Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Linka: Ale nie chyba naszej grupy - zrobiliśmy się po prostu rozpaplanym towarzystwem :) Ciesze się, ze już jestes w sieci :)

Maksiu: niepotrzebnie zmyłeś głowę Bikosie... Niedobry ;)

Ivette: trafiliśmy na promocję kabin przysznicowych na Spiskiej przy Selfie (obecne BRW). Przy zakupie wanny MOŻNA SIADAĆ I PRZYMIERZAĆ - tylko bez butów i ostrych fragmentów odzieży. Gdybym to wiedziała wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wszystkich formumowiczów :p

wcziera mnie nie było bo zostałam służbowo wezwana do Poznania na audiencję

niestety na targi nie dane mi było wstąpić :-? ale rozmawiałam z moim dostawcą okien i mówił że było fajnie

Teska - witamy, witamy po dłuższej nieobecności. Kupiłam murator znalazłam i przeczytałam. Fajnie mieć swój artykuł. :p

i przydał się u mnie: mąż miał zły humor, pisoczył na projekt, fachowców, ot taki zły dzień

przeczytał artykuł i...

zamilkł tzn. nie zupełnie, ale stwiwerdził, że kobieta (czyli Teska) trochę przeszła i jak mawiają: pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie.

więc Teska uchroniła mnie przed odpieraniem ataków, że nie tylko my mamy czasami na budowie po górkę.

Ludziska do piór, żądam więcej artykułów - a będę miała spokojniej :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) PIĄTEK!!! la la laaaa!!

U nas zima i mróz. W domku ciepło od czasu jak nasi ulubieńcy wyregulowani kocioł. Całą jesień był nieustawiony a my o tym nie wiedzieliśmy :evil: . Czekam na sobotę niedzielę, żeby popatrzec przez okno :) na piękno zimy za oknem.

Wczoraj wieczorem byliśmy na spacerze na naszych łąkach - w nosie mi zamarzło :) A pies jak leciał do domu... :)

Teska - nie wiem jak dajesz sobie radę ze zmobilizowaniem się do pracy w taką porę roku - my po przyjściu z pracy jesteśmy tak otępiali jak muchy zimą... Dawaj dziennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol_a - niestety kabinek już zabrakło....... :cry:

 

Fajnie, że dzisiaj piątek! Dzisiaj lecimy zakupić bidecik i obcykać te kabinki koło Selfy.

 

Joasiu - czy ta promocja to była w firmie Koło czy tam na I. pietrze?

Ważne, bo dzisiaj chcemy tam podlecieć.

 

Miłego piątku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...