Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witamy forum w sobotnie popłudnie

 

 

troche forum przysneło to fakt, ale wiosna za pasem

napewno wówczas forum drgnie, ponadto ci co juz wybudowali i mieszkaja bedą służyc wieloma poradami dla nas zaczynających.

 

a pro po my około 15 II chcemy ruszyc szukamy geodety do wytyczenia

 

PS nie znamy sie na kompach i mamy pytanie skoro nie mamy zainstalowanego "Outlook Express", na priv naszego nie bedą docierac odpowiedzi?

wile razy pisaliśmy na priv i bez odpowiedzi pozostaja nasze zapytania, gdzie jest problem??

 

hej wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko roboczo wpadam na mini mini....

 

To jak Ulcia i Krzyś-pytałem się o coś....co z Mr.Ż

 

Geodeta Borys Dwornik

Biuro4833258 dom4268332 kom.607658898.powolasz się na Mariusza z ul.Pokoju mały rabat.

 

Bikosa-ale ja nie mam kominka na dole,tylko na 1-ym p-trze(troszkę nacudaczyłm u siebie z tymi rozwiązaniami)he-he.Dół ogrzewam gazem,góra Gaz + Kom.,łazienki dam o.podlogowe!!Dodam nad bardziej pod stropem napowietrzenie kominka,nie chciałem w stropie co by nie osłabiac stropu-ale to moja teoria.Parter ma wys.3.1m więc mogę wszelkie instalacje zakryć podwieszanym sufitem. :wink:

 

To jak rebiata-gdzie kupujecie piec , grzejniki i akcesorja...jakieś promocje???

... OVER ....click click ..over ...can you hear me...?

 

SETA I CZOSNEK - a to dobre........ :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: Ulcia i krzysiek dziwi mnie ze nie macie zainstalowanego outlook ex.. poniewaz ten program do poczty instaluje sie automatycznie wraz z systemem ( Pytanie jaki macie system w kompie) moze tylko niemacie skonfigurowanego ( jezeli niemasz jak mowisz outlok ex.. to niemasz tez konta email - zalozcie sobie takie konto za darmo do wyboru na setkach darmowych serwisow przydatne jest) Nastepnie wraz z instalacja pakietu office tez instaluje sie outlok w troche innej wer. niewiem czy macie office zainstalowany. Jak bedziecie potrzebowac wiecej pomocy napiszcie podam wam na prv. moj tel zadzwonicie i wyjasni sie przez tel Hey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulcia i Krzys: W Office jest Outlook ale zgola zupelnie inny.OE na pewno macie jezeli Windows jest Waszym systemem w komputerku.Natomiast nie rozumieim zaleznosci pomiedzy privem a Outlookiem.No chyba ze chcecie wyslac na adres mejlowy wiadomosc-ale po co wlasciwie.Wystarczy skorzystac w obrebie Forum-tu tez sa skrzynki pocztowe a do tego nie trzeba wysylac przez Outlook Express-a.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...