Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, o rany pisze juz 3 raz, nie wiem gdzie ta wiadomość się pojawia ale napewno nie w grupie Szczecinskiej.

Mam na imie Piotr mam 30 lat.

W marcu zaczynam budowe wlasnego domu.

Jestem z zawodu inżynierem budownictwa, więc jeśli ktoś szuka kierownika budowy - to służę swoją osobą.

Mam też tanie dobre ekipy budowlane, moj teść to geodeta - zapraszam zainteresowanych.

Jeśli chodzi o mój dom to strasznie długo naszukaliśmy się dobrej działki, ale udało się, znaleźliśmy - teraz trzeba załatwić kredyt i można się budować. Szokiem dla mnie były ceny notarialne :)

Może trzeba by było otworzyć biuro notarialne ....... ? :)

pozdrawiam

Piotr :)

mój tel 0507 124 788

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska to coś kręci!! 8) Wczoraj mi zadeklarowała obecnośc na forum dzisiaj!! :lol: A teraz wmawia Joasi, że będzie jutro. :cry: teska nie ściemniaj- zobacz jaki śnieg jaśniutki leży dookoła. :o Nic się nie ukryje. A może jako sławna osoba :wink: ukrywasz się przed nami, szarymi żuczkami i tylko z równie słynnymi Joasia i jasiem oraz Maksiem będziesz utrzymywac kontakt?? :cry: Nie wierzę!

Pozdrawiam wszystkich w ten piękny zimowy poranek.

Inżynierze, gdzie się bedziesz budował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotły gazowe idą w górę o 8% :oops:marża

 

Niech paliwko dojdzie do 6zł,to po wejściu do €U rejon zachoniopomorski opustoszeje tak jak w DDR po zjednoczeniu Niemiec w miastach przygranicznych. :evil: Wnoisek:

Pani Bezrobotna Bieda nadchodzi !! I po co się tak przejmować?? :roll:

Pod koniec roku ceny na materiały zapewne spadną bo kto to będzie kupował??

Ludziska my już teraz płacimy ceny jak po wejściu do €U , tylko w maju sprzedawcy zamienią marżę z VAT! I po ptokach! NO PANIC :wink:

 

Lecę do Australii :D

Kupię procę szybkostrzelną i wyjaśnię paru osobą w GARNITURKACH o co chodzi!! :)

Sprzedam działkę budowlaną z rozpoczętą budową , lub zamienię na kawalerkę w Sydnej.

Bodeku-masz kajak,albo tratwę-obniżę koszty,a i kawał świata zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...