Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

czupure & s.p: a w ktorym miejscu... hmmm to ciezko powiedziec a co jest jakims punktem odniesienia ? nie wiem jak zlokalizowac moge podac najwyzej numer jesli to cos wam powie: 1434 ? o to chodzilo ? mowilem... jeszcze jestesmy zieloni !

 

no mnie o to nie chodziło. nr? co to za nr? raczej o pkt odniesienia trwale związane z gruntem np. urząd gminy, kościół etc. bo moi znajomi właśnie zamieszkali w domku graniczącym murem z kamienia z kościołem (hi, hi) i najlepsze że panu domu przeszkadza dzwonienie. ponoć poprosił chłopaka od tego dzwonu żeby rano dzwonił ciszej :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mnie nie odcięłi, ale mam założonego Big Brothera i musiałam podpisać, że nie będę korzystała w pracy z netu do celów prywatnych- ech.......

 

Maggie - namiar podałam na priva.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i główki do góry! Powoli może jakoś obejdę tę klauzulę moich amerykańskich pracodawców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]czupurek.Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dzisiaj siedzę w domu i sprawdzam kolokwia, ale pewnie kierowcom i innym drogowcom to mina rzednie.

Jak tak dalej posypie, to upodobnisz się do swojego wesołego bałwanka :wink:

 

na wiosnę zmienię obrazek, chociaż narazie pasuje mi ten bałwanek i to nie dlatego że sypie, ja się tak czuję niekiedy w temacie budowania.

synciu obiecał że zrobi stronkę ze zdjęciami naszego domeczka i umieści ją na jakimś serwerze (wtedy będę mogła zmienić emblemat), ale jak narazie na obiecankach się skończyło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek: z ronda jak zjezdzasz i jedziesz ta droga gdzie jest stacja paliw BOBRYK to dalej jest takie gospodarstwo i chyba maja tam jakies borwoki czy cos... to przed jest droga w las w prawo i tam jest duzy obszar gdzie sprzedawali dzialki... nie wiem jak to wytlumaczyc w sumie sam nie bardzo kojarze to miejsce.... :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta&marcin: Sorry,odpisywalem na Waszego posta ale po raz drugi mnie Forum potraktowalo po macoszemu i mi sie odechcialo pisac... :-?

W odpowiedzi na Wasze zapytanie to musze stwierdzic,ze ja z kolei zaminilem sie na offshore.Powody proste:krotkie kontrakty,lepsze pieniadze i raczej nieosiagalny na cargo socjal.

A dlaczego wracasz na kontenery?

A jezeli chodzi o marynarzy to chyba jeszcze zdaje sie bodeku w "sluzbie czynnej" oraz S.P. i Teska w "sluzbie pomocniczej"( :wink: ).

Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, witam wszystkich cieplutko z rana. :p

kurcze znowu pada śnieg i wczoraj jak wyjeżdzałam z pracy niestety też padało :cry:

wczoraj oglądałam pierwsze aranżacje swojej części dziennej (kuchnia, jadalnia i salonik)

dwie godz siedziałam z projektantką,

głowa boli od myślenia

nie przypuszczałam, że można mieć dość miejsca i jednocześnie trudności z ustawieniem mebli :-?

no to wracam do pracy, miłęgo dnia życzę wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...