Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Do aneta i marcin witam was na forum i w Dobrej Szcz - fajnie przybeda nowi sasiedzi. Co do listy sprawunkow mozesz popatrzec na ten wontek jest niezly http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=16256

 

Do wszyskich NIE zmienimy loginu scisle powiazany z naszym synkiem hihi ale mysle z skracac mozna bikosa dobrze skrocila MTT

hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zimnym porankiem

 

bodekku-odpowiedziałam na priv

co sie dzieje na forum ludzie znikają :evil:

 

 

gdzie jest praojciec :o :o

 

najpierw Teska teraz Maksiu :( :(

co się dzieje

 

Joasiu twoj dziennik budowy, obecnie pamiętnik czytam jak dobrą książkę

i co.... i okazuje się że nie taki diabeł straszny

 

poprostu trzeba chcieć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Brak Maksia i Teski mnie wkurza. Może oni coś tak razem zniknęli...

Aneta i Marcin - witajcie w klubie :) Mam nadzieję, że wiele skorzystacie a i my przy okazji. Uważajcie tylko na autostradę (obwodnicę) - zapytajcie w gminie.

MTT - szkoda, że mój skrót nie przeszedł.

 

Buziaczki dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem drużyno.

Aneta i Marcin, w którym to miejscu jest Wasza działeczka, ja też buduję się w Dobrej?

Teska żyje i jest cała, tyle że zapracowana. Byłam w niedzielę i na własne oczy widziałam. Roboty posuwają się u nich do przodu. Irmusia już prawie gotowa. A jaki wspaniały kominek mają, cudo po prostu - Jotul. Wogóle fajnie jest zobaczyć jak będzie wyglądała twoja chatka w przyszłości. Moja Irmusia tym czasem zimuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

ale śnieżek sypie, aż miło popatrzeć!

Ivette: czy ja bym się mogła uśmiechnąć o namiary na geodetkę? Ten, który nam zrobił mapki, nie dość, że zdzierca, to jeszcze tupeciarz! :evil: Niestety, na własnej skórze przekonuję się, że umowy na telefon, to można sobie ... między bajki włożyć.

Ale słuchajcie, za to mam już WZiZT :D :D :D ! Ekspresowo i dokładnie na miarę moich potrzeb! Super!

Trochę mnie za to zszokowały stawki za opłatę przyłączeniową za prąd: 1984 zł za 16kW (ZE Choszczno). Co prawda robią za to projekt przyłącza, ale to i tak coś dużo? Zwłaszcza, że szafkę i tak trzeba jeszcze dodatkowo dokupić.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joasia jasia: witamy witamy ! obwodnica... hmmm nie wiem o co chodzi ale i tak juz chyba po ptakach :-?

czupure & s.p: a w ktorym miejscu... hmmm to ciezko powiedziec a co jest jakims punktem odniesienia ? nie wiem jak zlokalizowac moge podac najwyzej numer jesli to cos wam powie: 1434 ? o to chodzilo ? mowilem... jeszcze jestesmy zieloni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...