowę od samych przygotowań, co to będzie, jak ruszą prace? :-? Na razie, chyba od nadmiaru adrenaliny, nocami nie mogę spać, a jak już, to śnią mi się projekty.

Młody, nasz 8-letni syn, jest ciężko zawiedziony, że nie wybraliśmy żadnego z futurystycznych Domów dla Odważnych z Archipelagu. Już widzę, jakie by we wsi by było poruszenie, jakby takie cacko tam postawić! :lol:

 

Tylko nasza Mała (20 mies.) zachowuje stoicki spokój. Chociaż .... wczoraj właśnie wyrwała z muratorowej broszurki kartkę o porotermie. Czy to znak?

 

Trzymajcie się ciepło w to mgliste popołudnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDS to interior design studio s.c,

 

Zaczelismy stosunkowo niedawno i szukamu klientow na rynku zachodniopomorskim.

zajmujemy sie architekturą, projektowaniem wnętrz - tworzy projekty domow, mieszkań, lokali usługowych itp.

Naszą mocną stroną sa wizualizacje.

 

Jeżeli macie jakieś fachowe pytania zapraszam do konsultacji i współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasia Jasia jak możesz daj mi namiar na tych tynkarzy

dzięki za info o c.o. piriv doszedł

 

ids pierwsze pytanko z twojej branży: chcę zlecić aranżację wnętrz (razem z projektem sufitów podwieszanych) w: kuchnia + salon, gabinet, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, wc i przedsionek - ile coś takiego może kosztować?

 

http://obrazki.babiniec.pl/Nowy%20Rok/wesolki.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...