Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Kurde!!Tyle sie napisalem i mnie chaniebnie wywalilo!! :evil:

Ulcia i Krzys: Tak jak mowi TAtuj,po pierwsze zarejestrowac sie na jakims serwerze pocztowym,przy okzazji spisac sobie informacje potrzebne do configuracji OE - adresy SMTP i POP3 (np.dla poczty na wp.pl jest to smtp.wp.pl i pop3.wp.pl) login i haslo.Te dane wpisac podczas konfiguracji OE i z glowy.Od tego momentu mozna wysylac wiadomosci z Waszego Outlooka Expressa,a jakbyscie chcieli skorzystac gdzie indziej to z formularzy na stronach www.

MAm nadzieje ze pomoglem i ze nie zrobilem z siebie glupka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ulcia i Krzyś-spokojnie -wszystko działa-dostałem wiadomość i nawet jest

odpowiedź :wink:

 

Pomylilem się chodzi o Bezrzecze...prawda!

 

POGODA:

pon. -2/0-opady sniegu

wt. -1/0-opady śniegu

śr. -4/-3-opady śniegu

czw. -5/-3-pochmurno,przelotne opady śniegu

pt. -7/-3-słonecznie

sob. -6/-2-chmurki

nie. 0/2-chmurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów. :p

 

jak wielu, ja na forum udzielam się w tygodniu w pracy, bo jak pisałam w domu kompem rządzi prawie 14-sto letni syncio i jak muszę popracować to lepiej stukać na laptopie, bo inaczej to co 2 min. pada pytanie: długo jeszcze?

 

oj pogoda dzisiaj mówiąc oględnie nie ładna :cry:

 

u mnie na budowie powstały już wszystkie przeszklenia z luxferów czy raczej pustaków szklanych, wyszło całkiem ładniutko. w garażu mam w dwóch miejscach i naprawdę zastępują okna (jest widno).

tylko ich cena proste (mam białe) 6-12 zł/szt, a te żeby osiagnąć łagodny łuk 28 zł/szt brrr :-? ale mówi się trudno

 

pozdrawiam ciepło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć spadamy, ale nie ma się co dziwić zima, zima.

 

przez weekend woziliśmy nasze rzeczy (wyprowadzki cd) a w starym mieszkaniu coraz bardziej pusto i obco, na fali zostało mi tylko 12 dni.

 

poczytałam lutowy nr ładnego domu.

tematy: wszystko o kominach, jakie drzewo na wieźbę i przegląd grzejników.

U mnie stan surowy zamknięty, ale po artykułach (głównie tych kominowych) spać nie mogłam. jadę dzisiaj do majstra rozwiać swoje wątpliwości. pewnie wszystko ok, ale sprawdzić nie zawadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby poprawić notowania to posmucę jeszcze póki nie wzięłam się do pracy (piję kawę).

 

na weekend był u mnie przedstawiciel firmy indeko (kuchnie, zabudowy) żeby zrobić wstępny projekt kuchni i jadalni (u mnie trochę utrudnione bo przestrzeń otwarta z salonem i holem).

miłe zaskoczenie projekt oczywiście za darmo, ale i nie muszę podpisywać od razu z nimi umowy na wykonawstwo.

zobaczymy co wyczaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. ten katar to chyba jakas alergia (może na pracę?). W domu znacznie lepiej :) Nasz dziennik budowy na Muratorze umarł smiercią naturalną. Ale na stronkach jest coś nowego - prowadzimy pamiętnik Akacji (szumnie powiedziane) - jak coś mi się w głowie ulęgnie -to piszę. Wszystko na stronkach http://www.naszdom.erb.pl.

Tearz zacznie się kręcenie wokół ogrodu - czyli jak tanio i przyjemnie zrobić oazę zieleni na pustyni.

Dodatkowo - Jasiu zrobił nareszcie próg w naszym domu! Dębowy, polakierowany. Dzisiaj mnie przeniesie - a jutro zejdzie na przepuklinę :)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

U mnie kończą dzisiaj instalacje grzewcze, wodne i gazowe - będzie próba ciśnieniowa. Poza tym latam już po hurtowniach i zaczynam zakup materiałów wykończeniowych - pośpiech z powodu VAT-u. Dzisiaj kupujemy podłogę do salonu a w tygodniu kafelki do dolnej łazienki i kabinę prysznicową do górnej łazienki. Kibelki już zakupiliśmy. No i jeszcze wypatrzyłam tani bidecik - też do zakupu w tym tygodniu..... Ufffff.....

 

Roboty huk w pracy, na budowie i w domu - dlatego nie udzielam się tak aktywnie, ale prawie codziennie czytam. Sorki za brak normalnej aktywności, ale jestem sama w pracy, bo koleżanki na macierzyńskim.

 

Ja mam dobry namiar na geodetkę - tania i dobra.

 

A za architektkę zapłąciliśmy 2850,-zł. - duże zmiany w projekcie, załatwianie wszystkich warunków i uzyskanie pozwolenia.

 

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nasze osiedle przybył dzisiaj przedstawiciel firmy WKT (nie znam jej?!)

i proponował swoje artykuły - ponoć ceny konkurencyjne i transport gratis.

narazie z tego co mnie interesuje, to wiem że mają płyty g-k regipsa i styropian.

za steropian "6"(pono dobrej firmy ale nie pamiętam jakiej) biorą 30 zł/m2 (wychodziłoby, że taniej niż w castoramie).

jak skonsultuję się ze swoim majstrem to może coś zamówię.

zainteresowanym mogę podać namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiegowa-nie ma jak dobry,rzetelny sąsiad-dzięki-szukam dalej...

Bikosa-z tymi kanałami w stropie to lepiej konsultuj to z konstruktorem,

taka mała rada-bo temat masz trudny :oops:

 

Piszę sobie pościk, a tu jak grom z jasnego nieba pojawił sięęęęęęęęę

MARCIN&ANETA

to fajnie,że masz działeczkę w Dobrej :D

to szkoda,że jeszcze nic tam się nie dzieje :cry:

jedno co wiem,to że jesteś żeglarzem,szukasz kredytu i to Twój 1-post...

 

Pozdrawiam mariuszsan-witamy na forum :-?

 

A bym zapomniał...ups

Dziś się konsultowałem z 'Architekt Agnieszką Szczygielską'

a czemu u niej -bo chcę skorzystać z jej umiejętności aranżacji wnętrz.

Podczas podpisywania umowy notarialnej w Policach u p.Graboń,zauroczył mnie spośob wykończenia tej kancelarii-i dlatego się dziś spotkaliśmy!

Osoba kompetentna,konkretna,kreatywna,kulturalna,koszty b.przyzwoite.

Pracownia projektowa-AS-

Podaje namiary:ul.Jesionowa 7

Biuro w domu tel.0605538187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem mariusz !

czy nic sie nie dzieje na dzialeczce to sie okaze w srode bo zamierzamy sie pojawic w urzedzie i zorientowac co jest grane. tak wogole to jestesmy zieloni nie wiemy nawet jak sie tam poruszac i o co pytac... moze macie jakies know how albo how to :lol: ?

a co do reszty ? zgadza sie to moj 1 post a kredytu na razie nie szukamy :) mamy nadzieje ze obejdzie sie bez... 8)

 

jeszcze raz witamy wszystkich !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...